רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

נוירולוג פרטי

עמוד הביתמחלקת נוירולוגיה › נוירולוג פרטי

נוירולוג פרטי לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

במרפאת תל אביב מדיקל סנטר אנו מציעים ייעוץ נוירולוגי פרטי במסגרת המחלקה

נוירולוג פרטי
נוירולוג פרטי

הנוירולוגית שלנו. הייעוץ ניתן למבוגרים וילדים הסובלים ממגוון בעיות בקשת הנוירולוגיות, החל מבעיות של כאבי ראש, מיגרנות וסחרחורות ועד אפילפסיה ושבץ מוחי. בין אם אובחנו בעיה או מחלה נוירולוגית כלשהן ובין אם קיים רק חשד לקיומן, מן הראוי להיבדק על ידי נוירולוג מומלץ המתמחה בתחום. במרכז שלנו פועלים 9 נוירולוגים מומחים מן השורה הראשונה, המספקים ייעוץ וטיפול במגוון מחלות נוירולוגיות:

  • ד”ר ויטלי פינקלשטיין – מומחה בנוירולוגיה המשמש כנוירולוג בכיר במרכז הרפואי וולפסון.
  • פרופ’ נתן בורנשטייןמומחה למחלות כלי דם של המוח, המשמש כמנהל היחידה למחלות כלי דם של המוח ומעבדת דופלר במרכז הרפואי ת”א ע”ש סוראסקי.
  • פרופ’ רונית גלעד – מנהלת מחלקת נוירולוגיה בבית חולים קפלן ומייעצת בתל אביב מדיקל סנטר. תחומי התמחותה טיפול באפילפסיה, טרשת נפוצה, טיפול בכאבי ראש ומגרנות.
  • ד”ר יפעת קוינט – רופאת ילדים ומומחית בנוירולוגיה ילדים והתפתחות הילד, העובדת כרופאה בכירה במרפאת נוירולוגיה ילדים ובמכון להתפתחות הילד במרכז הרפואי קפלן.
  • ד״ר תאיר אלון – נוירולוגית בכירה המתמחה במחלות עצב שריר. כמו כן ד״ר אלון מומחית בביצוע בדיקות EMG ובדיקות סיב בודד.
  • ד”ר יהונתן ריינר – נוירולוג מומחה אחד הבכירים בארץ בתחום הפרעות התנועה – קבוצת מחלות שהמפורסמת בהן היא מחלת פרקינסון, ואשר כוללת גם רעד ראשוני, דיסטוניה והפרעות נוספות. כמו כן בין תחומי אבחון וטיפול של ד״ר ריינר כאבי ראש, טיקים, אפילפסיה, שבץ מוחי, מחלות דלקתיות של מערכת העצבים (דלקת קרום המוח) ועוד.
  • ד”ר שי מרקונוירולוג ואפילפטולוג ילדים מומחה, שיזם את הקמת המרפאה להפרעות שינה של ילדים עם בעיות נוירולוגיות והתפתחותיות במרכז הרפואי שיב”א.
  • ד”ר יובל שילון – נוירולוג ילדים, הפועל כמ”מ מנהל המכון להתפתחות הילד במרכז הרפואי קפלן.
  • ד”ר פיראס פאהום מומחה בנוירולוגיה, העובד כמנהל שירות אפילפסיה ו-EEG במערך הנוירולוגי במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בתל אביב. בתל אביב מדיקל סנטר ד”ר פאהום מפענח בדיקות EEG ו-EEG בשינה.

היתרון של נוירולוג פרטי

בעיות ומחלות נוירולוגיות קלות כחמורות עלולות לפגוע קשות באיכות החיים של הסובלים מהן. כשמדובר במחלות הקשות שעל הסקאלה הנוירולוגית, אלו עלולות אף לפגוע בהתפתחות ולסכן חיים. לפיכך, בבחירת נוירולוג מומלץ מאוד לפנות אל מומחה פרטי. מומחה כזה יספק למטופל הרבה מעבר לעוד טיפול בכאבי ראש או טיפול באפילפסיה ומחלות אחרות, ברמה המקובלת בשירות הציבורי, וזאת מכיוון שבקופות חולים מוקצב זמן קצר לכל מטופל. לעומת זאת, נוירולוג פרטי יקדיש את כל הזמן הנדרש כדי לתת למטופל תמונה מקיפה על מצבו, לספק לו אבחון מהיר ומדויק ולהמליץ על טיפול ומעקב בהתאם. לרוב, מחזיקי ביטוחים פרטיים וביטוחים משלימים בקופות חולים, יוכלו לקבל החזר מלא או חלקי עבור הייעוץ הפרטי.


נוירולוגים במרכז


תפקידו של הנוירולוג הפרטי במרכז שלנו

הנוירולוגיים הפרטיים שלנו מספקים ייעוץ עבור מחלות נוירולוגיות שונות וביניהן:  כאבי ראש, מיגרנות, סחרחורות, אפילפסיה, מחלות כלי דם של המוח (שבץ מוחי), בעיות התפתחותיות אצל ילדים על רקע נוירולוגי ועוד. הייעוץ כולל: בדיקת ההיסטוריה הרפואית של המטופל, איסוף אנמנזה, אבחון באמצעות בדיקות שונות כגון בדיקת EEG , בדיקת EEG בחסך שינה, בדיקת EMG , בדיקת NCT , בדיקת סיב בודד – Single fiber . לעיתים המטופל מגיע עם הבדיקות בידו ולעיתים הוא נשלח לבצען במרכז שלנו או בקופת חולים. בהתאם לממצאים, הנוירולוג מספק המלצות לטיפול. בין אם נדרש טיפול בכאבי ראש או טיפול באפילפסיה, הנוירולוג הפרטי ימצה את כל אפשרויות הטיפול. במקרה שימצא צורך להתערבות כירורגית או אחרת –  יפנה את המטופל למומחה בתחום.  במהלך הייעוץ, כל מטופל מקבל את מלוא תשומת לבו של הנוירולוג הפרטי, הפועל ברגישות ותוך שמירה על דיסקרטיות. לא פעם המפגש עצמו כבר תורם להרגעה ולשיפור במצב.

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

המטופלים המגיעים לקבלת ייעוץ נוירולוגי פרטי בתל אביב מדיקל סנטר, נהנים מהיתרון הגלום בכך  שניתן לבצע אצלנו מגוון בדיקות נוירולוגיות כגון: בדיקת EEG , בדיקת EEG בשינה, בדיקות דופלר מכל הסוגים הקיימים, בדיקת EMG , בדיקתNCT , בדיקת סיב בודד – Single fiber . המעוניינים לבצע בדיקות אלו ואחרות במסגרת אחרת – יוכלו כמובן לבחור כרצונם. עם זאת, יש לזכור כי התור לבדיקות נוירולוגיות בשירותי הרפואה הציבוריים עלול להיות ארוך, בעוד ביצוען ללא עיכוב אצלנו במרכז, חוסך זמן יקר ועשוי לתרום לקידום הטיפול והריפוי.

מחלקת נוירולוגיה רופאים

דילוג לתוכן