03-771-2804
תל אביב מדיקל סנטר – מרכז רפואי פרטי
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

מחלקת נוירולוגיה

עמוד הבית › מחלקת נוירולוגיה
מחלקת נוירולוגיה
מחלקת נוירולוגיה

הכירו את המחלקה הנוירולוגית
המחלקה הנוירולוגית בתל אביב מדיקל סנטר מציעה ללקוחות המרכז שירותים נוירולוגיים מקיפים וייעוץ נוירולוגים בכירים. במחלקה פועלים 2 אגפים: האגף הנוירולוגי ואגף מחלות כלי דם של המוח. המחלקה מצוידת במכשירים המתקדמים ביותר לביצוע בדיקות נוירולוגיות שונות. כחלק מאווירת המרכז כולו, גם במחלקה הנוירולוגית אנו מקבלים את כל המטופלים באדיבות ובסבלנות, על מנת לספק להם לצד המקצועיות והיסודיות, גם חווית טיפול נעימה ורגועה.

ייעוץ נוירולוגים בכירים
הרופאים המומחים במחלקה הינם מנוסים ובכירים בתחומם. הרכב הרופאים נבנה במחשבה תחילה על מנת להקיף את כל הקשת הנוירולוגית: נוירולוג, אפילפטולוג, נוירולוג ילדים, וכן מומחים למחלות כלי דם של המוח. רופאי המחלקה אמונים על פרסומים מדעיים, ומעודכנים בכל החידושים בתחום הנוירולוגיה. כל אלה מאפשרים לנו להבטיח מתן ייעוץ וטיפול נוירולוגי אופטימלי לכל מטופל ולכל בעיה או מחלה.

עיקר הטיפולים/בדיקות במחלקה
יעוץ נוירולוג ואפילפטולוג בכיר, טיפול בכאבי ראש ומיגרנות, טיפול בסחרחורות, טיפול באפילפסיה ייעוץ אפילפטולוג ילדים, טיפול באפילפסיה ילדים, בדיקת EEG, טיפול בבעיות התפתחות הילד מבחינה נוירולוגית, בדיקת EMG, בדיקת EMG סיב בודד (Single fiber), אבחון וטיפול במחלות כלי דם של המוח – שבץ מוחי, Doppler Carotid – זרימת דם למוח, TCD Transcranial doppler – זרימת דם תוך מוחית PFO Patent Foramen Ovale (בעיית חור בלב) MES Microembolic Signal – זיהוי אמבוליות הנשלחות למוח, IMT Intima Media Thickness – עובי דופן העורק, סמן לאירוע מוחי/טרשת.