רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

מחלקת נוירולוגיה

מחלקת נוירולוגיה
מחלקת נוירולוגיה

הכירו את המחלקה הנוירולוגית

המחלקה הנוירולוגית בתל אביב מדיקל סנטר מציעה ללקוחות המרכז שירותים נוירולוגיים מקיפים וייעוץ נוירולוגים בכירים. במחלקה פועלים 2 אגפים: האגף הנוירולוגי ואגף מחלות כלי דם של המוח. המחלקה מצוידת במכשירים המתקדמים ביותר לביצוע בדיקות נוירולוגיות שונות. כחלק מאווירת המרכז כולו, גם במחלקה הנוירולוגית אנו מקבלים את כל המטופלים באדיבות ובסבלנות, על מנת לספק להם לצד המקצועיות והיסודיות, גם חווית טיפול נעימה ורגועה.

ייעוץ נוירולוגים בכירים

הרופאים המומחים במחלקה הינם מנוסים ובכירים בתחומם. הרכב הרופאים נבנה במחשבה תחילה על מנת להקיף את כל הקשת הנוירולוגית: נוירולוג, אפילפטולוג, נוירולוג ילדים, וכן מומחים למחלות כלי דם של המוח. רופאי המחלקה אמונים על פרסומים מדעיים, ומעודכנים בכל החידושים בתחום הנוירולוגיה. כל אלה מאפשרים לנו להבטיח מתן ייעוץ וטיפול נוירולוגי אופטימלי לכל מטופל ולכל בעיה או מחלה.

במרכז הרפואי פועלים 9 נוירולוגים מומחים מן השורה הראשונה, המספקים ייעוץ וטיפול במגוון מחלות נוירולוגיות:
פרופ’ רונית גלעד – מומחית לנוירולוגיה, מנהלת המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי. תחומי התמחותה כוללים טרשת נפוצה, טיפול באפילפסיה, טיפול בכאבי ראש ומגרנות ועוד.
ד”ר ויטלי פינקלשטיין – מומחה לנוירולוגיה, המשמש בתפקיד סגן מנהל מחלקה נוירולוגית במרכז רפואי וולפסון.
ד”ר יהונתן ריינר – נוירולוג מומחה אחד הבכירים בארץ בתחום הפרעות התנועה – קבוצת מחלות שהמפורסמת בהן היא מחלת פרקינסון, ואשר כוללת גם רעד ראשוני, דיסטוניה והפרעות נוספות. כמו כן בין תחומי אבחון וטיפול של ד״ר ריינר כאבי ראש, אפילפסיה, שבץ מוחי, מחלות דלקתיות של מערכת העצבים (דלקת קרום המוח) ועוד.
ד”ר פיראס פאהום – מומחה לנוירולוגיה, המשמש בתפקיד מנהל שירות אפילפסיה ו-EEG במערך הנוירולוגי של המרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בת”א. תחום אחראית של ד”ר פאהום בתל אביב מדיקל סנטר פענוח בדיקות אלקטרואנצפלוגרפיה.
ד״ר תארי אלון – נוירולוגית מומחית בבמחלות שריר ועצב. עובדת כנוירולגית בכירה בית חולים בילינסון (מרכז רפואי רבין).
ד”ר יפעת קוינט – רופאת ילדים, מומחית בנוירולוגיה ילדים והתפתחות הילד. משמשת בתפקיד רופאה בכירה במרפאת נוירולוגיה ילדים וכו במכון להתפתחות הילד במרכז רפואי קפלן.
ד”ר שי מרקו – נוירולוג ילדים מומחה, יוזם המרפאה להפרעות שינה לילדים עם בעיות נוירולוגיות והתפתחותיות במרכז רפואי ע”ש שיב”א.
ד”ר יובל שילון – נוירולוג ילדים מומחה, המש\מש כממלא מקום מנהל המכון להתפתחות הילד במרכז הרפואי קפלן.

פרופ’ נתן בורנשטייןמומחה למחלות כלי דם של המוח, המשמש כמנהל היחידה למחלות כלי דם של המוח ומעבדת דופלר במרכז הרפואי ת”א ע”ש סוראסקי.

עיקר הטיפולים/בדיקות במחלקה

יעוץ נוירולוג ואפילפטולוג בכיר, טיפול בכאבי ראש ומיגרנות, טיפול בסחרחורות, טיפול באפילפסיה ייעוץ אפילפטולוג ילדים, טיפול באפילפסיה ילדים, בדיקת EEG, טיפול בבעיות התפתחות הילד מבחינה נוירולוגית, בדיקת EMG, בדיקת EMG סיב בודד (Single fiber), אבחון וטיפול במחלות כלי דם של המוח – שבץ מוחי, Doppler Carotid – זרימת דם למוח, TCD Transcranial doppler – זרימת דם תוך מוחית PFO Patent Foramen Ovale (בעיית חור בלב) MES Microembolic Signal – זיהוי אמבוליות הנשלחות למוח, IMT Intima Media Thickness – עובי דופן העורק, סמן לאירוע מוחי/טרשת.

נוירולוגיה רופאים

דילוג לתוכן