רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

תור אקספרס

שירות זימון תורים מהיר ללא המתנה
שירות זימון תורים מהיר ללא המתנה

שירות זימון תורים מהיר ללא המתנה

במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר פועל שירות זימון תורים בהזמנה מיידית, ללא המתנה וללא הפניה – לכל הרופאים המומחים.

ישנם מקרים רפואיים שסובלים דיחוי, שאפשר לחכות שבועות ואף חודשים לפתרונם.
לעומת זאת, ישנם מצבים שאינם מאפשרים לאדם לחכות בתור לרופא או לבדיקה, כי כל רגע מבוזבז עלול לפגוע משמעותית בבריאות ובאיכות החיים. בשביל אותם מקרים דחופים, המחייבים זימון תור מהיר – אנו מעמידים לרשותכם את שירות תור אקספרס.

מה כולל השירות?

בדיקות רפואיות ללא המתנה

אם אתם צריכים לעבור בדיקה כלשהי – אולטרסאונד, CT, MRI, EMG, קולפוסקופיה, PET CT ,Patch Test, אקו לב, אקו לב במאמץ, ספירומטריה או כל בדיקה אחרת – אין שום סיבה שתחכו במשך שבועות. אבחון מהיר ומוקדם שמאפשר טיפול מיידי, עשוי לשנות חיים ולעיתים אף להציל אותם. אנו נדאג  להסדיר עבורכם תור מהיר לכל בדיקה.

קחו לדוגמה הקדמת תור MRI – מדובר באחת מבדיקות האבחון החשובות ביותר, בעזרתה ניתן לאבחן מחלות שונות, ביניהן קשות, שגילוי מוקדם שלהן עשוי להביא לריפוי ואף להציל חיים. לפיכך, הקדמת תור MRI מהווה צעד משמעותי ואף גורלי לאנשים רבים הזקוקים לבדיקה.

קביעת תור לרופא מומחה

אם אתם סובלים מכאבים או חוששים מבעיה בריאותית – אינכם אמורים לחכות ימים ושבועות  לפגישה עם רופא מומחה, אלא להיפגש איתו מהר ככל שניתן. אם שיבצו אתכם ברשימת המתנה ארוכה לרופא מומחה, או שקבעו לכם תור בעוד חודש או יותר – המתנה כזו עלולה לעלות לכם בבריאותכם. באפשרותנו לקבוע לכם תור מהיר ללא דיחוי.

התאמת רופאים מומחים מובילים שזמינים עבורכם

בתל אביב מדיקל סנטר אנו יכולים להתאים רופא מומחה לכל אדם ולכל בעיה, ובהתאם לכך לקבוע לכם תור במהירות. זאת ללא צורך בהפניה מרופא משפחה או קופת חולים. לרשותכם עומדים רופאים מכל התחומים: אורתופדים, קרדיולוגים, אנדוקרינולוגים, גינקולוגים, אורולוגים, רופאי עור ומין, פסיכיאטרים ועוד – כולם בזמינות מיידית.

בדיקת החזרים מביטוחים פרטיים

במקרים רבים, כאשר יש ברשותכם ביטוח פרטי, תהיו זכאים להחזר מחברת הביטוח עבור פגישות ייעוץ אצל מומחים רפואיים, בדיקות וכו’. במסגרת שירות תור אקספרס נוכל לבדוק עבורכם את זכאותכם.

דילוג לתוכן