רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

המחלקה עור ומין

מחלקת עור ומין
מחלקת עור ומין

הכירו את המחלקה

מחלקת עור ומין (דרמטולוגיה) בתל אביב מדיקל סנטר פועלת על מנת לספק את המיטב בכל הקשור לייעוץ, אבחון, טיפול במחלות מין, טיפול במחלות עור כגון פסוריאזיס, אסטמה של העור ועוד, וכן בדיקת שומות, הסרת שומות ונגעים, גידולים בעור וגם בדיקות אלרגיה. האבחונים מתבססים על בדיקות מעבדה שונות. המחלקה מעודכנת בכל החידושים בתחום ונוקטת בגישות המקובלות במרפאות עור ומין מובילות בעולם.

בנוסף, מתבצעים במחלקה טיפולים אסתטיים הכוללים הבהרת כתמים, טיפולי פילינג, טשטוש צלקות, הזרקות בוטוקס, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים ועוד.

האבחונים והטיפולים למיניהם מתקיימים באווירה נעימה, תוך מתן יחס אישי והתנהלות ברגישות ובדיסקרטיות.

ייעוץ רופא עור ומין פרטי

כל הייעוצים, האבחונים והטיפולים במחלקת דרמטולוגיה (עור ומין) במרכז הרפואי שלנו נעשים על ידי מומחים לרפואת עור ומין, שהינם מנוסים ומובילים בתחומם. בצוות הרופאים נמנים:

ד״ר דני סלודובניק –  רופא עור בכיר במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי (איכילוב) בת”א, בו הוא גם מנהל את המרפאה לאלרגיות של העור ורפואת עור תעסוקתית

ד״ר אייל טלב – מומחה עור ומין מנוסה ובעל ידע רב בתחומו

ד”ר נועה ריץ – מומחית עור ומין ובעלת מומחיות ייחודית בתחום מחלות העור של העריה (פוט, vulva), לימפומה של העור, פסוריאזיס, דרמטיטיס אטופית ואקזמות, אקנה ועוד

ד”ר אוליבר קרייגר – מומחה עור ומין המצויד בניסיון רב גם בענף הרפואה האסתטית והדרמטולוגיה הקוסמטית

ניסיונם הרב של רופאי המחלקה ומעורבותם בגישות החדשניות בתחום בעיות עור ומין, הם מפתח למתן ייעוץ וטיפול מיטביים לכל אחד ואחת מלקוחותינו. כל מקרה נבחן לגופו וכל טיפול נעשה בהתאמה אישית למטופל.

עיקר האבחונים והטיפולים המתבצעים במסגרת מחלקת עור ומין (דרמטולוגיה)

רופאים

דילוג לתוכן