רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר טטיאנה שכטמן

ד”ר טטיאנה שכטמן

ד"ר טטיאנה שכטמן

ד”ר טטיאנה שכטמן הינה פסיכיאטרית ילדים ונוער, הפועלת בתל אביב מדיקל סנטר במחלקת פסיכיאטריה וטיפול פסיכולוגי.

תחומי הפעילות שלה במרכז הרפואי כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול במגוון הפרעות פסיכיאטריות ופסיכולוגיות כגון: קשיים רגשיים ונפשיים, הפרעות התנהגות, לקויות התפתחותיות -ADHD , לקויות שפה, מוטוריקה וכו’; חרדות – טיפול בחרדות של ילדים ונוער, דיכאון, מצבים אחרי משבר, אובדנות, הפרעות אכילה, אוטיזם – טיפול בילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. ד”ר שכטמן אמונה על ביצוע הערכות סיכון, הערכות מסוכנות, אבחונים ועוד. פעילותה במרכז הרפואי משולבת ונתמכת ע”י פסיכותרפיסט ילדים המספק טיפול פסיכולוגי וכן נוירולוג ילדים.

ד”ר שכטמן הינה מנהלת שירות חדר מיון פסיכיאטרי לילדים ונוער בבית חולים אברבנאל, בו היא משמשת גם כסגנית מנהלת מרפאה לפסיכיאטריה של ילדים ונוער “ניצנים”. כמו כן היא משמשת כפסיכיאטרית בכירה בתחום ילדים ונוער בתל אביב מדיקל סנטר ובמרפאות לבריאות הנפש של רשת “בית חם”. היא פועלת כרופאה פסיכיאטרית עצמאית במכבי שירותי בריאות, יועצת פסיכיאטרית בשירותי בריאות כללית ובמוסדות שונים לילדים ולמבוגרים, וכן בעלת קליניקה פרטית. בנוסף, היא עורכת חוות דעת פסיכיאטריות לבתי משפט והינה חברה בוועדה הרפואית של המוסד לביטוח לאומי. בעבר שימשה גם כרופאה בכירה וסגנית מנהל במרפאת בני ברק במרכז הרפואי שיבא תה”ש, והייתה חברה בוועדות אבחון של משרד הרווחה בקביעת מוגבלות שכלית.

ד”ר שכטמן סיימה את לימודי הרפואה ברוסיה, והינה מומחית בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר ומומחית בפסיכיאטריה של מבוגרים מטעם ההסתדרות הרפואית בישראל. את התמחותה בפסיכיאטריה עשתה בבית חולים אברבנאל, בו היא משמשת כרופאה מומחית עד היום.

אם הינכם זקוקים לשירותי פסיכיאטר ילדים ונוער – אתם מוזמנים ליצור קשר למרכז שלנו ולתאם פגישה עם ד”ר טטיאנה שכטמן.

דילוג לתוכן