רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

רפואה עד הבית

רפואה עד הבית

הכירו את המחלקה

בתל אביב מדיקל סנטר אנו מציעים לכל לקוחותינו שירות של רפואה פרטית עד הבית. דרך מחלקת רפואה עד הבית שלנו תוכלו להזמין מגוון רחב של שירותים רפואיים, בדיקות וטיפולים בלי צורך לצאת מביתכם – בין אם אתם מתקשים לעשות זאת מבחינה רפואית ובין אם הדבר נוח לכם יותר בחינת ההשתלבות בלוח הזמנים ושגרת היום-יום.
כמו כל מגוון השירותים של תל אביב מדיקל סנטר, גם במחלקת רפואה עד הבית תיהנו מאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, מבדיקות מדויקות ומטיפולים מתקדמים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. גם כשהשירות ניתן למטופל מהבית שלו אנחנו מתחייבים לרמה הגבוהה ביותר של טיפול ואבחון רפואי על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

מגוון שירותים רפואיים בלי שתצטרכו לצאת מהבית

רפואה טובה היא רפואה שיודעת להגיע עד לבית המטופל. במקרים רבים, מטופלים מוצאים את ההגעה למרכז הרפואי (שיכול גם להיות מרוחק מהם) כאתגר לא פשוט כלל וכלל. הדבר יכול לנבוע מהמצבים הרפואיים עצמם – אדם עם מחלת ריאות קשה יתקשה בביצוע הפעילות הגופנית הנחוצה בכדי להגיע למרכז רפואי מחוץ לביתו, למשל. עם זאת, רפואה פרטית עד הבית היא נכונה וטובה גם משום שהיא פשוט נוחה יותר. רבים מאיתנו עובדים שעות ארוכות וזקוקים לטיפול ואבחון רפואי, או לביצוע של בדיקות או פרוצדורות מסוימות, בתנאים שמתאימים ללוח הזמנים שלנו. כשהרופא, הבדיקה או הטיפול יכולים להגיע עד לבית המטופל – הדבר מעודד קבלה של רפואה טובה ומונע דחייה של קבלת השירות הרפואי. משום כך, רפואה עד הבית היא מחלקה חשובה כל כך ושירות מרכזי כל כך בתל אביב מדיקל סנטר. כעת גם נפרט אילו שירותים ניתן לקבל תחת מחלקה זו.

השירותים הרפואיים שתוכלו לקבל כשירות רפואה עד הבית

רופא עד הבית

השירות הבסיסי ביותר של רפואה עד הבית הוא ביקור של רופא פרטי עד הבית. תוכלו להזמין תור לרופא מומחה או לבדיקת רופא עד הבית, שיגיע לבית שלכם ויספק לכם את המענה הרפואי בצורה הנוחה ביותר שניתן. רופא פרטי עד הבית מספק לכם שקט נפשי, ומתאים את קבלת הטיפול הרפואי ללוח הזמנים ולצרכים שלכם.

אחות עד הבית

באמצעות ביקור של אחות עד הבית, תוכלו להזמין תור למגוון בדיקות וטיפולים מהעולם הסיעודי בתנאים שנוחים לכם. ביקור אחות פרטית עד הבית הוא שירות רפואי שיכול להיות חשוב מאוד לבעלי אבחנות קבועות ולמי שצריך לבצע פרוצדורה מסוימת באופן קבוע. השירות מתבצע בצורה האיכותית ביותר עם ביקור של אחות פרטית עד הבית שממלאת את תפקידה במסירות.

בדיקות דם עד הבית

בדיקות דם הן האמצעי האבחנתי השכיח ביותר בעולם הרפואי, ודרך תל אביב מדיקל סנטר תוכלו לבצע בדיקות דם עד הבית. אנחנו נשלח איש צוות מומחה עם כל הציוד שנחוץ לו, והוא יבצע עבורכם בדיקות מעבדה עד הבית. כך, עם מערך מעבדה עד הבית, תוכלו לקבל את כל הבדיקות שנחוצות לכם בלי לצאת מהשטח הפרטי והנוח שלכם.

אולטרסאונד בבית

בדיקות אולטרסאונד בבית מאפשרות לנו לבצע הדמיה מדויקת ומקצועית בלי צורך ביציאה מהבית שלכם. במסגרת השירות של אולטרסאונד עד הבית אנחנו נגיע עם מכשיר האולטרסאונד והמתמר לבית שלכם, ונבצע בדיקת אולטרסאונד עד הבית בכל איבר ואזור בגוף שבו צריך לבצע זאת – מוורידי הרגל ועד עורקי הראש.

אקו לב עד הבית

בדיקת אקו לב היא בדיקת אולטרסאונד בה מעריכים באופן מדויק את התפקוד הלבבי, כאשר בדיקת אקו לב עד הבית מאפשרת לכם לעשות זאת בלי לצאת מדלת הכניסה. במסגרת שירות אקו לב בבית נשלח איש צוות עם מכשיר אולטרסאונד מתאים לבדיקת אקו לב בבית, והתוצאות יגיעו אליכם זמן קצר לאחר מכן.

הולטר לב עד הבית

הולטר לב היא בדיקה לבבית נוספת, בה מחברים מכשיר אק”ג למטופל לאורך 24 שעות לפחות, לאיתור של הפרעות קצב ומומים לבבים. בשירות של הולטר לב עד הבית נשלח איש צוות לביתכם לחיבור מכשיר ההולטר, וגם את תוצאות בדיקה ההולטר תקבלו בלי צורך לצאת מהבית.הולטר לחץ דם עד הבית: בדומה להולטר לב, גם הולטר לחץ דם עד הבית הוא שירות בו יגיע איש צוות לבית שלכם עם מכשיר ההולטר ויחבר אותו. במקרה זה, מכשיר ההולטר יחובר למד לחץ דם לאורך 24 שעות לפחות.

הולטר לחץ דם עד הבית

טכנאי רפואי או אחות מגיעים עד לבית המטופל ומרכיבים את המכשיר בצורה מקצועית ומדוייקת ביותר. כעבור 24 או 48 שעות נאסוף את המכשיר ותוך זמן קצר נשלח לכם תוצאות בדיקת הולטר לחץ דם בבית המטופל. הולטר לחץ דם עד הבית – אפשרות טובה לחסוך זמן יקר או לקבל שירות למטופל שמסיבה כזאת או אחרת לא רוצה או לא יכול לעזוב את מקורם מגוריו.

ספירומטריה עד הבית

ספירומטריה היא בדיקת תפקודי ריאות המתבצעת בהערכה של תפקודי הריאות דרך מספר מבחנים ייעודיים. כך, בדיקת ספירומטריה עד הבית היא למעשה בדיקת תפקודי ריאות בבית – בדיקה שעד לא מזמן היה צריך להגיע לבית החולים בשבילה. בדיקת תפקודי ריאות בבית מקלה מאוד על מטופלים עם מחלות ריאה כרוניות, שמתקשים להגיע למרכזים רפואיים לביצוע הבדיקה החשובה.

בדיקת דופלר עד הבית

אולטרסאונד דופלר מיועד להערכה של זרימת דם באזורים שונים בגוף, וכיום ניתן לקבל דרך תל אביב מדיקל סנטר בדיקת דופלר עד הבית. בדיקת דופלר בבית מקלה מאוד על מטופלים עם מחלות כלי דם שונות, שמתקשים לצאת מהבית לעתים קרובות. בדיקת דופלר בבית מתבצעת עם מכשיר אולטרסאונד דופלר ייעודי ונייד.

דילוג לתוכן