רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר ויטלי טבלב

ד”ר ויטלי טבלב

ד"ר ויטלי טבלב – פסיכותרפיסט ומומחה לטיפול התנהגותי-קוגניטיבי

ד”ר ויטלי טבלב (Ph.D) הינו מומחה ומדריך לטיפול התנהגותי-קוגניטיבי CBT, קרימינולוג קליני מורשה מטעם משרד הבריאות, מומחה בפסיכותרפיה ממוקדת רגש EFT ופסיכותרפיסט ילדים ונוער. בתל אביב מדיקל סנטר הוא משמש כפסיכותרפיסט למבוגרים וילדים, ועובד במחלקת פסיכיאטריה וטיפול פסיכולוגי בשיתוף עם פסיכיאטר מבוגרים, פסיכוגריאטר, פסיכיאטר ילדים וכן נוירולוג ילדים.

תחומי פעילותו במרכז הרפואי כוללים טיפול פסיכולוגי בשיטת טיפול קוגניטיבי-התנהגותי ובשיטת טיפול פסיכודינמי, במגוון מצבים ובעיות פסיכיאטריות ופסיכולוגיות כגון: סכיזופרניה, מחשבות טורדניות, מחשבות שווא, דיכאון, מצבי התמכרות, מצבי מצוקה לאחר אירוע טראומטי, התמודדות עם כאבים גופניים או כאבים כרוניים, הפרעות אכילה, התקפי חרדה, הפרעות אכילה, טיפול בבעיות שינה, טיפול בבעיות קשב וריכוז אצל מבוגרים, מצבי סטרס, לחץ, מצב רוח ירוד, שינוי במצב הרוח ועוד.

ד”ר ויטלי טבלב (Ph.D) הינו מטפל ומדריך CBT מוסמך מטעם איט”ה – האגודה הישראלית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי, ומטעם EABCT-European Association for Behavioral and Cognitive Therapies. בנוסף לעבודתו בתל אביב מדיקל סנטר, הוא מרצה ומדריך CBT במכון פסגות העובד בשיתוף עם האוניברסיטה הפתוחה, ומשמש כראש תחום אבחון וטיפול בקליניקת מצפן. הוא משובץ ברשימת המומחים מטעם הסניגוריה הציבורית, ובמסגרת זו מגיש חוו”ד מומחה, הערכות מסוכנות ותוכניות שיקום.

בעבר היה רכז טיפול במרכז יום אחווה לטיפול בהתמכרויות ותחלואה כפולה, שימש כמנחה קבוצות במרכז חמה לילדים עם בעיות רגשיות ו-ADHD, ופעל כקרימינולוג קליני ורכז טיפול במרכז צעדים לטיפול בהתמכרויות ותחלואה מרובה. במסגרת פעילותו כמרצה, הרצה  במכללה האקדמית ירושלים, באוניברסיטת אריאל ובמכללת אלבאום, שם שימש גם כראש מגמת טיפול בילדים ונוער.

ד”ר טבלב (Ph.D) הינו בוגר לימודי דוקטורט בנושא הפרעת קשב וריכוז עם היפראקטיביות באוניברסיטת בר-אילן, שם סיים גם את ה-M.A שלו בקרימינולוגיה קלינית. כמו כן, הוא בוגר לימודי פסיכותרפיה ופסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבי”ס ללימודי המשך ברפואה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת”א. בנוסף, השתתף בהשתלמויות מקצועיות רבות בתחומי פעילותו.

לאורך השנים פרסם מספר מאמרים מקצועיים שונים והציג פרזנטציות בעשרות כנסים.

ד”ר טבלב (Ph.D) חבר במספר ארגונים מקצועיים:

חבר מומחה באיט”ה – האגודה הישראלית לטיפול התנהגותי-קוגניטיבי

ILSAM – החברה לרפואה וטיפול בהתמכרויות, משרד הבריאות

האגודה לקרימינולוגיה קלינית בישראל

EABCT – European Association for Behavioural and Cognitive Therapies

 

אם הינכם זקוקים לטיפול פסיכולוגי ושירותי פסיכותרפיה, אתם מוזמנים ליצור קשר למרכז שלנו ולתאם פגישה עם ד”ר ויטלי טבלב (Ph.D).

דילוג לתוכן