רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר יאנה בייטלמן

ד”ר יאנה בייטלמן

ד"ר יאנה בייטלמן

ד”ר יאנה בייטלמן הינה פסיכיאטרית בעלת ניסיון רב ומומחיות בתחום פסיכיאטריה של המבוגר,  המשמשת כפסיכיאטרית בכירה בתל אביב מדיקל סנטר.

תחומי הפעילות שלה במרכז הרפואי כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול במגוון מחלות נפש ובעיות פסיכיאטריות ופסיכולוגיות כמו: דיכאון, סכיזופרניה, מחשבות טורדניות, מחשבות שווא, מצוקה לאחר אירוע טראומטי, התקפי חרדה, הפרעות אכילה, מצבי התמכרות, התמודדות עם כאבים גופניים או כאבים כרוניים, מצב רוח ירוד או שינוי במצב הרוח, סטרס, לחץ ועוד. כמו כן, היא אמונה במרכז על טיפול בבעיות שינה, טיפול בבעיות קשב וריכוז אצל מבוגרים ועוד.

ד”ר בייטלמן הינה המנהלת המקצועית של המרפאה לבריאות הנפש בהרצליה, משמשת כמ”מ הרופאה האחראית של היחידה לטיפול בנכי צה”ל במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בתל אביב, עובדת כפסיכיאטרית בכירה בתל אביב מדיקל סנטר ובמרכז מצפן, וכן בעלת קליניקה פרטית.  בעבר עבדה גם בהוסטל לשיקום נפגעי נפש.

ד”ר בייטלמן סיימה את לימודי הרפואה ברוסיה בהצטיינות יתרה, התמחתה בפסיכיאטריה של מבוגרים במרכז פסיכו-נוירולוגי מחוזי של קברדינו-בלקריה ברוסיה. בארץ עשתה את הסטאז’ הרפואי הכללי במרכז הרפואי ע”ש מאיר בכפר סבא, התמחתה בפסיכיאטריה של המבוגר בביה”ח שלוותא ובמחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי ע”ש רבין בפתח תקווה.

בנוסף, ד”ר בייטלמן הינה בוגרת התכנית ללימודי המשך והחוג לפסיכותרפיה בביה”ס לרפואה ע”ש סאקלר באוניברסיטת ת”א. כמו כן, עברה קורסים מקצועיים רבים ושונים בתחומי הפסיכיאטריה והפסיכותרפיה.

משנת 2009 היא פועלת כמדריכה קלינית של אוניברסיטת ת”א, ומשמשת כחוקרת קלינית.

בעבר ניהלה 2 פורומים מקצועיים:  האחד באתר WALLA, והשני באתר I FEEL GOOD .

ד”ר בייטלמן חברה באיגוד לפסיכיאטריה ובאיגוד לפסיכיאטריה ביולוגית בישראל, וכן בוועדה לכתיבת מבחן ארצי בפסיכיאטריה.

אם הינכם זקוקים לשירותי פסיכיאטר או פסיכוגריאטר – אתם מוזמנים ליצור קשר למרכז שלנו ולתאם פגישה עם ד”ר יאנה בייטלמן.

דילוג לתוכן