בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

אורולוג פרטי

עמוד הביתמחלקת אורולוגיה › אורולוג פרטי
אורולוג פרטי
אורולוג פרטי

אורולוג פרטי לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

המעוניינים בקבלת ייעוץ אורולוגי פרטי מקצועי, מקיף ויסודי ימצאו מענה מיטבי במרפאה

האורולוגית של תל אביב מדיקל סנטר. הייעוץ ניתן לאנשים מכל קשת הגילאים, החל מילדים הסובלים מהרטבת יום ולילה, בקע וכיו”ב ועד למבוגרים הזקוקים לטיפולים כגון: טיפול בפרוסטטיטיס כרונית, טיפול במחלות דרכי השתן אצל נשים, טיפול באימפוטנציה ועוד. כאשר קיים אבחון או חשד לבעיה אורולוגית, חשוב להיבדק על ידי מומחה בתחום ולקדם את הטיפול. במרכז שלנו פועלים 3 אורולוגים מומחים מן השורה הראשונה בתחומם, המספקים ייעוץ, אבחון וטיפול עבור מגוון מחלות אורולוגיות:

  • פרופסור אלכסנדר ציביאןמומחה בכירורגיה אורולוגית, מנהל המחלקה לאורולוגיה והשירות לאורולוגיה לפרוסקופית ושחזורית במרכז הרפואי ע”ש וולפסון בחולון.
  • ד”ר עמוס נאמןמומחה באורולוגיית ילדים ומבוגרים, המשמש כמנהל יחידת אורולוגיה ילדים במרכז רפואי אסף הרופא, ואורולוג בכיר ומנהל שירות אורולוגיה ילדים במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא.
  • ד”ר סרגי קרבצ’יק – מומחה בתחום האורולוגיה והכירורגיה האורולוגית, המשמש כאורולוג בכיר במרכז רפואי אסף הרופא.

היתרון של אורולוג פרטי

בעיות ומחלות אורולוגיות על תסמיניהן השונים מובילות לפגיעה משמעותית בחייו של החולה, ולעיתים אף עלולות לגרום לסיבוכים קשים או בלתי נעימים. מכיוון שמדובר בתחום רגיש יחסית, הכרוך בבדיקות ובטיפולים באזורים אינטימיים, אנשים רבים מתביישים ואף נמנעים מללכת לרופא ולחשוף את בעיותיהם. בהיבט זה, אורולוג פרטי מספק את הפתרון האידיאלי. בשונה מהשירות הניתן בקופות החולים, המאופיין בזמן מינימלי המוקדש למטופלים וכתוצאה מכך גם בהתייחסות פחות אישית, אורולוג פרטי מקדיש כל זמן שיידרש על מנת לבדוק את המטופל ביסודיות, ולשרטט בפניו תמונת מצב במלוא הרגישות, הדיסקרטיות וההתייחסות האישית. במקרים רבים הפנייה לאורולוג פרטי מסתברת כמהלך משתלם, כאשר ניתן לקבל החזר על הייעוץ מביטוחים פרטיים וביטוחים משלימים בקופות חולים.

תפקידו של האורולוג הפרטי במרכז שלנו

האורולוגיים הפרטיים שלנו מספקים ייעוץ עבור מחלות ובעיות אורולוגיות שונות כגון: דלקות בדרכי השתן, בריחת שתן, צניחת שלפוחית, פרוסטטה, אימפוטנציה ועוד. הייעוץ כולל: בדיקה גופנית,  איסוף פרטים על ההיסטוריה הרפואית, אבחון באמצעות בדיקות שונות החל מבדיקות דם ועד בדיקות מעמיקות יותר כגון אולטרסאונד אשכים, לקיחת ביופסיה מפרוסטטה בהדמיית אולטרסאונד, אולטרסאונד טרנס רקטלי ועוד. לעיתים המטופל מגיע עם ממצאי הבדיקות, ולעיתים האורולוג מפנה אותו לבצע בדיקות בקופת חולים או במרכז עצמו. בכל מקרה, בהתאם לממצאים האורולוג יתווה את המשך התהליך. בין אם נדרש טיפול במחלות דרכי השתן אצל נשים, טיפול בפרוסטטיטיס כרונית או טיפול באימפוטנציה אצל גברים, ובין אם טיפול בכל בעיה אורולוגית אחרת – האורולוגים הפרטיים שבמרכז שלנו  ימצו את מלוא אפשרויות הטיפול. במקרה שיעלה צורך להתערבות כירורגית – האורולוגים יפנו את המטופלים למומחה בתחום.  במסגרת הייעוץ האישי, המטופלים זוכים להקשבה מלאה, לתשומת לב ולהתנהלות רגישה ודיסקרטית המפזרת חששות ותחושות בושה.

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

המטופלים המגיעים לקבלת ייעוץ אורולוגי פרטי במרכזנו, נהנים מיתרון משמעותי. הם יכולים לבצע במקום הן בדיקות מעבדה והן בדיקות אורולוגיות שונות: לקיחת ביופסיה מפרוסטטה בהדמיית אולטרסאונד, אולטרסאונד אשכים, אולטרסאונד טרנס רקטלי ועוד. מי שיבחר לבצע את הבדיקות בקופת חולים או כל מסגרת אחרת, יוכל לעשות כרצונו. עם זאת, יש לזכור שהתורים לבדיקות אורולוגיות בשירותי הרפואה הציבוריים עלולים להיות ארוכים, בעוד ביצוען ללא דיחוי במרכז שלנו עשוי לחסוך זמן ולקדם את הטיפול וההחלמה באופן משמעותי.

אורולוגיה רופאים

דילוג לתוכן