רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

רופא אף אוזן גרון פרטי

עמוד הביתמחלקת אף אוזן גרון › רופא אף אוזן גרון פרטי

רופא אף אוזן גרון פרטי לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת המחלקה לרפואת אף אוזן גרון בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים ייעוץ פרטי

רופא אף אוזן גרון פרטי
רופא אף אוזן גרון פרטי

בתחום. הייעוץ ניתן על ידי ד”ר מקסים סוקולוב, אוטולרינגולוג בכיר –  מומחה לרפואת אף אוזן גרון ולכירורגיית ראש וצוואר. הייעוץ ניתן לאנשים שנדרש להם טיפול בבעיות אף אוזן גרון, לרבות נוזלים באוזניים, טיפול בסחרחורות או בעיות שיווי משקל, בעיות קול ודיבור כולל צרידות (שדורשות לא פעם טיפול במיתרי הקול), טיפול בהפרעות נשימה, קשיי בליעה ועוד. כמו כן ניתן ייעוץ רפואי בתחום כירורגיית ראש וצוואר, עם אפשרות לביצוע ניתוח פרטי.

 

היתרון של רופא אף אוזן גרון פרטי

בעיות אף אוזן גרון קלות כחמורות או בעיות ראש וצוואר הדורשות טיפול כירורגי – לכל אלה נדרשים ייעוץ ובדיקה יסודיים ביותר. זאת על מנת לאבחן את מקור הבעיה ולספק את הפתרונות האפקטיביים והמתקדמים ביותר בתחום. לכן מומלץ מאוד לקבל ייעוץ ממומחה אף אוזן גרון פרטי, המקדיש לנבדק/מטופל את מרב הזמן הנדרש למתן תמונת מצב מקיפה, אבחון מהיר וטיפול מוצלח.  רופא אף אוזן גרון פרטי מספק שירות איכותי וייחודי, שלרוב אינו בנמצא במסגרות הרפואה הציבורית, אשר בלית ברירה מקצה זמן מינימלי לכל פציינט. למרות שהייעוץ הפרטי כרוך לכאורה בתשלום גבוה יותר, יש לזכור כי במקרים רבים בעלי ביטוחים פרטיים וביטוחים משלימים בקופות החולים, יוכלו לקבל החזר חלקי או מלא בעבור הייעוץ הפרטי.

 

תפקידו של רופא אף אוזן גרון במרכז שלנו

האוטולרינגולוג שלנו מספק ייעוץ עבור מגוון מחלות ובעיות אף אוזן גרון לרבות הפרעות נשימה, נוזלים באוזניים, בעיות שיווי משקל, בעיות קול ודיבור, קשיי בליעה, בעיות ראש וצוואר ועוד. הייעוץ כולל: בדיקה גופנית, איסוף אנמנזה, אבחון יסודי על ידי בדיקות שונות – הן בדיקות דם והן בדיקות מעמיקות יותר כמו לקיחת ביופסיה מבלוטת התריס בהדמיית אולטרסאונד. על פי הממצאים העולים מהתחקור והבדיקה הגופנית ומשאר הבדיקות, הרופא מספק המלצות עבור טיפול בבעיות אף אוזן גרון הכוללות טיפול בסחרחרות, טיפול בהפרעות נשימה, טיפול בבעיות במיתרי הקול ועוד, וכן טיפולים כירורגיים הנדרשים עבור בעיות ראש וצוואר. במקרה שהאוטולרינגולוג מגיע למסקנה כי נדרשת התערבות כירורגית, אם לצורך פתרון בעיית אף אוזן גרון ואם לפתרון בעיה בתחום כירורגיית ראש וצוואר, הוא יוכל לבצע את ההתערבות הכירורגית במסגרת פרטית או להפנות את המטופל למומחה העובד עם קופת חולים. כך או אחרת, הייעוץ המקיף מתבצע במלוא תשומת הלב האישית, הרגישות והדיסקרטיות, ופעמים רבות הוא יוצר בהירות, מפיג חששות ותורם לתחושת הקלה.

 

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

אחד היתרונות שבקבלת ייעוץ רופא אף אוזן גרון במרכז שלנו, נעוצה באפשרות לבצע במקום את מכלול הבדיקות הדרושות, בין אם בדיקות דם, לקיחת ביופסיה מבלוטת התריס בהדמיית אולטרסאונד או מגוון בדיקות רלוונטיות אחרות. המעוניינים לבצע בדיקות אלו במסגרת ציבורית, יוכלו לעשות כרצונם. עם זאת, חשוב לזכור שבדיקות מסוימות כרוכות בזמן המתנה ארוך בקופת חולים, בעוד שניתן לבצען ללא עיכוב אצלנו במרכז, לחסך זמן יקר ולקדם את הטיפול והריפוי.

מחלקת אף אוזן גרון רופאים

דילוג לתוכן