רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

אנדוקרינולוג מומחה

עמוד הביתהמחלקה האנדוקרינולוגית › אנדוקרינולוג מומחה

אנדוקרינולוג מומחה

במסגרת המחלקה האנדוקרינולוגית שלנו בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים ייעוץ של אנדוקרינולוג מומחה באופן פרטי. הייעוץ ניתן למבוגרים ולילדים עם מגוון בעיות אנדוקריניות, לרבות מי שנדרש לו טיפול בסוכרת, טיפול בסוכרת ילדים או טיפול בהשמנת יתר, וכן אלה הסובלים מבעיות כגון: הפרעות במחזור, שיעור יתר, הפרעות בבלוטת התריס, בעיות גדילה, בעיות מטבוליות, יתר לחץ דם ועוד. במרכז שלנו פועלים 3 אנדוקרינולוגים מומחים ומובילים בתחומם, המספקים ייעוץ וטיפול עבור מגוון בעיות אנדוקריניות:

  • פרופ’ דניאלה יעקובוביץ’מומחית באנדוקרינולוגיה ובעלת שם עולמי בתחום רפואת הסוכרת והשמנת יתר. משמשת כרופאה בכירה במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי ע”ש וולפסון בחולון, וכן במכון אנדוקרינולוגיה, מטבוליזם ויתר לחץ דם במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בתל אביב.
  • ד”ר אסף אורן – מומחה ברפואת ילדים ואנדוקרינולוגיה, המשמש כרופא בכיר ביחידה לאנדוקרינולוגית ילדים בבי”ח לילדים ע”ש דנה-דואק במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בת”א.
  • ד”ר טל בן ארי – מומחית לסוכרת ואנדוקרינולוגית ילדים, העובדת במרכז הרפואי ע”ש וולפסון בחולון.

אנדוקרינולוגים במרכז

ד"ר אסף אורן

ד”ר אסף אורן

אנדוקרינולוג

היתרון של אנדוקרינולוג מומחה

הפרעות ומחלות אנדוקריניות עלולות לרוב לשבש את מהלך החיים ולפגוע באיכות החיים כתוצאה מתסמיניהן. כמו כן, מחלות ובעיות אנדוקריניות כדוגמת סוכרת או השמנת יתר רווחות בקרב ילדים ועלולות להיות כרוניות. לפיכך, מן הראוי להתייחס לנושא בכובד ראש, ובמקרים רבים מומלץ להיבדק אצל מומחה פרטי. מומחה כזה עשוי לספק למטופלים שירות אישי ברמה גבוהה יותר לעומת שירות הניתן בקופות החולים, שם מטבע הדברים לכל מטופל מוקצב זמן מועט. אנדוקרינולוג פרטי, לעומת זאת, יכול להקדיש את כל הזמן והסבלנות הנדרשים על מנת לספק למטופלים תמונה מקיפה על מצבם, לאבחן אותם באופן מהיר ומדויק ולהמליץ להם על טיפול הולם ועל מעקב בהתאם לצורך. בהקשר זה חשוב לציין כי אנשים המחזיקים בביטוחים פרטיים וביטוחים משלימים של קופות החולים, יוכלו לרוב לקבל החזר מלא או חלקי עבור הייעוץ הפרטי.

תפקידו של האנדוקרינולוג הפרטי במרכז שלנו

האנדוקרינולוגים הפרטיים במרכזנו מספקים ייעוץ עבור בעיות אנדוקריניות שונות וביניהן: סוכרת, השמנת יתר, הפרעות בבלוטת התריס, בעיות גדילה, הפרעות במחזור, שיעור יתר, בעיות מטבוליות, יתר לחץ דם ועוד. הייעוץ האנדוקריני כולל: בדיקת היסטוריה רפואית, בדיקה גופנית, אבחון באמצעות בדיקות מעבדה שונות לרבות בדיקת העמסת סוכר ובדיקת OGTT לנשים בהיריון. בהתאם לממצאי הבדיקות, האנדוקרינולוג בונה תכנית טיפול מתאימה. בין אם נדרש טיפול בסוכרת בכלל או טיפול בסוכרת ילדים, טיפול בהשמנת יתר או בכל תופעה ובעיה אחרת, האנדוקרינולוגים שלנו ממצים את כל האפשרויות הקיימות. כמו כן, במידה והם מוצאים צורך להתערבות רפואית אחרת –  הם יפנו את המטופל למומחה ספציפי. במהלך הייעוץ, כל מטופל, בין אם הוא ילד צעיר או אדם מבוגר, זוכה ליחס מקצועי ואישי כאחד, כאשר הכול מתבצע במלוא הרגישות ושמירת הדיסקרטיות. מטופלים רבים מדווחים כי כבר המפגש הראשוני עם האנדוקרינולוג הפרטי תורם להקלה ולשיפור.

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

במסגרת הייעוץ האנדוקריני הפרטי בתל אביב מדיקל סנטר, לקוחותינו נהנים מהתנאים הנוחים, המכשור החדשני והמהירות הנלווים לביצוע במקום של בדיקות מעבדה ובדיקות אנדוקרינולוגיות שונות כמו העמסת סוכר OGTT, או בדיקות מעמיקות יותר. כמובן שאין מניעה לבצע בדיקות אלה במסגרת השירות הרפואי הציבורי, אך יש לזכור כי לעיתים הדבר יהיה כרוך בתהליך המתנה ארוך יחסית, שעלול לעלות בזמן יקר ולעכב את תהליך הטיפול והריפוי.

אנדוקרינולוגיה רופאים

דילוג לתוכן