בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

אורתופד פרטי

עמוד הביתאורתופדיה › אורתופד פרטי

שירות אורתופד פרטי בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת הפעילות השוטפת של מחלקת אורתופדיה בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו שירות אורתופד פרטי. שירות זה כולל ייעוץ, אבחון וטיפול מטעם אורתופד מבוגרים וכן אורתופד ילדים.

אורתופד פרטי
אורתופד פרטי

המומחים הפועלים במרכז שלנו מיומנים ומנוסים בטיפול במגוון הבעיות האורתופדיות כגון: כאבי גב, כאבי רגליים, בעיות ברכיים, דלקות בכתף, פריצת דיסק, דורבן העקב, דלקת בגיד אכילס, דלקת בכתף, דפורמציית הגלונד, הלקוס ולגוס ועוד. כמו כן, ניתן לבצע אצלנו אבחון של בעיות שונות באמצעות אולטרסאונד אורתופדי ומגוון בדיקות.

 

היתרון של אורתופד פרטי

אורתופד הוא אחד המומחים המבוקשים ביותר בתחום הרפואי. בהתאם לכך, זמינות התורים אצל אורתופדים בקופות החולים הציבוריות הינה נמוכה יחסית. פעמים רבות צריך להמתין שבועות ואף חודשים כדי להגיע לייעוץ אורתופדי. כאשר מדובר בבעיות אורתופדיות שפוגעות באיכות החיים ובתפקוד של האדם הסובל מהן – הדבר קריטי. הפתרון למצבים כאלה הוא לגשת אל אורתופד פרטי ולקבל ממנו את הייעוץ, האבחון והטיפול בהליך מהיר ויעיל, שעשוי לפתור את הבעיה מוקדם ככל האפשר ולמנוע מהמטופל סבל מיותר. אורתופד פרטי נכון להקדיש כל זמן שנדרש על מנת לשקף למטופל תמונה מלאה ובהירה על מצבו, לאבחן את הבעיה בצורה מדויקת, לבנות עבורו תכנית טיפול ולבצע מעקב וביקורת. בדרך כלל, קשה למצוא רמת התייחסות כזו בשירותים הרפואיים הציבוריים, המאופיינים כאמור בעומס רב ובזמן מוגבל וקצר שניתן להקדיש לכל מטופל.  חשוב לציין כי במקרים רבים, ייעוץ מטעם אורתופד פרטי ממומן באופן מלא או חלקי ע”י ביטוח בריאות פרטי או ביטוח משלים בקופ”ח.

 

תפקידם של האורתופדים במרכז שלנו

האורתופדים הפועלים בתל אביב מדיקל סנטר מספקים ללקוחות המרכז חוות דעת מקצועית רחבה ומפורטת לכל בעיה אורתופדית ממנה הם סובלים.  הייעוץ כולל: איסוף אנמנזה, אבחון באמצעות מגוון בדיקות, לרבות אולטרסאונד אורתופדי המצוי במקום ו/או הפניה לבדיקות CT, MRI ואחרות במידת הצורך. בתום האבחון יינתן הסבר מפורט והמלצות לדרכי הטיפול האפקטיביות ביותר לנוכח הממצאים והמצב של כל אחד ואחת. בעת המפגש עם האורתופד, המטופלים נהנים מהתייחסות אישית המאופיינת ברגישות ואמפטיה, והכל תוך שמירה על דיסקרטיות. לעיתים, עצם הצגת התמונה המקיפה בבהירות ומתן יחס אישי, יכולים לסייע לתחושת הביטחון ולרוגע של המטופלים.

 

היתרון הנלווה – מרכז רפואי עם מערך בדיקות

כאשר המטופלים שלנו מגיעים אל תל אביב מדיקל סנטר, הם לא מגיעים רק לאורתופד, אלא למרכז רפואי מתקדם על כל המשתמע מכך. פעמים רבות, כאשר נדרשות בדיקות או ייעוץ מטעם מומחה אחר שהבעיה נוגעת לתחומו – המטופלים יכולים לקבל זאת במרכז עצמו, המצויד במעבדה רפואית, אבזור משוכלל וצוות מומחים רב תחומי.

דילוג לתוכן