בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

תיקון קרום הבתולים

עמוד הביתמחלקת גניקולוגיה › תיקון קרום הבתולים

תיקון קרום הבתולים – בחזרה לטבע

תיקון קרום הבתולים
תיקון קרום הבתולים

מות קרום הבתולים יכולה להוות סוגיה משמעותית מאוד עבור נשים מסוימות – גם בתרבות המערבית, וגם בישראל. ישנן נשים המעוניינות באיחוי קרום הבתולים עקב סיבות תרבותיות או נפשיות, ויש כאלה שיראו בכך אפילו התחדשות פיזיולוגית. כך או אחרת, תיקון קרום הבתולים כרוך בניתוח קצר ופשוט יחסית, שהינו מוכר ונפוץ בענף האסתטיקה הווגינלית. עם זאת, התערבות כירורגית באזור כה אינטימי, חייב שתיעשה בידיו של מומחה.

פגישת ייעוץ לתיקון קרום הבתולים
אישה הפונה אלינו בעניין תיקון קרום הבתולים שלה מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ בשלב ראשון. אנו מקיימים פגישה דיסקרטית וחשובה זו במרפאה הגינקולוגית בתל אביב מדיקל סנטר. מנהל המחלקה, ד”ר יעקב סיגל, מספק לפציינטית ייעוץ מפורט, במסגרתו הוא מעביר לה את כל המידע הרלוונטי על ההליך בו ייבנה עבורה קרום בתולים חדש. במידה ויוחלט לבצע את המהלך הניתוחי, הדבר ייעשה על ידי המומחה עצמו, בליווי מלא של צוות המרפאה. כך מתחיל התהליך שיבטיח תפירת קרום בתולים מוצלחת וללא סיבוכים.

קרום הבתולים – אצלנו זה מושלם!
ניתוח לתיקון קרום הבתולים הינו הליך פשוט וקצר (כ-20 דקות) המתבצע בהרדמה מקומית. הרופא תופר את קרום הבתולים בעזרת חוטים דקים נמסים. גם ההחלמה מהניתוח מהירה יחסית. התוצאות מרשימות ומושלמות – לאישה יש תחושה טבעית, והיא זוכה בקרום בתולים שיבותק עם קיום יחסי המין ללא כל זכר להתערבות כלשהי, בדיוק כפי שקורה אצל אישה בתולה שטרם קיימה יחסי מין.

במחלקה הגינקולוגית בתל אביב מדיקל סנטר אנו מקיימים גם מעקב גינקולוגי שגרתי כולל אולטרסאונד, בדיקת פאפ סמיר, ייעוץ גניקולוג וטיפולי אסתטיקה וגינלית.

דילוג לתוכן