רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

רופא נשים פרטי

עמוד הביתמחלקת גניקולוגיה › רופא נשים פרטי

רופא נשים פרטי לשירותכן בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת המחלקה הגינקולוגית שלנו במרפאת תל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים לכל

רופא נשים פרטי
רופא נשים פרטי

אישה ייעוץ, אבחון וטיפול מטעם גינקולוג פרטי. השירות ניתן לנשים ולנערות הנדרשות לבירורים, בדיקות וטיפולים שונים כגון: בירור וטיפול בהפלות חוזרות, ציסטות שחלתיות, מיומות (שרירנים), ייעוץ צוואר הרחם, הכוונה בנושא אמצעי מניעה לסוגם (כולל התקנים תוך רחמיים), טיפול בבעיות גיל המעבר, אולטרסאונד גניקולוגי, שקיפות עורפית, סקירת מערכות, פאפ סמיר, אסתטיקה וגינלית ועוד.

במרכז שלנו פועלים 3 רופאי נשים שהינם מומחים מן השורה הראשונה בתחומם. אלו מספקים ייעוץ וטיפול במלוא המקצועיות, האיכות וההתייחסות המיוחדת המאפיינת שירות של גניקולוג פרטי:

  • ד”ר יריב אור – מומחה בגינקולוגיה, מיילדות ופריון, המשמש כרופא בכיר ביחידה לאולטרסאונד בבית החולים ליס ליולדות ולנשים במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בת”א.
  • ד”ר לודמילה ירמין – רופאה בכירה ביחידה האונקוגניקולוגית  במרכז רפואי על שם שיבא תל השומר.
  • ד”ר יעקב סיגל – מומחה במיילדות וגינקולוגיה, המשמש כגינקולוג בכיר במרכז לבריאות האישה ברמת אביב ת”א, ופועל כמנתח בבית החולים אסותא.
  • ד”ר אדוארדו ישראלמומחה בכיר בגינקולוגיה, מיילדות ופוריות, המשמש כרופא בכיר במחלקת טרום לידה בבית החולים ליס ליולדות ולנשים במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בת”א.
ד”ר לודמילה ירמין
רופאת נשים
לקבוע תור 03-7712804

היתרון של גינקולוג פרטי

כל אישה צריכה מדי פעם לעבור בדיקה, ייעוץ או הליך גינקולוגי, בין אם במסגרת הרפואה הציבורית ובין אם באמצעות גניקולוג פרטי. עם זאת, נשים רבות מסתייגות ולעיתים אף נמנעות מלהיבדק מכיוון שמדובר בתחום מאוד אינטימי ורגיש. מטבע הדברים, אצל רופא נשים פרטי, הרגישות כלפי המטופלת תמיד תהיה רבה יותר, והיחס יהיה אישי יותר. זאת בהשוואה לגינקולוג של קופת חולים שזמנו אינו בידו, ושמוקצב לו פרק זמן קצר עבור כל מטופלת. גינקולוג פרטי יקדיש את מרב הזמן הנדרש כדי לתת למטופלת תמונה מקיפה על מצבה, לספק לה אבחון מהיר ומדויק ולהמליץ לה על טיפול ומעקב בהתאם. ברוב המקרים התשלום עבור הייעוץ הפרטי ממומן בחלקו או במלואו על ידי ביטוחים פרטיים ו/או ביטוחים משלימים בקופות חולים.

 

תפקידו של רופא נשים פרטי במרכז שלנו

רופאי הנשים הפרטיים שלנו מספקים ייעוץ מלא בכל התחום הגינקולוגי לרבות הליכים שגרתיים בהריון, פריון, מיילדות, בעיות ומחלות גינקולוגיות, אמצעי מניעה לסוגם ועוד. הייעוץ כולל: באיסוף אנמנזה של המטופלת ואבחון באמצעות בדיקות שונות. לעיתים המטופלת מגיעה עם הבדיקות בידיה ולעיתים היא נשלחת לבצען במרכז שלנו או בקופת חולים. בהתאם לממצאים, הגינקולוג מספק ייעוץ והמלצות לטיפול. בין אם מדובר על בירור וטיפול בהפלות חוזרות, מיומות (שרירנים), בעיות פוריות, ייעוץ צוואר הרחם, טיפול בבעיות גיל המעבר או כל נושא אחר, הגינקולוג יציג בפני האישה את כל הפתרונות האפשריים. במקרה שימצא צורך להתערבות כירורגית או אחרת –  יפנה את המטופלת למומחה בתחום. במהלך הייעוץ, כל מטופלת זוכה לשירות הנעשה במלוא הרגישות ותוך שמירה על דיסקרטיות. מטופלות רבות מדווחות שלא פעם המפגש עצמו כבר תרם להרגעתן ולשיפור במצבן.

 

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

המטופלות המגיעות לקבלת ייעוץ גינקולוג פרטי בתל אביב מדיקל סנטר, נהנות מיתרון משמעותי. הן יכולות לבצע במרכז הן בדיקות מעבדה שונות והן מגוון בדיקות גינקולוגיות כגון: שקיפות עורפית, כל סוגי סקירת המערכות, בדיקת פאפ סמיר , אולטרסאונד גניקולוגי ועוד. נשים המעוניינות לבצע בדיקות אלו ואחרות בקופת חולים, יוכלו לבחור גם באפשרות כזו. עם זאת, חשוב לזכור כי בשירותי הרפואה הציבוריים זמני ההמתנה ארוכים, בעוד אצלנו ניתן לבצע בדיקות גניקולוגיות ללא עיכוב ובכך לחסוך זמן יקר ולקדם הליכים רפואיים.

דילוג לתוכן