רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

אולטרסאונד בלוטת התריס וצוואר

עמוד הביתמכון אולטרסאונד פרטי › אולטרסאונד בלוטת התריס וצוואר
אולטרסאונד בלוטת התריס וצוואר
אולטרסאונד בלוטת התריס וצוואר

אולטרסאונד בלוטת התריס ואולטרסאונד צוואר מבוצעים בתל אביב מדיקל סנטר בזמינות גבוהה תוך כדי שימוש במכשור מתקדם ועל ידי צוות מנוסה מאוד

חשיבותה של בדיקת אולטרסאונד בלוטת התריס 
אולטרסאונד צווארי או אולטרסאונד בלוטת התריס הינה בדיקה שניתן לאתר באמצעותה גושים, ציסטות, גידולים שפירים או גידולים סרטניים בבלוטת התריס. גם אם מדובר בגורמים שלא תמיד פוגעים בפעילותה של בלוטת התריס, לעיתים הם עלולים לסכן את האדם.

מהי בלוטת התריס ומתי צריך לבדוק אותה? 
בלוטת התריס הנקראת גם בלוטת המגן או התירואיד, אחראית על ויסות חילוף החומרים בגוף. הבלוטה ממוקמת בבסיס הצוואר. במקרים של הפרעה בתפקוד בלוטת התריס, המטופל מופנה לבדיקת דם. כאשר תוצאות הדם אינן מספקות – הרופא עשוי להפנות לבדיקת אולטרסאונד בלוטת התריס (אולטרסאונד צווארי).כמו כן, הרופא יפנה לאולטרסאונד בלוטת התריס במקרים בהם ישנה הגדלה של הבלוטה או כאשר קיים חשד לגוש בצוואר.

 
ביצוע הבדיקה במחלקתנו 

בדומה לכל בדיקות האולטרסאונד המתבצעות בתל אביב מדיקל סנטר, גם בדיקת אולטרסאונד בלוטת התריס מתבצעת באמצעות מכשיר- EPIQ 5 מכשיר הדגל של חברת Philips . נכון להיום מכון האולטרסאונד שלנו הוא המכון הפרטי היחיד בארץ המשתמש במכשיר ברמה כה גבוהה. ביצוע הבדיקה ע”י מכשור מתקדם ובידי טכנאי מוסמך בעל ניסיון של עשר שנים לפחות, תורם לאבחון מדויק. בסיום הבדיקה, תוצאות האולטרסאונד נבחנות מול בדיקות אחרות של בלוטת התריס שביצע המטופל, על מנת לבנות לו תכנית טיפול כוללנית אופטימלית.

בעלי ביטוח בריאות פרטי יכולים לקבל החזר תשלום על הבדיקה בהתאם להסכם עם חברות הביטוח

הנחיות מדויקות לקראת הבדיקה יינתנו ע”י נציגת תל אביב מדיקל סנטר בעת הזמנת התור לבדיקה.

במכון אולטרסאונד בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים בדיקות וטיפולים נוספים כגון אולטרסאונד גניקולוגי, אקו לב עובר, אולטרסאונד בטן, אולטרסאונד טרנס רקטלי, לקיחת ביופסיה מבלוטת התריס בהדמיית אולטרסאונד, לקיחת ביופסיה מפרוסטטה בהדמיית אולטרסאונד, אולטרסאונד אורתופדי, אולטרסאונד אשכים

מחלקת אולטרסאונד רופאים

דילוג לתוכן