בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

אונקולוג פרטי

עמוד הביתמחלקת אונקולוגיה › אונקולוג פרטי
אונקולוג פרטי
אונקולוג פרטי

אונקולוג פרטי לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

במרפאת תל אביב מדיקל סנטר אנו מספקים ייעוץ אונקולוג פרטי. הייעוץ ניתן במסגרת שירותי המחלקה האונקולוגית שלנו ובאמצעות הרופאים המומחים במחלקה ובמחלקות אחרות כגון: גינקולוגיה, אורולוגיה, אף אוזן גרון ועוד. השירות ניתן למטופלים שיש להם חשד למחלת סרטן או שאובחנו כחולים אונקולוגיים.

במרכז הרפואי פועלים 5 מומחים מן השורה הראשונה בתחומם, המספקים ייעוץ עבור מגוון מחלות אונקולוגיות:

ד”ר ויקטוריה ניימן – מומחית לאונקולוגיה, מנהלת מחלקת אשפוז אונקולוגי במרכז דוידוף לסרטן במרכז רפואי רבין בפ”ת. תחומי העיסוק הקליני שלה כוללים אונקולוגיה קלינית בדגש על סרטן השד ואורואונקולוגיה, וכן רדיותרפיה.

פרופ’ אלכסנדר ציביאןמומחה בכירורגיה אורולוגית, מנהל המחלקה האורולוגית והשירות לאורולוגיה לפרוסקופית ושחזורית במרכז רפואי וולפסון בחולון. תחומי עיסוקו הקליני כוללים:  סרטן הערמונית, אורולוגיה לפרוסקופית, אורולוגיה אונקולוגית, אורולוגיה נשית, שחזור שופכה גברית.

ד”ר מקסים סוקולוב מומחה אף אוזן גרון מנוסה, כירורג ראש וצוואר, שפועל כמנתח ומטפל במרכז הרפואי אסותא. מספק ייעוץ למחלות אונקולוגיות בתחומו.

ד”ר יוליה קונדלמומחית לרפואת אונקולוגיה ורדיותרפיה, מנהלת שירות קרינה של מערכת העיכול במרכז דוידוף לסרטן במרכז רפואי רבין בפ”ת. תחומי העיסוק הקליניים שלה כוללים: גידולים סרטניים לסוגיהם, בדגש על מערכת עיכול, וכן שיטות קרינה חדשניות.

ד”ר לודמילה ירמין – אונקו-גניקולוגית, רופאה בכירה במחלקה אונקו-גניקולוגית במרכז רפואי שיבא בתל השומר. תחומי פעילותה כוללים גניקולוגיה רוטינית לרבות ביצוע בדיקות גניקולוגיות, ייעוץ בתחום אונקו-גניקולוגיה, סרטן הרחם ומחלות עריה וצוואר הרחם.

היתרון של אונקולוג פרטי

מחלות סרטן ונגעים טרום סרטניים נמנים בין הבעיות הרפואיות הקשות ביותר, שחייבות לקבל את האבחון, הייעוץ והטיפול המהירים והאיכותיים ביותר. אבחון מוקדם של מחלה או בעיה אונקולוגית, עשוי להציל חיים ובוודאי שיכול לשנות איכות חיים ולהאריך חיים. כמו כן, כאשר מדובר במחלות ממאירות, במקרים רבים עומדות לרשות החולה אפשרויות שונות על יתרונותיהן וחסרונותיהן, והרופא צריך להציג את כל האופציות, ולהפעיל שיקול דעת מקצועי בהמלצה על בחירת האפשרות המיטבית בעיניו.

בהתאם לכך, בבחירת אונקולוג או רופא מומחה, שפועל ומנוסה בטיפול במחלות אונקולוגיות בתחום עיסוקו, מומלץ לפנות אל מומחה פרטי. כך, המטופל יוכל להבטיח לעצמו טיפול אישי וצמוד ללא עיכובים ושהיות הקיימים ברפואה הציבורית, מטבע אופייה העמוס.  אונקולוג פרטי או כל מומחה פרטי שעוסק במחלות אונקולוגיות בתחומו, יקדישו את הזמן הנדרש למתן תמונה מקיפה על מצב המטופל, תוך אבחון מהיר ומדויק והמלצות לתוכנית טיפול ומעקב בהתאם.

ברוב המקרים, מחזיקי ביטוחים פרטיים וביטוחים משלימים בקופות החולים, יזכו לקבלת החזר מלא או חלקי בעבור הייעוץ האונקולוגי הפרטי.

תפקידו של אונקולוג פרטי במרכז שלנו

האונקולוגים הפרטיים הפועלים במרכז מספקים ייעוץ עבור מחלות ובעיות אונקולוגיות לסוגיהן וביניהן: סרטן הערמונית, סרטן השד, סרטן הרחם ועוד. הייעוץ כולל בחינת ההיסטוריה הרפואית של המטופל ומשפחתו, איסוף אנמנזה, אבחון על ידי בדיקות שונות והמלצות לטיפול בהתאם לממצאים.

במידה שהאונקולוג הפרטי יראה צורך בהתערבות של סמכות רפואית מקצועית אחרת – הוא יפנה את המטופל למומחה בתחום.  במהלך הייעוץ, כל מטופל יקבל את מלוא תשומת לבו של האונקולוג הפרטי, הפועל בדיסקרטיות ורגישות. כשמדובר במחלה כה רגישה ומעוררת חרדות, כבר עצם המפגש עשוי לתרום להרגעה והפחתה ברמת הסטרס.

היתרון הנלווה לאונקולוג פרטי במרכזנו – מגוון בדיקות שמבוצעות במקום

המטופלים המגיעים לקבלת ייעוץ אונקולוגי פרטי בתל אביב מדיקל סנטר, נהנים מהיתרון של האפשרות לבצע במרכז עצמו מגוון בדיקות נדרשות, החל מבדיקות מעבדה ועד לבדיקות הדמיה שונות. כמו כן, אנו מסייעים בהקדמה וזירוז של תורים לבדיקות נדרשות חיצוניות כדוגמת  ממוגרפיה, CT ו- MRI. המעוניינים לבצע בדיקות במסגרת אחרת – יוכלו לעשות זאת. עם זאת, חשוב לדעת כי  התור לבדיקות בשירותי הרפואה הציבוריים עלול להתארך, בעוד ביצוען אצלנו במרכז ללא דיחוי, חוסך זמן יקר, שחיוני מאוד  לקידום הטיפול והריפוי, וקריטי מאוד כשמדובר במחלות אונקולוגיות.

אונקולוגיה רופאים

דילוג לתוכן