בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

CT פרטי

CT פרטי
CT פרטי

אתם זקוקים ל-CT  דחוף? נקבע לכם תור ל-CT רק בעוד מספר שבועות?

חברות אסיסטנס הפועלות לסייע בתיאום בדיקות הדמיה דורשות מכם תשלום עבור CT scan  פרטי?
אם ברצונכם לחסוך תהליכים מסורבלים והוצאות מיותרות – פנו אלינו ונפעל לקבוע עבורכם CT  פרטי תוך 24-48 שעות.

יש לכם ביטוח פרטי? נשמח לבדוק אם אתם זכאים להחזר של עלות הבדיקה מחברת הביטוח.

 

CT פרטי מומלץ לקבוע דרך תל אביב מדיקל סנטר

אם תנסו לקבוע תור לבדיקת CT הנדרשת לכם לאבחון כזה או אחר, תגלו שזמן ההמתנה ארוך במיוחד. גם כאשר תפנו אל מרכז רפואי כלשהו לצורך CT פרטי, יסתבר לכם שעליכם להמתין כחודש ימים לפחות. כשתעשו צעד נוסף ותפנו אל אחת החברות המסייעות לקבוע תורים לבדיקות פרטיות – תופתעו לשמוע שהן דורשות תשלום לא מבוטל עבור השירות. את כל המורכבות הזו אפשר לפתור בטלפון אחד אלינו ולגלות סוף סוף הפתעה טובה –  בתל אביב מדיקל סנטר נקבע לכם בדיקת CT פרטית בתהליך פשוט וזריז. מהר מאוד, כבר כשתשוחחו עם מזכירת המרכז, תחושו בהתייחסות המקצועית וביחס האישי האדיב. כשהשיחה תסתיים כבר תרשמו ביומנכם מועד קרוב לבדיקת CT פרטי, שתיערך באחד המרכזים הרפואיים האיכותיים באזורכם.

 

חשיבות ביצוע בדיקות CT פרטיות

בדיקת CT ( Computed Tomography  – טומוגרפיה ממוחשבת ) נועדה לאבחן מחלות דלקתיות, גידולים ומצבי חולי שונים, ומסייעת לטפל בפצועי טראומה ותאונות. הבדיקה מדגימה באופן מיטבי חלקי גוף ואיברים פנימיים בעזרת מקבץ צילומי רנטגן, המייצרים תמונות מפורטות ומדויקות. תמונות אלו מוצגות בחתכים לעיניו של רופא, שיכול לצפות בכל חתך בפני עצמו כמו גם בתמונת תלת ממד של איבר שלם. לעיתים ועל מנת לשפר את דיוק הבדיקה, נעזרים בחומר ניגוד.  כל אורתופד, נוירולוג או מומחה רפואי אחר יכולים לאבחן באמצעות בדיקת CT בעיות באזורי הגוף השונים: בטן, אגן, צוואר, ראש, עמוד שדרה, בית חזה, מפרקים, גפיים ועוד.

אבחון מהיר הנעשה באמצעות CT  יכול למנוע מצב רפואי בלתי הפיך ואפילו להציל חיים. המתנה ארוכה למועד הבדיקה עלולה לעלות לאדם בבריאותו. לכן  ישנה חשיבות רבה לביצוע הבדיקה באופן פרטי במהירות המרבית.

 

בתל אביב מדיקל סנטר נדאג לכל, החל מקביעת תור ועד לבירור החזר

אם אתם נדרשים לעבור בדיקת CT פרטי, רק תתקשרו ואנו נדאג לכל הנדרש – בהליך מזורז נקבע לכם תור לבדיקה במרכז רפואי מקצועי וידוע, נקשר אתכם עם נציג המרכז, ואף נבדוק עבורכם אפשרות החזר מחברת הביטוח בה יש לכם ביטוח פרטי.

אל תמתינו לתור בעוד חודש או יותר.
צרו עימנו קשר ונקבע לכם
CT פרטי ללא עיכוב – לבריאותכם!

דילוג לתוכן