רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

למה עדיף לפנות דווקא אל נוירולוג פרטי?

עמוד הביתבדיקות דם, שתן, בדיקות מעבדה פרטיות › למה עדיף לפנות דווקא אל נוירולוג פרטי?

למה עדיף לפנות דווקא אל נוירולוג פרטי?

זקוקים לרופא נוירולוג? מתלבטים האם לפנות אל נוירולוג פרטי או להמתין לרופא בשירות הציבורי אליו תפנה אתכם קופת החולים שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

נוירולוג הינו רופא אשר עוסק בכל מערכת העצבים והמוח, מדובר בתחום רפואי מתקדם מאוד המצריך הבנה, טכנולוגיה מתקדמת ומספיק התעמקות של הרופא המטפל. לעיתים רבות בעיות בתחום הנוירולוגי הן נסתרות, ובמקרים רבים בתחילה הבעיות הללו מבוטלות במחי יד ובהמלצה להמתין או לקבל טיפול פשוט, או שהן בכלל לא מאובחנות, אך כאשר הן מחמירות, המשמעות על חייו של האדם הינה משמעותית מאוד ויש לכך השלכות חמורות מאוד.

קביעת תורים מהירה

אחד היתרונות של פניה אל נוירולוג פרטי הוא האפשרות לקבוע תורים באופן מהיר. כאשר אם פונים אל נוירולוג פרטי אתם יכולים לקבל את התור בתוך זמן קצר, כאשר במערכת הרפואה הציבורית, במיוחד רופאים מומחים במיוחד, עמוסים בתורים ולעיתים אתם עשויים למצוא את עצמכם ממתינים בסבל ובדאגה כמה חודשים טובים עד שתקבלו תור לאבחון בלבד, ואז מסכת של המתנות בכל פעם שתצטרכו תור נוסף.

במקום זה, נוירולוג פרטי יהיה זמין עבורכם באופן מיידי, משך ההמתנה לתור לרופא כזה הינו קצר יותר וכך אתם יכולים לקבל את האבחון לו אתם זקוקים בתוך זמן קצר יחסית ולהתחיל לקבל את הטיפולים להם אתם זקוקים מהר ככל האפשר.

אבחון פרטני וסבלני

בשל העומס הרב במערכת הרפואה הציבורית, פעמים רבות לרופאים אין מספיק זמן בכדי להשקיע בכל מטופל את כל מה שנדרש על מנת לבצע אבחון נכון. כך מטופל יכול למצוא את עצמו מופנה באופן כמעט מיידי לצילומים או סקירות MRI ודומות להן (שגם להן יאלץ להמתין כמה חודשים), לאחר מכן להמתין לפענוח, ואולי יופנה לבדיקות אצל רופאים נוספים או מרפאות שונות עד שיקבל את האבחון הסופי והנכון עבורו. הזמן הזה הוא קריטי. ישנם מקרים בהם בכל יום שעובר המצב מחמיר והופך להיות קשה יותר לטיפול, ולכן אבחון פרטני, סבלני ומהיר הוא קריטי מאוד ואסור לזלזל בו.

ליווי אישי לאורך כל הדרך

העומס עליו כתבנו לאורך כל המאמר, מורגש היטב אצל המטופלים. מטופלים אשר מגיעים אל רופא מומחה וממתינים בחדר עמוס במטופלים נוספים, מרגישים את העומס והלחץ גם בחדר הרופא. במקרים רפואיים כאלו הליווי האישי עם הרופא הוא חשוב מאוד, אך רופא שעמוס בעשרות או מאות מטופלים ביום, לא באמת יכול להעניק לכל אחד את הליווי האישי לו הוא זקוק, גם אם הוא רוצה מאוד.

לכן כדאי לכם לפנות אל נוירולוג פרטי אשר יעניק לכם ליווי אישי לאורך כל הדרך, יהיה זמין עבורכם בכל שאלה או בקשה, תרגישו הרבה יותר בנוח בחדר שלו ותקבלו את כל מה שאתם זקוקים לו, הן מבחינה רפואית והן מבחינה אישית, לאורך כל הדרך.

דילוג לתוכן