בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

מה חשוב לעשות לפני שפונים אל קרדיולוג מומחה?

עמוד הביתבדיקות דם, שתן, בדיקות מעבדה פרטיות › מה חשוב לעשות לפני שפונים אל קרדיולוג מומחה?

מה חשוב לעשות לפני שפונים אל קרדיולוג מומחה?

תפקידו של קרדיולוג מומחה הוא לבצע אבחון וטיפול בכל מה שנוגע למערכת כלי הדם בגוף האדם וללב. ישנם מקרים רבים בהם יש לפנות אל קרדיולוג מומחה לצרכי אבחון או טיפול, בין אם מדובר בחשש ראשוני לבעיות בכלי הדם או הלב, כמו לחץ דם גבוה במיוחד, ובין אם מדובר בבעיות מורכבות יותר כמו מטופלים לאחר אירוע לבבי כזה או אחר.

אם אתם רוצים לדלג על מערכת הבריאות הציבורית העמוסה, בה למעט במקרים דחופים מאוד תאלצו להמתין זמן רב מאוד עד שתוכלו להיכנס לאבחון אצל קרדיולוג מומחה ולאחר מכן להמתין זמן רב נוסף לפני כל טיפול, אנו ממליצים לכם לבחור קרדיולוג מומחה פרטי אשר יוכל להעניק לכם את האבחון המקצועי בתוך זמן קצר יותר וללוות אתכם לאורך כל הטיפול המקצועי על הצד הטוב ביותר.

אך איך בוחרים קרדיולוג מומחה? איך תוכלו להיות בטוחים כי אתם פונים אל איש מקצוע אשר יאפשר לכם לקבל את השירות הטוב ביותר, האבחון הנכון ביותר והטיפול המקצועי ביותר? קראו את המאמר הבא ותמצאו כמה טיפים חשובים לפני הבחירה.

באילו מקרים יש לפנות קרדיולוג מומחה?

אל קרדיולוג מומחה יש לפנות בכל פעם שיש בעיה רפואית הקשורה למערכת כלי הדם והלב. לדוגמא, אבחון וטיפול במצבים של אטימה בשריר הלב, מצב של חסימה בעורקי הדם, מסתמי לב פגומים, פעילות לא תקינה של הלב, טרשת עורקים, לאחר אירוע לבבי בכל דרגה שהיא, לאחר שבץ או בעת סימנים לשבץ לבבי ועוד.

איך אפשר להוזיל עלויות בבחירת קרדיולוג מומחה פרטי?

נכון, כאשר פונים אל קרדיולוג מומחה דרך מערכת הבריאות הציבורית וקופות החולים, העלויות נמוכות משמעותית ורובן מכוסות על ידי הביטוח הרפואי שלכם. אך יחד עם זאת, חשוב שתדעו כי אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי באחת מחברות הביטוח השונות, הדבר יכול לסייע לכם לקבל סבסוד משמעותי גם בפניה אל קרדיולוג מומחה במרפאה פרטית. לכן חשוב מאוד לפנות אל אתר “הר הביטוח” ולבדוק את כל הכיסויים הביטוחיים שלכם, מטופלים רבים כלל לא יודעים כי יש להם פוליסות ביטוח בריאות פרטיות, ואז לבדוק את תנאי הפוליסה וייתכן כי תוכלו לפנות אל קרדיולוג פרטי גם בעלויות נמוכות יחסית.

למדו מניסיון של אחרים

בעידן הרשתות החברתיות, קל מאוד למצוא אנשים אשר נמצאים במצב דומה לשלכם. חפשו קהילות וירטואליות או קבוצות פייסבוק ופורטלים מקצועיים המתמקדים בבעיות מהן אתם סובלים, ותוכלו לקבל המלצות על רופאים, טיפולים, אבחונים ובכלל, הרבה מאוד מידע חשוב שיוכל לסייע לכם.

יחד עם זאת – זכרו – לאחר הפניה אל קרדיולוג מומחה או קרדיולוג ילדים, אל תחרגו מההמלצות שלו. אם אתם בטוחים כי בחרתם רופא שאתם יכולים לסמוך עליו, סמכו עליו ולא על דעות שאתם קוראים באינטרנט. לא כל מצב רפואי הוא דומה ופעמים רבות אתם עשויים להיות מוטעים על ידי אנשים שמצבם לא דומה במאת האחוזים לשלכם ולכן הטיפול שלהם שונה ממה שיומלץ לכם.

חשיבות החוויה האישית

מצבים בהם אתם זקוקים לאבחון וטיפול של קרדיולוג מומחה, אלו מצבים המצריכים טיפול ארוך. לא מדובר בטיפול חד פעמי אלא בהליך מורכב ולא פשוט כלל. לכן, חשוב מאוד שתרגישו בנוח עם הרופא המטפל, תרגישו כי הוא סבלני עבורכם, מבין את התהליך שאתם עוברים ואתם מרגישים בנוח לשתף אותו לא רק בבעיות הרפואיות שלכם, אלא גם בקשיים האישיים המלווים אתכם לאורך התהליך.

דילוג לתוכן