רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

קרדיולוג מומחה

עמוד הביתמחלקת קרדיולוגיה › קרדיולוג מומחה

בתל אביב מדיקל סנטר אנו מציעים ייעוץ קרדיולוגי פרטי (או רופא לב) במסגרת המחלקה הקרדיולוגיתקרדיולוג מומחה שלנו. בכל מקרה בו נדרש ייעוץ עבור אנשים עם מחלות לב או חשד לבעיות לב כלשהן – כדאי להיבדק על ידי קרדיולוג מומלץ המתמחה במחלות הלב הספציפיות, ולנו יש ארבעה קרדיולוגים מומחים כאלה, ששמם הולך לפניהם, ואשר כל אחד מהם מתמחה בתחומים שונים של הלב:

  • פרופסור מיכה פיינברג – מנהל יחידת קרדיולוגיה לא פולשנית (אקו) במכון הלב בבי”ח שיבא תה”ש, ומייסד שירות בדיקות אקו לב במאמץ בישראל.
  • ד”ר ויטלי פרוחורוב – מומחה בקרדיולוגיה ורפואה פנימית, העובד כקרדיולוג במרכז אסותא- לב, ומבצע את כל הבדיקות הקרדיולוגיות לרבות אקו לב במאמץ, הולטר לחץ דם, הולטר לב, ארגומטריה ועוד.
  • ד”ר יוליוס הגש – קרדיולוג ילדים בכיר, מנהל יחידת קרדיולוגיה ילדים בבי”ח שיבא וקרדיולוג ילדים בכיר באסותא-לב. ד”ר הגש מבצע ארגומטריה ואקו לב לילדים וכן אקו לב עוברי.
  • ד”ר רומן קורנפלד – רופא בכיר העובד במחלקת קרדיולוגיה במרכז הרפואי רבין, מתמחה בקרדיולוגיה לא פולשנית (אקו), היפוכי מקצב חשמליים, מחלות לב מסתמיות, מחלות קרדיווסקולריות, בדיקות אקו לב ואי ספיקת לב.

היתרון של קרדיולוג פרטי

בעיות לב הן נושא קריטי עבור האדם הלוקה בהן, שכן לעיתים הן מאופיינות בסכנת חיים, וברוב המקרים הן פוגעות באיכות החיים. לפיכך, בבחירת קרדיולוג מומלץ מאוד לפנות אל מומחה פרטי, שמקדיש לפציינט את כל הזמן הנדרש בכדי לתת לו תמונת מצב מקיפה, לספק אבחון מהיר וטיפול בהתאם.  קרדיולוג פרטי מספק שירות איכותי וייחודי, שקשה למצוא כדוגמתו בקופות החולים, שם מטבע הדברים מוקצה זמן מועט לכל אדם. בהקשר זה חשוב לציין כי במקרים רבים, בעלי ביטוחים פרטיים וביטוחים משלימים בקופות החולים, זכאים לקבל החזר מלא או חלקי בעבור הייעוץ הפרטי של רופא לב. 


קרדיולוגים במרכז


תפקידו של הקרדיולוג המומחה במרכז שלנו

הקרדיולוגים הפרטיים שלנו מספקים ייעוץ עבור מחלות לב שונות וביניהן: התקף לב, מחלת לב איסכמית, אי ספיקת לב, הפרעות בקצב הלב, קרדיומיופתיה, מחלות לב מסתמיות, פריקרדיטיס, מיוקרדיטיס ועוד. הייעוץ כולל: בדיקת היסטוריה של המטופל, איסוף אנמנזה, אבחון באמצעות בדיקות קיימות או בדיקות שהאדם נשלח לבצע במרכז עצמו או במסגרת קופת חולים. בהתאם לממצאים, הקרדיולוג מספק המלצות לטיפול. במקרה שהקרדיולוג מגיע למסקנה כי למטופל נדרש ניתוח או צנתור לב, הוא יוכל להפנותו לקרדיולוג המתמחה בניתוח הספציפי או בצנתורי לב. במהלך הייעוץ, כל מטופל מקבל את מלוא תשומת הלב, במלוא הרגישות והשמירה על דיסקרטיות. פעמים רבות המפגש עצמו כבר תורם להרגעה ולשיפור המצב.

 

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

אחד היתרונות שבקבלת ייעוץ קרדיולוגי במרכז שלנו, הינה העובדה שכאן ניתן לבצע את מכלול הבדיקות הדרושות, החל מבדיקות אקו לב, הולטר לחץ דם, הולטר לב, ארגומטריה ועד בדיקות מעבדה הכוללות בדיקות דם ואחרות. כמובן שכל מי שמעוניין לבצע בדיקות במסגרת אחרת – יכול לעשות זאת כרצונו. עם זאת, יש לזכור כי למעט בדיקות דם ושאר בדיקות מעבדה, לעיתים צריך לחכות זמן רב בתור לבדיקות לב במסגרת הרפואה הציבורית. זאת בעוד האפשרות לבצע בדיקות ללא שהות אצלנו במרכז, חוסכת לעיתים זמן יקר ותורמת לקידום הטיפול והריפוי.

קרדיולוגיה רופאים

דילוג לתוכן