רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

קרדיולוג מומחה: טיפול מדויק המותאם לכל חולה באופן אישי

עמוד הביתבדיקות דם, שתן, בדיקות מעבדה פרטיות › קרדיולוג מומחה: טיפול מדויק המותאם לכל חולה באופן אישי

בעידן המודרני בו אנו חיים תחום הקרדיולוגיה הפך לתחום רחב מאוד. מדובר באחד התחומים הרפואיים הנרחבים ביותר, אשר לו נגיעה במצבים מורכבים אשר יכולים להוביל את החולה למצב מסכן חיים, ולכן היום קרדיולוג מומחה הינו רופא אשר ניצב בחוד החנית של עולם הרפואה ומתמחה במגוון רחב של בעיות והפרעות שונות הקשורות לכלי הדם וללב.

קרדיולוג מומחה מטפל במגוון רחב של מקרים כמו אוטם שריר הלב, אי ספיקת לב, הפרעת קצב לב קשה ועוד מגוון רחב של בעיות והפרעות שונות. לעיתים מדובר בבעיה קלה או בהתחלה של מחלה אצל המטופל הספציפי, אך ברוב המקרים מגיעים חולים במצבים מסכני חיים כמו לאחר התקפי לב או אירועים לבביים אחרים המחייבים התערבות מיידית, אבחון נכון וטיפול המותאם באופן אישי למצב ממנו סובל אותו מטופל.

רופא אונליין

טיפול מדויק המותאם לכל חולה באופן אישי

תחום הקרדיולוגיה הינו תחום אשר מצריך טיפול מדויק לכל חולה בהתאם למצבו האישי. לדוגמא:

  • חולה אשר יגיע במצב של אוטם בשריר הלב יועבר באופן מיידי אל חדר צנטור בו ינסו לפתוח את כלי הדם האטום כמה שיותר מהר וכך לנסות ולהציל את שריר הלב אשר סבל מהנזק בעקבות אותה חסימה.
  • חולה במקרה של מצב כלילי חריף יופנה לביצוע בדיקות כמו א.ק.ג, בדיקות דם כימיות ועוד שלל בדיקות קרדיולוגיות כולל גם מיפוי לב במקרה הצורך כך שהרופא יוכל להתאים את הטיפול הנכון ביותר למצב שלו.

אולי תתעניין גם ב:

בדיקת שומנים בדם
בדיקת הולטר

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

הטכנולוגיה המודרנית המתקדמת עומדת לרשותם של מומחי הקרדיולוגיה ומסייעת מאוד לאבחן כל חולה ולהציע לו את הטיפול הנכון והמתאים ביותר בשבילו. קרדיולוג מומחה משתמש בכלים טכנולוגיים מתקדמים מאוד ומכשור חדיש במיוחד אשר כל אלו מאפשרים לו קודם כל לאבחן באופן מדויק את הבעיה הרפואית ממנה סובל המטופל, ולאחר מכן לבצע את הטיפול הטוב ביותר ובאופן עדין ומדויק אשר מצד אחד יפתור את הבעיה הקרדיולוגית, אך מהצד השני לא יגרום לנזק כל שהוא למטופל עצמו.

אי ספיקת לב, מחלות לב, מניעה ושיקום הלב

מחלות לב כמו אי ספיקת לב הינן מחלות חמורות מאוד אותן יש לאבחן כמה שיותר מהר ולבצע טיפול מתקדם בתוך זמן קצר יחסית. מטופלים אשר סובלים ממחלות לבביות חייבים לפנות אל קרדיולוג מומחה אשר ילווה אותם לאורך כל התהליך ויעבוד עם מכשור מתקדם והליכים מורכבים כמו אקו לב, קרדיולוגיה התערבותית, צנתורים, אלקטרופיסיולוגיה בכדי לאתר את הבעיה ולטפל בה על הצד הטוב ביותר.

מקרים כאלו, כמו הפרעות קצב הלב, פרפור פרוזדורים, דרך חסמים בהולכה החשמלית בלב ואפילו מהירות חדרית ודום לב, מחלות מסתמי הלב ומחלות מבניות של שריר הלב, בעבר לא היו מקבלים את הפתרון הטוב ביותר בשל מוגבלות הטכנולוגיה אך כיום ניתן למצוא עבורם מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וטיפולים שיקומיים מהמעלה הראשונה.

דילוג לתוכן