בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

הולטר לב 5 או 12 חיבורים

עמוד הביתמחלקת קרדיולוגיה › הולטר לב 5 או 12 חיבורים
הולטר לב
הולטר לב

בדיקת הולטר לב בתל אביב מדיקל סנטר

הולטר לב או הולטר אק”ג (באנגלית: ECG Holter Monitoring), היא בדיקה שניתן לקבוע אליה תור בתל אביב מדיקל סנטר. בדיקת הולטר לב היא בדיקה חשובה ומרכזית בעולם הרפואה המודרני ככלל, ובאופן ספציפי בתחום של רפואת הלב – קרדיולוגיה.
את הבדיקה במרכז הרפואי מבצע טכנאי והיא מלווה ומפוענחת על ידי קרדיולוג או קרדיולוג ילדים, בהתאם לצורך. הבדיקה מהווה חלק חשוב מהמערך הקרדיולוגי בתל אביב מדיקל סנטר, במסגרתו ניתן גם לתאם בדיקות נוספות כמו בדיקת אקו לב, בדיקת אקו לב במאמץ, אקו לב עוברי, בדיקת ארגומטריה ועוד.
ניתן לקבוע בדיקת הולטר לב בתל אביב מדיקל סנטר ולקבל החזר חלקי או מלא עבור בעלי ביטוחי בריאות פרטיים או ביטוחים משלימים מתאימים.

בד״כ ניתן להזמין תור להולטר לב אצלנו מהיום למחר

מחיר בדיקת הולטר לב

מחיר הולטר לב 24 שעות 5 חיבורים – 830 ש״ח

מחיר הולטר לב 24 שעות 12 חיבורים – 990 ש״ח

ניתן להרכיב ל-24, 48 ו-72 שעות

לקבוע תור לבדיקת הולטר לב
לקבוע תור לבדיקת הולטר לב
037712804

כיצד מבצעים הולטר אק”ג?

הולטר אק”ג (ECG Holter Monitoring) היא בדיקה בה מחברים למטופל מוניטור אק”ג, הבודק את הפעילות החשמלית, קצב הלב והדופק שלו לאורך זמן ממושך. זאת על מנת לבחון את פעילות הלב לאורך כל שעות היום. בדיקה ממושכת ורציפה כזאת נקראת בדיקת הולטר.
הבדיקה מתבצעת באמצעות חיבורים (לידים) המחוברים לגופו של המטופל מתחת לבגדים. בתל אביב מדיקל סנטר מבצעים את הבדיקה בסטנדרט הגבוה ביותר עם חיבור של הולטר לב 12 לידים (ולא 5 כמו במקומות רבים אחרים).
ניתן לבצע הולטר לב 24 שעות, הולטר לב 48 שעות או הולטר לב 72 שעות, בהתאם לחשד הקליני ולצרכי המטופל.

מה בודקים באמצעות הולטר לב?

הולטר לב היא בדיקה אליה שולחים מטופלים עם חשד קליני גבוה להפרעות קצב. הפרעות קצב, כשמן כן הן, הינן הפרעות בקצב הלב. הפרעות אלה יכולות להיגרם כתוצאה מהפרעה בפעילות קוצבי הלב הראשי והמשני, פגיעה בפעילות העליות, החדרים או המסתמים. מטופלים שסובלים מהפרעות קצב באופן כרוני או אקוטי יכולים לדווח על סימפטומים כמו אובדן הכרה, תחושת דפיקות לב (פלפיטציות), תחושה חולשה וסחרחורת. גם ממצא בבדיקה של דופק לא סדיר, שאינו תואם את קצב הלב אליו מאזינים בבדיקה גופנית, מעלה חשד להפרעת קצב.
חשוב להבין כי הפרעות קצב לא תמיד מתקיימות באופן רציף גם אצל מטופל שסובל מהן כרונית. הפרעות הקצב יכולות להיגרם בשעות שונות ביום, בזמן פעילות, עבודה או אפילו שינה – לכן יש חשיבות גבוהה לתיעוד רציף של פעילות הלב החשמלית באמצעות בדיקת הולטר לב. בדיקה זו, שהיא למעשה הולטר אק”ג, מתעדת את קצב הלב ופעילותו החשמלית לאורך יממה או יותר, וכך יכולה לאתר הפרעות קצב באמינות גבוהה הרבה יותר מביצוע רגיל של אק”ג.

 


קרדיולוגים במרכז


מה צריך לדעת על בדיקת הולטר לב?

הולטר לב היא לא בדיקה שנדרשת הכנה מיוחדת אליה מבחינת הפסקת תרופות, צום או שינה. הפרט היחיד שחשוב לזכור הוא שהבדיקה מתבצעת באופן רציף לאורך יממה לפחות, ולכן מכשיר ההולטר צריך להיות מחובר לאורך 24 שעות או יותר. המשמעות היא שלא ניתן להתקלח לאורך זמן זה, לכן מומלץ מאוד להתקלח ולהתנקות לפני שמגיעים לחיבור המכשיר והתחלת הבדיקה. בדיקת הולטר לב היא ללא תופעות לוואי או סיכונים.

הולטר לב פרטי – תל אביב מדיקל סנטר

אם אתם צריכים לבצע הולטר לב, ורוצים לוודא שהוא מתבצע בצורה המקצועית ביותר – פנו לאפשרות של הולטר לב פרטי בתל אביב מדיקל סנטר. מטופלים שבוחרים לבצע הולטר לב פרטי אצלנו נהנים לא רק ממכשיר חדיש ומדויק שנותן את התוצאות המדויקות ביותר, אלא גם מקרדיולוגים ברמה הגבוהה ביותר ומשירותי מעבדה ובדיקות תומכות. כך זוכים לבדיקה מדויקת, טיפול אנושי ומיומן ותמונה קלינית מלאה, תחת קורת גג אחת.

קרדיולוגיה רופאים

דילוג לתוכן