רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

בדיקות נוירולוגיות עם המומחים של תל אביב מדיקל סנטר

עמוד הביתבלוג › בדיקות נוירולוגיות עם המומחים של תל אביב מדיקל סנטר

 ענף הנוירולוגיה מתפתח במרוצת השנים, ויחד עם הטכנולוגיה המתקדמת, הניסויים המדעיים והידע הרב, כך משתכללים הבדיקות הנוירולוגיות ואופני הבדיקה. במרכז הרפואי תל אביבמדיקל סנטר תמצאו את סל הבדיקות הנוירולוגיות הרחב ביותר, עם מגוון בדיקות נוירולוגיות המתבצעות על ידי רופאים מומחים בתחום.

בדיקת EMG

בדיקת EMG נחשבת לאחת מהבדיקות המבוקשות ביותר. בדיקה זו מתחלקת ל-2 רבדים: בדיקת הולכה עצבית (המכונה גם בדיקת NCT) ובדיקת השרירים.בדיקות אלו הנן בדיקות אלקטרופזיולוגיות אשר מודדות את הפעילות החשמלית בשרירים, ומאבחנות בעיות וליקויים הנוצרים כתוצאה בתפקוד לא תקין. בבדיקת EMG , ניתן לבחון באופן פרטני את תפקוד סיבי השריר ולבחון את רמת התפקוד או אי התפקוד שלהם. בדיקה זו נפוצה בעיקר לאבחון מחלות נוירולוגיות ועצביות שונות כגון אפילפסיה, מיוזיטיס, ועוד.

בדיקת EEG

בדיקת EEG  בוחנת את הפעילות החשמלית של המוח. במקרים של פרכוסים בעיקר, בדיקה זו נחשבת ליעילה והיא זו אשר קובעת את מקור הפרכוסים, הלקויות הנוירולוגיות במוח ואת אופני הטיפול. לעתים מטופלים עוברים פרכוסים המובילים למצבים קיצוניים כמו התעלפויות וכד’, ובדיקה זו מטרתה בראש ובראשונה לקבוע האם הפרכוסים נובעים מבעיה נוירולוגיות או מדובר בפרכוסים הנובעים מבעיה אחרת.

 

במרכז הרפואי תל אביבמדיקל סנטר מתקיימים בדיקות נוירולוגיות מקיפות ומקצועיות לאבחון כל סוגי המחלות הנוירולוגיות, עם צוות מומחים מקצועי ואדיב. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

רופאים

דילוג לתוכן