בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

רופא ריאות פרטי

עמוד הביתמחלקת מחלות ריאה › רופא ריאות פרטי

רופא ריאות פרטי לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת המחלקה למחלות ריאה בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים ייעוץ, אבחון וטיפול

רופא ריאות פרטי

מטעם פולמונולוג (רופא ריאות) פרטי. השירות ניתן לאנשים עם מחלות ריאות ומחלות שונות במערכת הנשימה כגון: מחלות ריאה חסימתיות (אסטמה, ברונכיטיס), ברונכיאקטזיס, דלקת ריאות, דלקת סמפונות, לייפת ריאתית, מחלות צדר, גידולים, תסחיפים ריאתיים, אי ספיקה נשימתית ועוד. כמו כן, אנו מספקים הערכה תפקודית ריאתית.

במרכז שלנו פועל ד”ר בוריס גנדל, פולמונולוג מהשורה הראשונה בתחומו, מנהל מחלקת כירורגיית חזה במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא. ד”ר גנדל מספק ייעוץ מקצועי איכותי, ומעניק את מלוא תשומת הלב לכל מטופל.

היתרון של רופא ריאות פרטי

מחלות ריאות אינן מחלות פשוטות, וחלקן אף מסכנות חיים או פוגעות משמעותית באיכות החיים. כאשר מדובר בתחום כה רגיש וגורלי, חשוב לקבל את הייעוץ היסודי שיוביל לטיפול האפקטיבי ביותר. רופא ריאות פרטי יקדיש את כל הזמן הדרוש על מנת לספק למטופל תמונה מקיפה על מצבו, לבצע אבחון מהיר ומדויק ולהמליץ על טיפול ומעקב בהתאם. קשה למצוא רמת התייחסות כזו בקופות החולים, מאחר והרפואה הציבורית מוגבלת בזמן המוקצב לכל מטופל. קבלת ייעוץ מרופא ריאות פרטי עשויה לקדם את האבחון, הטיפול וההחלמה. פעמים רבות, הייעוץ ממומן בחלקו או במלואו ע”י ביטוח בריאות פרטי או ביטוח משלים בקופת חולים.

תפקידו של רופא ריאות פרטי במרכז שלנו

רופא הריאות שלנו מספק חוות דעת מקצועית מקיפה בכל תחום מחלות הריאה ומערכת הנשימה.  הייעוץ כולל: איסוף אנמנזה של המטופל, ביצוע ופענוח בדיקות כגון ספירומטריה, אבחון, הסבר מפורט והמלצות לטיפול בהתאם לממצאים. במידה והרופא מוצא צורך בהתערבות כירורגית כלשהי –  הוא יפנה את המטופל לגורמים הרלבנטיים. במהלך המפגש עם הרופא הפרטי, המטופלים זוכים להתייחסות אישית תוך הפגנת אמפטיה ורגישות ושמירה על דיסקרטיות. מתן תשומת לב והצגת התמונה המלאה עשויים לתרום לתחושת הביטחון של המטופלים ולהרגעתם.

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

לרשות המטופלים המגיעים לקבל ייעוץ פרטי מרופא הריאות שלנו בתל אביב מדיקל סנטר, עומד מערך בדיקות שלם. באפשרותם לבצע אצלנו בדיקות מעבדה שונות, למשל בדיקות דם למחלות ריאה וכן בדיקות ספירומטריה כולל במאמץ, עם ובלי ונטולין. בדיקות אלה בוחנות תפקודי ריאה, מספקות הערכה מקיפה של תפקוד מערכת הנשימה ומאבחנות מחלות כגון אסטמה, סיסטיק פיברוזיס, מחלות ריאה חסימתיות ועוד.  כמובן שניתן לבצע כל בדיקה גם במסגרת הרפואה הציבורית, אך לרוב זמני ההמתנה ארוכים, וכשמדובר במחלות ריאה – כל דקה חשובה. במרכז שלנו ניתן לבצע את הבדיקות ללא עיכוב, מה שתורם לקידום התהליך הטיפולי.

מחלות ריאה רופאים

דילוג לתוכן