רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

פסיכיאטר ילדים

שירות פסיכיאטר ילדים בתל אביב מדיקל סנטר

במחלקת פסיכיאטריה וטיפול פסיכולוגי בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מספקים ייעוץ, אבחון וטיפול מטעם פסיכיאטר ילדים. השירות ניתן לילדים ובני נוער, הסובלים מבעיות והפרעות פסיכיאטריות ופסיכולוגיות כגון:

פסיכיאטר ילדים
פסיכיאטר ילדים

הפרעות התנהגות, דיכאון, סכיזופרניה, אובדנות, חרדות (טיפול בחרדות בכלל וכאלה המאפיינות ילדים בפרט), לקויות התפתחותיות, לקויות שפה, ADHD, בעיות מוטוריקה, קשיים רגשיים ונפשיים, מצבים אחרי משבר, הפרעות אכילה, טיפול בילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי ועוד.

טיפול פסיכיאטרי לילדים ומתבגרים ניתן ע”י ד”ר טטיאנה שכטמן, מומחית בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר, המשמשת בין השקר כסגנית מנהלת מרפאת ילדים ונוער “ניצנים” בבי”ח אברבנאל ופועלת בעוד מגוון מסגרות רפואיות. ד”ר שכטמן אמונה גם על ביצוע אבחונים, עריכת הערכות סיכון וכן הערכות מסוכנות. ניסיונה הרב בקשת רחבה של בעיות נפשיות והתנהגותיות שונות הרווחות בקרב ילדים ומתבגרים, מספק את המענה המיטבי ללקוחותינו.

 

חשיבות השירות של פסיכיאטר ילדים

כיום הולכת וגדלה המודעות לצורך לקבל ייעוץ, אבחון וטיפול מפסיכיאטר ילדים במקרים של בעיות וקשיים שכיחים בקרב ילדים ונוער. תחום פסיכיאטריית הילדים מאפשר להבין את הפן הביולוגי והנוירולוגי של בעיות שונות של הילד והמתבגר ולספק פתרונות בהתאם. אבחון הבעיות והטיפול בהן בשלב מוקדם בחיים, עשוי לשנות את חייו של הילד, ולזמן לו איכות חיים משופרת והתמודדות הולמת עם קשייו הן בהווה והן בבגרותו.

 

היתרון – מגוון מטפלים ומומחים רפואיים תחת אותה קורת גג

לצד השירות של פסיכיאטרית ילדים בתל אביב מדיקל סנטר, ניתן גם שירות תומך של טיפול פסיכולוגי על ידי פסיכותרפיסט הילדים ד”ר ויטלי טבלב Ph.D, מומחה ומדריך לטיפול התנהגותי-קוגניטיבי CBT המיומן בין השאר גם בהדרכת הורים. כמו כן, לרשות הילדים והוריהם עומדים שירותי נוירולוגית ילדים, מומחים להתפתחות הילד, מרפאה בעיסוק וקלינאית תקשורת. הצוות הטיפולי הרב תחומי מאפשר לנו לספק לכל מטופלינו הצעירים טיפול מערכתי, אשר חוסך מהם ומהוריהם התרוצצות בין מומחים נוספים מחוץ למרכז. כמו כן, במידה ונדרשות בדיקות שונות, ניתן לבצען אצלנו בתל אביב מדיקל סנטר.

רופאים

דילוג לתוכן