רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי בתל אביב מדיקל סנטר

טיפול פסיכולוגי בתל אביב מדיקל סנטר מתבצע בשתי שיטות מרכזיות:

טיפול פסיכולוגי
טיפול פסיכולוגי
  • פסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית.
  • פסיכותרפיה דינמית.

את הטיפולים הפסיכולוגיים אנו מספקים ללקוחותינו במסגרת מחלקת פסיכיאטריה וטיפול פסיכולוגי (פסיכותרפיה). הטיפולים ניתנים למבוגרים ולילדים שסובלים ממחלות ובעיות נפשיות ורגשיות שונות.

הטיפולים הפסיכולוגיים כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול, עליהם אמונים הפסיכותרפיסט הראשי של המרכז – ד”ר PhD)) ויטלי טבלב, וצוות מומחים בכירים הפועלים בשיטות המתקדמות ביותר בתחום הפסיכותרפיה.

מטופלי פסיכותרפיה בתל אביב מדיקל סנטר נהנים מהיתרון הגדול של מחלקה המאוישת גם באנשי מקצוע מתחום הפסיכיאטריה: פסיכיאטר מבוגרים וילדים, פסיכוגריאטר, נוירולוגים. כמו כן, במחלקה פועלים מטפלים התנהגותיים תומכים: קלינאית תקשורת, מרפאה בעיסוק וכן פסיכותרפיסט העוסק בהדרכת הורים. בנוסף, ניתן לבצע במרכז בדיקות שונות על פי הפניית המטפלים והרופאים. הטיפול המערכתי חוסך מהלקוחות התרוצצות מיותרת בין מטפלים חיצוניים – הכול נמצא כאן.

כל הטיפולים מתבצעים באווירה מכילה, ברוגע ובדיסקרטיות, והמטופלים נהנים מיחס אישי וחם. כל אלה תורמים לחוויית הטיפול החיובית ולהפקת התוצאות המיטביות.

 

הצורך והחשיבות של טיפול פסיכולוגי

אנשים רבים סובלים מהפרעות פסיכולוגיות כגון: חרדות, דיכאון, בעיות שינה, הפרעות אכילה, מחשבות טורדניות, התמכרויות, מתחים ולחצים קשים, בעיות קשב וריכוז ועוד. בעיות אלה פוגעות משמעותית באיכות החיים של אלו הסובלים מהן. הן מעכבות אותם בכל מישורי ההתפתחות, הן משפיעות על התנהלותם היומיומית, ולעיתים הן כרוכות גם בתופעות פיזיולוגיות לא נעימות. טיפול פסיכולוגי הוא כלי יעיל ומוכח להפחתת הבעיות הללו ובמקרים רבים גם למניעתן והעלמתן. באמצעות טיפול פסיכולוגי מקצועי הניתן ע”י פסיכותרפיסט מנוסה, אפשר לשנות את החיים, להיות מאושרים יותר וליהנות מהצלחות בתחומים שונים.

 

שיטות טיפול פסיכולוגי בתל אביב מדיקל סנטר

בתל אביב מדיקל סנטר אנו מציעים טיפול פסיכולוגי בשתי שיטות מרכזיות, שבמידת הצורך אנו יכולים לשלב ביניהן:

פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית  CBT– הטיפול הקוגניטיבי התפתחותי הינו ממוקד וקצר מועד. במסגרת טיפול זה אנו משתמשים בטכניקות שונות כמו דמיון מודרך, היפנוזה והרפיה, המסייעות למטופל להתמודד בצורה טובה עם  הבעיה ממנה הוא סובל.

 

  • פסיכותרפיה דינמית – הטיפול הדינמי מתמקד בשורש הבעיה הפסיכולוגית העמוקה ולפיכך הוא יותר מורכב וארוך טווח. הטיפול מבוסס על שיחות ויש בו חשיבות רבה לקשר של המטפל והמטופל. במסגרתו בולט העיסוק בתפיסת האדם את עצמו אל מול החלקים השונים באישיותו ואל מול הקשרים השונים בחייו.

כאמור, בד בבד עם הטיפול הפסיכולוגי ניתן לספק שירותים תומכים בתחומי פסיכיאטריה, קשב וריכוז, הדרכת הורים והתפתחות הילד

דילוג לתוכן