בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

נוירולוג ילדים

עמוד הביתמחלקת נוירולוגיה › נוירולוג ילדים

נוירולוג ילדים פרטי לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

נוירולוג ילדים פרטי
נוירולוג ילדים פרטי

במסגרת מרפאת ילדים ומחלקה הנוירולוגית בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים ללקוחותינו הצעירים ולהוריהם שירותי ייעוץ נוירולוג ילדים פרטי. הייעוץ ניתן לילדים עם הפרעות נוירולוגיות שונות, והוא כולל במידת הצורך בדיקות

אבחון, ובהתאם לממצאים – מתן פתרונות טיפוליים.

במרכז פועלים 4 נויורולוגים ילדים בכירים:

ד”ר יפעת קוינט – מומחית בנוירולוגיה ילדים והתפתחות הילד. ד”ר קוינט משמשת גם כרופאה בכירה במרפאת נוירולוגיה ילדים ובמכון להתפתחות הילד במרכז רפואי קפלן.

ד״ר יובל שילון – מומחה בנוירולגיה ילדים, רפואת ילדים והתפתחות הילד. בנוסף לפרקטיקה הפרטית ד״ר שילון משמש כמנהל המכון להתפתחות הילד בבית החולים קפלן.

ד״ר שי מנשקו – מומחה בנוירולוגיה ילדים ורפואת ילדים. מנהל השירות לטרשת נפוצה בילדים ונוער במרכז רפואי שיבא. כמו כן מתמחה בטיפול בטיקים, כאבי ראש, אפילפסיה ובעיות עצב-שריר.

ד״ר שי מרקו – ניורולוג ואפילפטולוג ילדים. כמו כן ד״ר מרקו אחד ממומחים המובילים בארץ בבעיות שינה אצל ילדים.

הייעוץ ניתן במקצועיות וברגישות תוך שמירת דיסקרטיות מלאה. הורים רבים מעידים שכבר בתום הפגישה הראשונה עם נוירולוג הילדים או נוירולוגית ילדים, הם וילדיהם חשו הקלה ושיפור.

ד”ר יובל שילון
נוירולוג ילדים
לקבוע תור 03-7712804

מה כוללים שירותי נוירולוג ילדים במרכז?

שירותי נוירולוג ילדים פרטי במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול בכל קשת ההפרעות הנוירולוגיות הרווחות בקרב ילדים וביניהן:

במהלך הייעוץ , נוירולוגית הילדים בודקת  את ההיסטוריה הרפואית האישית והמשפחתית של הילד, ועורכת אבחון תוך הסתייעות בבדיקות רלוונטיות, הניתנות לביצוע במרכז עצמו, כגון:  בדיקת EEG , בדיקת EEG בשינה, בדיקות מעבדה ועוד. בהתאם לאבחון, נבנית עבור הילד  תוכנית טיפול פרטנית. במידה והנוירולוג רואה לנכון שיש לערב מומחה נוסף, בין אם נוירוכירורג ובין אם פסיכיאטר ילדים או אחר – המטופל והוריו יופנו על ידו אל המומחה הספציפי.

ד”ר שי מנשקו
נוירולוג ילדים
לקבוע תור 03-7712804

היתרון של נוירולוג ילדים פרטי

ילדים רבים סובלים מבעיות והפרעות נוירולוגיות שונות, שרובן ניתנות לטיפול אפקטיבי. מעבר לכך שמדובר בהפרעות המלוות בתסמינים שפוגעים באיכות החיים, הן עלולות  לפגוע בהתפתחות הילד ולגרום לנזקים בלתי הפיכים שילוו אותו בבגרותו. לפיכך, בכל מקרה בו יש חשד להפרעה נוירולוגית כלשהי, חשוב לאתר בהקדם האפשרי נוירולוג המתמחה בילדים על מנת לאבחן את הבעיה ולטפל בה בצורה הולמת. לרוב, אם תנסו לקבוע תור אצל נוירולוג מומלץ כזה או אחר בקופת החולים בה הינכם חברים – תגלו שעליכם להמתין שבועות ואף חודשים. כאמור, ההמתנה עלולה להחמיר את המצב ואינה כדאית. הפתרון הוא לקבוע תור אצל נוירולוג ילדים פרטי כדי לזרז את כל התהליך ולהניע אותו בהקדם. מעבר לחשיבות של הטיפול המהיר, למומחה פרטי יש יתרון נוסף, שכן הוא נכון להעניק למטופליו הצעירים שירות איכותי וליווי אישי ברמה שקשה למצוא ברפואה הציבורית, אשר מקציבה זמן קצר ומוגבל לכל מטופל בשל העומסים שבה. בהקשר זה יצוין כי  אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי או ביטוח משלים בקופ”ח המכסה ייעוץ מומחים לילדכם – תוכלו לקבל החזר מלא/חלקי בגין הייעוץ הפרטי.

 


נוירולוגים במרכז

ד"ר יפעת קוינט

ד”ר יפעת קוינט

נוירולוג ילדים
ד"ר יובל שילון

ד”ר יובל שילון

נוירולוג ילדים
ד"ר שי מנשקו

ד”ר שי מנשקו

נוירולוג ילדים

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

ילדים שמקבלים ייעוץ נוירולוגי פרטי בתל אביב מדיקל סנטר, יכולים ליהנות מהאפשרות לבצע במקום מגוון בדיקות נוירולוגיות, בדיקות מעבדה ואחרות כנדרש. ניתן כמובן לבצע בדיקות אלו גם במסגרת הרפואה הציבורית אך הדבר כרוך לרוב בהמתנה ארוכה. זאת בעוד אצלנו במרכז ניתן לבצען ללא עיכוב, לחסוך בזמן ובריצות, ולתרום לקידום הטיפול בבעיה.

מחלקת נוירולוגיה רופאים

דילוג לתוכן