בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

רופא אונליין

עמוד הביתמוקד רפואי › רופא אונליין

רופא אונליין בתל אביב מדיקל סנטר – עכשיו זה חשוב מתמיד

רופא אונליין
רופא אונליין

במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר פועל בימים אלה שירות רופא משפחה אונליין ושירות רופא ילדים אונליין בנוהל מתוגבר. השירות מאפשר לאנשים לקבל ייעוץ מרופא מרחוק מבלי שיידרשו לצאת מביתם למרפאה, מוקד או מיון. ניתן להתייעץ עם רופא משפחה אונליין מטעמנו הן בקשר לתסמינים של מחלה כלשהי, לרבות כאלה שמאפיינים קורונה, אך גם מחלות אחרות. כמו כן, ניתן לשוחח עם הרופא לצורך קבלת מידע על נגיף הקורונה, במקרים בהם האדם מעוניין לקבל מידע כזה מרופא ולא באמצעות האינטרנט או שאר אמצעי התקשורת.


לקביעת תור או לכל בירור התקשרו

03-771-2804


מגפת הקורונה המשתוללת בעולם נחתה גם בישראל וכבר הספיקה לזרוע פניקה וחששות בקרב אזרחים רבים. השלכות הקורונה על אנשים שנכנסים ללחץ, אנשים שנאלצים להישאר בבידוד במשך שבועיים ועל מערכת הבריאות המאיימת לקרוס מרוב עומס, מחדדות היום יותר מתמיד את הצורך בשירות רופא משפחה אונליין.

מה כולל שירות רופא אונליין?

  • שיחת וידאו במקום ביקור במרפאה – בשיחת וידאו עם רופא אונליין (באמצעות וואטסאפ או סקייפ), הרופא ישוחח איתכם על מנת לקבל מידע על תסמינים שאתם חווים. באמצעות שאלות מנחות ובעזרת הסיפור הרפואי שיוצג, הרופא יוכל לערוך אבחון ראשוני של הבעיה הרפואית. בהתאם לאבחון, הרופא ייעץ לכם באיזו דרך לנהוג ובאיזה צעדים עליכם לנקוט. במידת הצורך הוא ימליץ על תרופות מסוימות או יפנה אתכם להמשך טיפול במסגרת מתאימה.

חשוב לציין כי לעיתים די במפגש הווידאו עצמו כדי להרגיע את האדם מהצד השני של הקו ולהפיג את חששותיו.

  • רישום תרופות – במידה ורופא האונליין קובע שעליכם ליטול תרופות כלשהן, הוא יפיק עבורכם מרשם שיועבר אליכם בדואר דחוף או בדואר אלקטרוני. למטופלים שגרים בגוש דן, אנו מציעים להשתמש בשירות תרופות עד הבית שאנו מפעילים בתוספת תשלום.
  • בדיקות דם עד הבית – במידה ורופא אונליין ימליץ על ביצוע בדיקות דם, ניתן להשתמש בשירות בדיקות דם עד הבית מטעם תל אביב מדיקל סנטר.

כך מתבצע תהליך הזמנת רופא אונליין

במידה והינכם מעוניינים להשתמש בשירות רופא משפחה או רופא ילדים אונליין, יש להתקשר למרפאת תל אביב מדיקל סנטר על מנת לקבוע תור. את התשלום ניתן להסדיר באמצעות כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית.

חיבור לוואטסאפ או לסקייפ הינו חיוני לקיום השירות.

ועוד כמה מילים על חשיבות שירות רופא אונליין בתקופת מגפת הקורונה

התפרצות הקורונה הביאה איתה אתגר עצום למערכת הבריאות במדינת ישראל, כמו גם במדינות אחרות. כתוצאה מהפאניקה והחששות של אנשים רבים שמא נדבקו במחלת הקורונה, המרפאות, קופות החולים, חדרי המיון והמרכזים הרפואיים קורסים תחת עומס הפניות. במקרים רבים, מדובר בביקורים שאינם חיוניים ושניתן למנוע אותם. שירות רופא אונליין עשוי להרגיע את הרוחות, למנוע ביקורים מיותרים במרכזים רפואיים ולהקל על מערכת הבריאות. השירות חיוני ומתאים גם לאנשים הנאלצים להיות בבידוד.

דילוג לתוכן