רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

בדיקת קורונה לפני טיסה

בדיקת קורונה לפני טיסה
בדיקת קורונה לפני טיסה

צריכים לעלות על טיסה ומעוניינים לבצע בדיקת קורונה פרטית עד 72 שעות לפני הטיסה? מחכים לאישור שיעלה אתכם על הטיסה המיוחלת? אצלנו תקבלו את המענה המיטבי – בדיקת קורונה לפני טיסה מבוצעת מטעם תל אביב מדיקל סנטר, במהירות, ביעילות ובבטיחות המרבית.  

לקביעת תור או לכל בירור התקשרו 03-771-2804

בדיקת קורונה לפני טיסה מטעם תל אביב מדיקל סנטר

אם אתם צריכים או מעוניינים לנסוע לחו”ל, כל עוד הקורונה עדיין כאן – לא תוכלו לעלות על המטוס לפני שתעברו בדיקת קורונה לפני טיסה. הבדיקה צריכה להתבצע עד 72 שעות לפני הטיסה, על מנת שתוצאותיה יהיו תקפות בעת שתציגו אותן במדינת היעד.

במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים בדיקות קורונה ובכללן בדיקת קורונה לקראת טיסה.  הבדיקות מבוצעות בנוהל מזורז וללא צורך בהצגת הפניה מרופא. מי שמעוניין לבצע את הבדיקה, מוזמן ליצור עימנו קשר לקביעת תור זריז ולקבל את המענה הדרוש. הבדיקה מבוצעת על ידינו בשלב זה לתושבי אזור גוש דן המעוניינים בשירות.

עם קבלת תוצאה שלילית – נספק לכם את האישור המבוקש לצורך עלייה למטוס והצגה בארץ היעד.

בדיקת קורונה לקראת טיסה – במתחם ייעודי או בבית

תוכלו לבצע באמצעותנו בדיקת קורונה לקראת טיסה באחד משני המיקומים הבאים.

  1. בביתכם – אנו מבצעים בדיקת קורונה עד הבית, באמצעות צוות ייעודי וממוגן שיגיע אליכם עם כל הנדרש לצורך הבדיקה.
  2. במתחם ייעודי בהרצליה – כל בדיקות הקורונה שאנו מבצעים באופן פרטי, לרבות בדיקת קורונה לפני טיסה, ולמעט בדיקות שנעשות בבית הנבדק – מבוצעות במתחם ייעודי בהרצליה.
    זאת למרות שבמרכז הרפואי שלנו בתל אביב אנו מבצעים מגוון בדיקות מעבדה וכן בדיקת ספירומטריה לאחר מאמץ, המפוענחת ע”י רופא ריאות שעובד במרכז. הסיבה מובנת – המתחם הייעודי מאפשר לנו לשמור על בטיחות הנבדקים בצורה הטובה ביותר, תוך עמידה בכל ההנחיות והכללים של משרד הבריאות.

זמן קבלת תוצאות בדיקת קורונה לפני טיסה

כידוע, מי שטס לחו”ל נדרש לבצע את הבדיקה עד 72 שעות לפני הטיסה. אנו יכולים לספק לכם את התוצאות בטווח זה ב-4 רמות תכיפות – בהתאם למידת הבהילות הנדרשת על ידכם:

רמת תכיפות רגילה –  48 שעות

רמת תכיפות בינונית – 24 שעות

רמת תכיפות גבוהה – תוך מספר שעות מהזמן בו עברתם את הבדיקה. מועדי הבדיקה האפשריים והערכת זמן לקבלת התוצאה ניתן לברר מול צוות אדמיניסטריטיבי של המרכז.

מחיר הבדיקה ייקבע על פי רמת תכיפותה. ככל שתידרשו לרמת תכיפות גבוהה יותר, כך גם עלות הבדיקה תהא המרבית, ולהיפך.

שיטת הבדיקה PCR ורמת אמינותה

בדיקת קורונה לפני טיסה כמו כל בדיקות הקורונה המבוצעות על ידינו, נעשית בשיטת PCR. מדובר בשיטה המאתרת את נגיף הקוביד עצמו בגוף הנבדק ע”י זיהוי נוכחות החומר הגנטי שלו. שיטה זו קבילה לאישור במדינות היעד, ונחשבת לאמינה ביותר לאיתור נגיף הקורונה: -100% אמינות לתוצאה חיובית, ו-70% לתוצאה שלילית.

איננו מבצעים בדיקה סרולוגית לגילוי נוגדנים לנגיף הקורונה.

אם ברצונכם לבצע בדיקת קורונה לקראת טיסה בצורה היעילה והבטוחה ביותר –  צרו עימנו קשר בהקדם לתיאום תור בהתאם למועד המתאים לכם. 

דילוג לתוכן