בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

בדיקת חשיפה לכימיקלים רעילים WTOX

עמוד הביתבדיקות דם, שתן, בדיקות מעבדה פרטיות › בדיקת חשיפה לכימיקלים רעילים WTOX

בדיקת חשיפה לכימיקלים רעילים בתל אביב מדיקל סנטר

בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים בדיקת חשיפה לכימיקלים רעילים הידועה גם בשם

בדיקת חשיפה לכימיקלים רעילים WTOX
בדיקת חשיפה לכימיקלים רעילים WTOX

מבחן WTOX.  הבדיקה הינה בדיקת שתן פשוטה, שנעשית על ידי לקיחת דגימה מהשתן הראשון של הבוקר לפני שהנבדק אוכל ושותה. הבדיקה מתבצעת במסגרת המערך הנרחב של בדיקות מעבדה שאנו עורכים במרכז הרפואי שלנו. לרוב, בדיקת חשיפה לכימיקלים רעילים מכוסה ע”י ביטוח בריאות פרטי או ע”י ביטוחים משלימים של קופות החולים.

 

המציאות מחייבת – בדיקת WTOX

שגרת יומנו רצופה בחשיפה למאות סוגים של כימיקלים רעילים המצויים במזון, במים, באוויר המזוהם  ומגוון מוצרים שאנו צורכים ומשתמשים באופן קבוע כגון: תרופות, חומרי הדברה, מוצרי משק בית, מזון ארוז ועוד. כימיקלים רעילים מהווים גורם עיקרי לפגיעה בבריאות, בהתפתחות ובתפקוד התקין של הגוף. החשיפה הרחבה שלנו למוצרים עתירי כימיקלים מעלה משמעותית את שיעורן של הפרעות ומחלות כרוניות החל ממחלות קשות כמו בעיות לב, סרטן, פרקינסון ואלצהיימר, דרך הפרעות קשב וריכוז עייפות כרונית, ועד לבעיות אוטואימוניות ובעיות בדרכי העיכול. במציאות כזו, מומלץ לבצע בדיקת כימיקלים רעילים, שבמקרים רבים עשויה לאתר את הגורמים לבעיות ולהפרעות כגון אלה שתיארנו, ולקדם מניעה, טיפול וריפוי.

 

מה ניתן לגלות במסגרת בדיקת כימיקלים רעילים?

באמצעות בדיקת כימיקלים רעילים ניתן לסרוק ולגלות נוכחות של מאות כימיקלים רעילים למיניהם באמצעות 18 מטבוליטים. מטבוליטים אלה מצויים בחומרים כימיים שונים: חומרי הדברה, תוספי דלק, מוצרים מתעשיית הפלסטיק, צבעים, לכות, מוצרים קוסמטיים, אריזות מזון, ציוד אלקטרוני, גומי סינתטי, דשנים, חומרי ניקוי, תרופות, כימיקלים לשימוש חקלאי, דבקים, ממיסים ועוד.

 

למי מומלץ לבצע בדיקת כימיקלים רעילים?

מבחן WTOX מומלץ לכל אדם שחווה חשיפה תכופה לכימיקלים רעילים במסגרת העבודה, כמו למשל אנשים שעובדים בתעשיות השונות.

כמו כן, הבדיקה מומלצת לאנשים שסובלים מהפרעות ומחלות שונות, ששורשיהן עלולים להיות נעוצים בחשיפה לכימיקלים רעילים. מדובר על קשת רחבה של בעיות ומחלות כמו אלצהיימר, מחלות לב, סרטן,  דלקת פרקים, אסטמה, תסמונת טורט, הפרעות אוטיזם, בעיות אוטואימוניות, חרדות, הפרעות פסיכיאטריות, פיברומיאלגיה, אפילפסיה, טרשת נפוצה, קוליטיס, קרוהן, תשישות כרונית ועוד.

דילוג לתוכן