בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

בדיקות דם עד הבית

אתם צריכים לעשות בדיקות מעבדה ולא מוצאים את הזמן לכך?

אין לכם יכולת, חשק או סבלנות להגיע לקופת חולים ולחכות שעה בתור בשביל בדיקת דם?
יש לנו שירות שנועד בדיוק עבורכם – בדיקות מעבדה עד הבית


לקביעת תור או לכל בירור התקשרו

03-771-2804


 

בדיקות דם עד הבית בכל גוש דן – לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת מרכז רפואי תל אביב מדיקל סנטר פועלת מעבדה רפואית מתקדמת, בה מבוצע מגוון רחב של בדיקות דם, שתן, בדיקות גנטיות ועוד. לטובת לקוחות רבים, המעוניינים לבצע בדיקות דם בבית,  המעבדה

בדיקות דם עד הבית
בדיקות דם עד הבית

המקצועית שלנו יוצאת גם החוצה. אנו מגיעים אל אלפי אנשים כדי לבצע עבורם בדיקות בבית, בעבודה או בכל מקום אחר שנוח עבורם. שירותי מעבדה עד הבית מבוצעים מטעמנו על ידי אח/ות מוסמכים, שיגיעו לכל יעד שתבקשו, כשהם מצוידים בכל הנדרש לביצוע הבדיקות ולהעברתן הבטוחה למעבדה לפענוח ומתן תוצאות במהירות המרבית.

 

חשיבותו של שירות בדיקות דם עד הבית

אנשים רבים שצריכים לבצע בדיקות דם, שתן ושאר בדיקות מעבדה, אינם יכולים או אינם מעוניינים להגיע לקופות החולים. הם  מתקשים להמתין בתורים ארוכים, להפסיד זמן עבודה יקר וכיו”ב, וכל זה לצורך בדיקה שנמשכת 2 דקות. כתוצאה מכך, פעמים רבות הם מוותרים על ביצוע בדיקות  מעבדה תקופתיות, מה שעלול לעיתים לפגוע בבריאותם ולמנוע מהם איתור של בעיות ומחלות שונות. מאידך, כל אותם אנשים ישמחו לבצע בדיקות דם בבית. בין אם הסיבה היא לוח זמנים צפוף שקשה לשלב בו הגעה למרכז רפואי לצורך בדיקות, ובין אם מדובר במגבלה גופנית או קושי אחר המונע הגעה למעבדה הרפואית, שירותי המעבדה הניידת של תל אביב מדיקל סנטר הם פתרון אידיאלי שמונע דחייה של ביצוע בדיקות.

 

בדיקות מעבדה עד הבית מטעמנו כוללות בדיקות דם ושתן מקיפות, וביניהן:

דילוג לתוכן