רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

אולטרסאונד בבית

עמוד הביתרפואה עד הבית › אולטרסאונד בבית
אולטרסאונד בבית
אולטרסאונד בבית


תל אביב מדיקל סנטר – שירותי אולטרסאונד בבית שלכם

מרכז תל אביב מדיקל סנטר מציע למטופליו מגוון שירותים של רפואה פרטית עד הבית, ובכללם חשוב להכיר את האפשרויות של בדיקות אולטרסאונד עד הבית שלכם. כמו בדיקות רפואיות רבות אחרות, בדיקות אולטרסאונד הן כאלה שעל פי רוב כרוכות בצורך להגיע למרכז הרפואי או לקופת החולים על מנת לבצע אותן – גם כשהדבר אינו מתאים כל כך למצב הבריאותי או לסדר היום של המטופלים עצמם. מתוך דאגה לרווחת מטופלינו, אצלנו בתל אביב מדיקל סנטר אנו מציעים לכם בדיקת אולטרסאונד בבית שלכם. אנחנו נגיע עד פתח ביתכם עם מכשיר האולטרסאונד הרלוונטי לבדיקה, הבדיקה תתבצע על ידי טכנאי מיומן ותגיע אליכם עם פענוח מלא של רופא עד הבית.
אולטרסאונד בבית מהווה חלק ממערך הרפואה עד הבית של תל אביב מדיקל סנטר, שכולל בדיקות נוספות כמו:

את הבדיקות, לנוחיותכם, ניתן להזמין דרך תל אביב מדיקל סנטר בכיסוי מלא או חלקי עבור בעלי ביטוחי בריאות פרטיים או ביטוחים משלימים מתאימים.

אילו בדיקות אולטרסאונד ניתן להזמין עד הבית?

בדיקת אולטרסאונד היא סוג של בדיקה, בה ניתן לבצע סקירות רבות לחלקים שונים בגוף, על פי הצורך הרפואי והחשד הקליני. בהתאם לכך, גם בהזמנה של בדיקת אולטרסאונד בבית שלכם אתם יכולים לתאם בדיקות מסוגים שונים בהתאם לצורך שלכם.
להלן נפרט אילו בדיקות יכולות להגיע עד הבית שלכם:

  • אולטרסאונד בטן בבית: אולטרסאונד בטן היא בדיקה שמטרתה לאתר ולאבחן מחלות שונות הקשורות לאיברי הבטן השונים לדוגמה, מחלות של מערכת העיכול (דלקת התוספתן, למשל), מחלות כבד ודרכי מרה, מחלות של אבי העורקים הבטני ועוד. באמצעות בדיקת אולטרסאונד בטן בבית ניתן לבצע את הבדיקה באופן מהיר ובלי לצאת מהבית, ובהתאם לממצאים ניתן להתקדם לתיאום של טיפול או ניתוח.
  • אולטרסאונד אורתופדי בבית: במסגרת אולטרסאונד אורתופדי מתבצעת בדיקת אולטרסאונד לאבחנה ובירור של תלונות אורתופדיות שונות, בעיקר כאלה הקשורות לכאבי פרקים. במרבית המקרים, בדיקת הבחירה בבעיות אורתופדיות תהיה רנטגן או CT. רק כאשר ישנה בעיה שלא מאותרת בבדיקות אלה, ויש חשד סביר לבעיה הקשורה למפרקים ולרקמות רכות, משתמשים באולטרסאונד לשיפור האבחנה. היתרון של אולטרסאונד אורתופדי בבית הוא ברור מאליו מאחר שמדובר בבעיות שלעיתים פוגעות בניידות וגורמות לכאב רב אצל המטופל, כך שהגעת הבדיקה עד הבית תקל מאוד על מצבו הבריאותי.
  • אולטרסאונד רקמות רכות בבית: הגוף שלנו מורכב מסוגים רבים של רקמות, ורקמות רכות הן שם כללי לקבוצה רחבה של רקמות שכוללת שומן, סחוס, גושים תת-עוריים, קשריות לימפה, אבצסים ומצבים זיהומיים אחרים, ועוד דוגמאות רבות. הבדיקה עצמה מאפשרת לאבחן את המחלה ברקמה הרכה ובהתאם לכך להתקדם בטיפול מתאים ובהמשך בירור רפואי לפי הצורך. במידה של קושי בניידות או של סדר יום עמוס, אולטרסאונד רקמות רכות בבית הוא פתרון אידיאלי במצב בו יש צורך בבדיקה זו.
  • אולטרסאונד אשכים בבית: ישנם מספר מצבים בהם צריך לבצע אולטרסאונד אשכים, ואף אחד מהם אינו נעים במיוחד. בין אם יש חשד במחלות של כלי הדם באשך כמו וריקוצלה או הידרוצלה, ובין אם ישנם גושים חשודים באשך שרוצים לברר את טבעם – ישנו צורך באולטרסאונד אשכים, המהווה לרוב בדיקה רגישה מבחינה נפשית למטופל. פתרון של אולטרסאונד אשכים בבית, אם כן, הוא פתרון אידיאלי לטובת יצירת בדיקה יעילה ונוחה ככל הניתן למטופל, והמשך בירור וטיפול בהתאם לתוצאותיה.
  • אולטרסאונד דופלר בבית: בדיקת דופלר היא סוג של בדיקת אולטרסאונד שמתמקדת בזרימה – בדרך כלל זרימת דם בכלי דם שונים. הבדיקה יודעת להרגיש במהירות הזרימה ולצבוע על גבי מסך מכשיר האולטרסאונד את כיוון הזרימה ומהירותה. הדבר חשוב במיוחד עבור מחלות של כלי דם והפרעות בזרימת הדם כתוצאה מבעיות לב או כליות ועם בדיקת דופלר עד הבית, הדבר ניתן לביצוע במהירות ובפשטות רבה. אולטרסאונד דופלר בבית יכול בעצמו להתמקד באזורים שונים לפי החשד הקליני – רגליים, צוואר, אגן ועוד.
  • אולטרסאונד צוואר ובלוטת התריס בבית: בדיקת אולטרסאונד שמתמקדת באזור הצוואר ובבלוטת התריס משמשת לאבחנה של מספר מחלות מסוגים שונים באזור זה. החל מבדיקה של העורקים הקרוטידיים הנמצאים בצוואר והזרימה התקינה בהם, ועד אבחנה של גידולים ומחלות של בלוטת התריס – זוהי בדיקה חשובה מאוד שצריך לבצע בהקדם. אולטרסאונד צוואר ובלוטת התריס בבית הוא אפשרות נוחה מאוד למטופלים רבים.
  • אקו לב עד הבית: על אף שמתייחסים אליו באופן נפרד לעתים קרובות, אקו לב הוא למעשה סוג של בדיקת אולטרסאונד המתמקדת בפעילות הלבבית התקינה. זאת בדגש על פעילות המסתמים וזרימות הדם לתוך ומתוך הלב. בדיקת אקו לב היא אחת הבדיקות הקרדיולוגיות החשובות ביותר, וחשוב לבצע אותה בהקדם ובצורה מקצועית כאשר ישנו חשד למחלה לבבית. בדיקת אקו לב עד הבית מאפשרת לכם לעשות בדיוק את זה ביתר נוחות.

תל אביב מדיקל סנטר – אולטרסאונד עד הבית שלכם, ומכון אולטרסאונד מתקדם

שירותי הרפואה עד הבית של תל אביב מדיקל סנטר הם שירותים מגוונים. במידה ואתם צריכים לבצע בדיקות אולטרסאונד – אולטרסאונד עד הבית הוא תמיד אפשרות, אך תוכלו גם תמיד להגיע למכון האולטרסאונד המתקדם במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר עצמו.
במכון האולטרסאונד שלנו ישנו הציוד המתקדם ביותר בתחום, עם טכנאים מיומנים ורופאים מהשורה הראשונה לפענוח של כל ממצא בכל סוג של אולטרסאונד. אם אתם זקוקים לבדיקת אולטרסאונד, בין אם מדובר בבדיקה בבית ובין אם במכון האולטרסאונד שלנו – צרו קשר עם תל אביב מדיקל סנטר.

דילוג לתוכן