בימי ההסגר לכל אזרח יש זכות לצאת לקבלת שירות רפואי
אנו שולחים לכל מטופל אישור הזמנה לבדיקה או לייעוץ להצגה לפקח או שוטר
בימי ההסגר לכל אזרח יש זכות לצאת לקבלת שירות רפואי
אנו שולחים לכל מטופל אישור הזמנה לבדיקה או לייעוץ להצגה לפקח או שוטר
03-771-2804
תל אביב מדיקל סנטר – מרכז רפואי פרטי
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

MRI פרטי

זקוקים לבדיקת MRI ?

קבעו לכם תור ל-MRI לעוד חודש או יותר?

חברות המסייעות לתיאום בדיקות דורשות מכם תשלום עבור קביעת בדיקת MRI  פרטי?

MRI פרטי
MRI פרטי


חסכו לעצמכם את כל התהליכים המסורבלים וההוצאות המיותרות – פנו אלינו ונקבע לכם תור ל-MRI  פרטי תוך מספר ימים.
אם ברשותכם ביטוח פרטי, נשמח לבדוק עבורכם זכאות להחזר עלות הבדיקה מחברת הביטוח.

 

MRI פרטי כדאי לקבוע דרך תל אביב מדיקל סנטר

אנשים רבים שמעוניינים בביצוע בדיקת MRI דחוף לצורך אבחון כלשהו, מגלים שקביעת תור לבדיקה כזו אינה עניין של מה בכך. לרוב, כשפונים אל מרכז רפואי כזה או אחר, נאלצים להמתין לפחות חודש עד מועד הבדיקה. במקרה הטוב ובלית ברירה, כאשר פונים אל חברת אסיסטנס המסייעת בקביעת תורים עבור בדיקות רפואיות שונות וביניהן בדיקות MRI פרטיות – מגלים שהשירות כרוך בתשלום לא מבוטל.  אפשר למנוע את כל הלחץ, ההמתנה וההוצאות המיותרות על ידי פנייה אלינו. אנו קובעים ועורכים בדיקת MRI פרטית בתהליך מהיר, מקצועי ואדיב. את ההתייחסות המקצועית והאישית תוכלו לחוש מיד בשיחת הטלפון עם מזכירת המרכז. בסיום השיחה כבר תהיו מסודרים – עם תור MRI פרטי לימים הקרובים במרכז רפואי איכותי.

 

חשיבות בדיקות MRI פרטיות

בדיקת MRI מיועדת לאבחון מחלות, בעיות ופגיעות שונות באיברים ומערכות בגוף. במהלך הבדיקה סורקים את האיברים הפנימיים בגוף ע"י תהודה מגנטית ללא הליך פולשני. בבדיקה מופקות תמונות מדויקות וברורות של האיברים, הניתנות לעיבוד עד כדי "פריסה" של האיברים. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת הזו, רופא יכול להתמד בפרטים הספציפיים ביותר ולבצע אבחון מדויק.

מטבע הדברים ומאופי הבדיקה ניתן להבין, שכאשר מטופל מופנה לבדיקת MRI, גם אם אין זה MRI דחוף בהגדרתו, עדיין מדובר בבדיקה בעלת חשיבות גבוהה לאבחון בעיה כלשהי, ויפה לבצעה שעה אחת קודם. ישנן מחלות ובעיות שאבחון מהיר שלהן עשוי להציל חיים או למנוע מצב רפואי בלתי הפיך. אם אדם מקבל הפניה ל-MRI ונדרש להמתין זמן רב עד לביצועה – הדבר עלול לעלות לו בבריאותו. לפיכך, יש חשיבות רבה לביצוע בדיקת MRI פרטית במהירות המרבית.

 

אנחנו נדאג לכל – מקביעת תור מהיר עד בירור החזר כספי

אם יש לכם צורך בביצוע MRI פרטי, הכתובת היא תל אביב מדיקל סנטר. צריך רק להתקשר אלינו ומרגע זה אנו דואגים לכל – נמצא לכם את התור הקרוב ביותר, נתאם לכם בדיקה במרכז רפואי מקצועי ומוכר בהליך המזורז ביותר, נעדכן אתכם בכל הנדרש ונקשר ביניכם לבין נציג המרכז בו תבוצע הבדיקה. כמו כן, נבדוק עבורכם את נושא ההחזר מחברת ביטוח בה יש לכם ביטוח פרטי.

 

אל תחכו לתור בעוד חודש או יותר.
צרו עימנו קשר לקביעת
MRI פרטי ללא דיחוי – לבריאותכם!