בימי ההסגר לכל אזרח יש זכות לצאת לקבלת שירות רפואי
אנו שולחים לכל מטופל אישור הזמנה לבדיקה או לייעוץ להצגה לפקח או שוטר
בימי ההסגר לכל אזרח יש זכות לצאת לקבלת שירות רפואי
אנו שולחים לכל מטופל אישור הזמנה לבדיקה או לייעוץ להצגה לפקח או שוטר
03-771-2804
תל אביב מדיקל סנטר – מרכז רפואי פרטי
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

אנדוקרינולוג ילדים

עמוד הביתהמחלקה האנדוקרינולוגית › אנדוקרינולוג ילדים

אנדוקרינולוג ילדים פרטי לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת מחלקת אנדוקרינולוגיה בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים שירותי ייעוץ אנדוקרינולוג ילדים פרטי. הייעוץ ניתן לילדים עם בעיות אנדוקריניות שונות וכולל גם בדיקות אבחון רלוונטיות במקרה הצורך ובניית

אנדוקרינולוג ילדים
אנדוקרינולוג ילדים

תכנית טיפול.

הייעוץ ניתן במרכז הרפואי על ידי ד"ר אסף אורן, מומחה לרפואת ילדים ואנדוקרינולוגיה, הפועל גם כרופא בכיר ביחידת אנדוקרינולוגיה ילדים בבית החולים לילדים ע"ש דנה-דואק, המרכז הרפואי ע"ש סוראסקי בתל אביב. ד"ר אורן הוא אנדוקרינולוג ילדים מומלץ בעל ניסיון רב בתחומו ואף ידוע בגישתו המיוחדת למטופלים הצעירים.

 

מה כוללים שירותי אנדוקרינולוג ילדים במרכז?

שירותי אנדוקרינולוג ילדים פרטי בתל אביב מדיקל סנטר כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול במגוון בעיות אנדוקריניות האופייניות בקרב ילדים:

הייעוץ האנדוקריני כולל בדיקת היסטוריה רפואית אישית ומשפחתית של הילד, בדיקה גופנית, אבחון באמצעות מגוון בדיקות רלוונטיות כגון: בדיקות מעבדה הכוללות בדיקת העמסת סוכר, אולטרסאונד בלוטת התריס ועוד. לאחר קבלת ממצאי הבדיקות ופענוחם, אנדוקרינולוג הילדים  בונה תכנית טיפול מתאימה תוך מיצוי מגוון האפשרויות הקיימות. בנוסף, במידה והאנדוקרינולוג רואה צורך בהתערבות רפואית אחרת, הוא יפנה את המטופל והוריו למומחה ספציפי.

ייעוץ אנדוקרינולוג ילדים במרכז שלנו מתבצע במקצועיות, ברגישות, בשמירה על דיסקרטיות ובליווי אישי. הורים רבים מעידים כי כבר לאחר המפגש הראשוני עם אנדוקרינולוג הילדים, הם וילדיהם חוו הקלה ושיפור.

 

היתרון של אנדוקרינולוג ילדים פרטי

מחלות והפרעות אנדוקריניות הרווחות בקרב ילדים, עלולות לפגוע באיכות החיים ובתפקוד הרגיל של הילד הסובל מתסמינים שונים בגינן. יתרה מזאת, אם בעיות אלו אינן מטופלות בזמן ובצורה ההולמת, הן עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך, לפגוע בהתפתחות הילד ואף להפוך למחלות כרוניות שילוו אותו גם בבגרותו. בשל חשיבות הדברים, כאשר עולה חשד לבעיה אנדוקרינית אצל ילדכם – לא מומלץ כלל "להשכיב את הבעיה" ברשימת המתנה לאנדוקרינולוג ילדים בקופת חולים. חשוב למהר ולקבוע תור אצל אנדוקרינולוג ילדים פרטי על מנת לזרז את כל התהליך ולקדמו. מעבר לעובדה שטיפול מהיר הוא בעל חשיבות רבה, מומחה פרטי עשוי לספק למטופלים הצעירים שירות אישי ואיכותי יותר לעומת זה הניתן ברפואה הציבורית, המקציבה זמן מוגבל וקצר לכל מטופל. אנדוקרינולוג ילדים פרטי יכול להקדיש את הזמן והסבלנות הראויים הנדרשים כדי להעניק תמונה מדויקת ומקיפה על מצב הילד, ולספק אבחון מהיר וטיפול ומעקב בהתאם. ראוי לציין בהקשר זה, כי במידה ויש לכם ביטוח בריאות פרטי/משלים הכולל את הילד, ניתן לקבל החזר מלא או חלקי עבור הייעוץ הפרטי.

ויש עוד יתרון – הכול מתבצע באותו מרכז

במסגרת ייעוץ אנדוקרינולוג ילדים פרטי בתל אביב מדיקל סנטר, עומד לרשותכם מערך בדיקות מעבדה ובדיקות אנדוקרינולוגיות המבוצעות על ידי צוות מיומן ועם מיטב המכשור המתקדם. כך תוכלו לבצע את רוב המהלכים תחת קורת גג אחת מבלי לעבור ממקום למקום ומבלי להמתין בתורים הארוכים של קופת חולים. כמו כן, במידה ונדרש ייעוץ רופא מומחה אחר במסגרת הבירור הרפואי – תוכלו לבצע גם אותו במרכז שלנו, בו פועלים מומחים מכל קשת תחומי הרפואה.