רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

רופא עור פרטי

עמוד הביתהמחלקה עור ומין › רופא עור פרטי

רופא עור פרטי לשירותכם בתל אביב מדיקל סנטר

במרפאת תל אביב מדיקל סנטר ניתן לקבל ייעוץ מטעם רופא עור ומין פרטי. הייעוץ ניתן

רופא עור פרטי
רופא עור פרטי

לאנשים הסובלים ממגוון בעיות ומחלות עור ומין לרבות אסטמה של העור, פסוריאזיס, אקזמה, סקביאס ומחלות מין שונות. כמו כן, אנו מציעים ייעוץ רופא עור למעוניינים בביצוע טיפולים אסתטיים שונים כגון: הסרת שומות, הסרת נגעים, טשטוש צלקות, הבהרת כתמים, טיפולי פילינג, הזרקות בוטוקס, מילוי קמטים, עיבוי שפתיים וכן טיפול בהזעת יתר. הייעוץ ניתן על ידי רופאת עור ומין מנוסה מאוד ד”ר נועה ריץ ועל ידי ד”ר אוליבר קרייגר, מומחה ברפואת עור ומין, העובד כרופא בכיר במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בתל אביב וברשת כללית אסתטיקה. ד”ר קרייגר מצויד בניסיון עשיר גם בענפי הרפואה האסתטית והדרמטולוגיה הקוסמטית.

ד"ר נועה ריץ
רופאת עור ומין בכירה
לקבוע תור 03-7712804

היתרון של רופא עור פרטי

מחלות עור ומין הן מצד אחד מחלות הנושאות תסמינים לא נעימים ולעיתים אף קשים, ומצד שני רובן ניתנות לריפוי מהיר ומוצלח אם הן מאובחנות ומטופלות בשלב מוקדם (טיפול במחלות מין הוא דוגמה טובה לכך). כאן טמון היתרון הראשון של רופא עור ומין פרטי – ניתן לקבוע אליו תור במהירות ולזרז את כל התהליך באופן משמעותי. זאת בעוד בקופות החולים התורים לרופא עור ארוכים וכך ניתן לאבד זמן יקר שבו המטופל כבר יכול להיפטר מהבעיה. כמו כן, בניגוד לרפואה הציבורית המאופיינת בהקצבת זמן מועט לכל מטופל, הרי שרופא עור ומין פרטי מקדיש כל זמן שנדרש כדי להעניק למטופל תמונה מקיפה על מצבו, לספק לו אבחון מדויק ומהיר ולהמליץ לו על טיפול אפקטיבי ללא דיחוי. יש לציין כי בעלי ביטוח פרטי או ביטוח משלים בקופת חולים, עשויים לרוב לקבל החזר מלא או חלקי עבור הייעוץ הפרטי.

 

תפקידו של רופא עור פרטי במרכז שלנו

רופא עור ומין במרכז שלנו מספק ייעוץ למחלות עור כגון אסטמה של העור, פסוריאזיס, אקזמה, סקביאס ועוד ולמחלות מין שונות. הייעוץ כולל: בדיקת היסטוריה רפואית, איסוף אנמנזה, אבחון על ידי בדיקות דם, בדיקות מעבדה שונות או בדיקת מחלות מין.  לעיתים המטופל מגיע כשהוא כבר מצויד בבדיקות ולעיתים הוא יישלח על ידי הרופא לבצען אצלנו במרכז או במסגרת קופת החולים בה הוא חבר. בהתאם לממצאים, רופא העור מספק המלצות עבור טיפול במחלות מין ועור למיניהן. בנוסף ולנוכח הפופולאריות לה זוכה כיום ענף הרפואה האסתטית, רופא העור שלנו מייעץ גם לגבי טיפולים אסתטיים שונים כמו טיפול בהזעת יתר, טשטוש צלקות, הסרת שומות, הסרת נגעים, הבהרת כתמים, טיפולי פילינג, מילוי קמטים, הזרקות בוטוקס, עיבוי שפתיים וכיו”ב. ייעוץ רופא עור ומין פרטי במרכזנו ניתן ברגישות ותוך שמירה על פרטיות הנבדקים. פעמים רבות, הייעוץ עצמו כבר תורם לשיפור, רוגע והקלה.

 

היתרון הנלווה – מגוון בדיקות המבוצעות במקום

מטופלים המגיעים לקבלת ייעוץ רופא עור פרטי בתל אביב מדיקל סנטר, נהנים מיתרון משמעותי –  האפשרות לבצע במרכז שלנו מגוון בדיקות מעבדה, בדיקות דם וכן בדיקת מחלות מין. כך ניתן לחסוך זמן יקר ולתרום לקידום הטיפול והריפוי. כמובן שכל מי שמעוניין לבצע בדיקות אלו במסגרת קופת חולים – יוכל לעשות זאת על פי רצונו החופשי.

 

דילוג לתוכן