בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

הולטר לחץ דם

עמוד הביתמחלקת קרדיולוגיה › הולטר לחץ דם
הולטר לחץ דם
הולטר לחץ דם

הולטר לחץ דם בתל אביב מדיקל סנטר

הולטר לחץ דם, בדיקה בה מודדים את לחץ הדם באופן רציף לאורך יממה לפחות, ניתתן לתאם ולבצע דרך תל אביב מדיקל סנטר. בתחום רפואת הלב – קרדיולוגיההולטר לחץ דם (Holter Blood Pressure Monitoring) נמנית בין הבדיקות המדויקות והחשובות ביותר, ובהתאם היא מהווה חלק בלתי נפרד מהמערך הקרדיולוגי בתל אביב מדיקל סנטר.
הבדיקה מפוענחת על ידי קרדיולוג או קרדיולוג ילדים, וניתן להזמינה אצלנו ולקבל כיסוי מלא או חלקי לבעלי ביטוחי בריאות פרטיים וביטוחים משלימים מתאימים.

ישנה גם אשפרות גם להזמין בדיקת הולטר לחץ דם בבית מטופל

מחיר הולטר לחץ דם

מחיר הולטר לחץ דם 24 שעות – 720 ש״ח

בדיקת הולטר לחץ דם ניתן לקבוע או מיידי או מקסימום תוך 48 שעות

לקבוע תור לבדיקת הולטר לחץ דם
לקבוע תור לבדיקת הולטר לחץ דם
037712804

במרכז ניתן להזמין בדיקות קרדיולוגיות נוספות, כמו:

מתי מבצעים בדיקת הולטר לחץ דם?

יתר לחץ דם זו אחת הבעיות השכיחות והקטלניות ביותר בעולם המערבי וברפואה המודרנית. וזאת הסיבה למה כל כך חשוב לשמור על לחץ דם תקין. לחץ הדם הגבוה מוביל לתחלואה לבבית, נשימתית, כלייתית, אנדוקרינית, ולמעשה פוגע כמעט בכל מערכת בריאה בגופנו. לכן, כאשר עולה חשד ליתר לחץ דם במטופל בעקבות בדיקת לחץ דם אקראית או סימפטומים מתאימים, חשוב לבצע בדיקה מדויקת יותר של לחץ הדם באותו מטופל.
חשוב להבין שבדיקת לחץ דם אחת, בפני עצמה, לא מספיקה בכדי להסיק מסקנות על מצבו הבריאותי של המטופל או על הטיפול הנחוץ לו. הסיבה לכך היא שבדיקת לחץ הדם עצמה, כשמבצעים אותה במיון או במרפאה, יכולה להראות תוצאה גבוהה בשל התרגשות המטופל או בשל תחלואה כללית שלו. גם “תסמונת החלוק הלבן”, בה מטופלים חווים עליית לחץ דם למראה לבוש רפואי, היא גורם מסיח ומערפל של אמינות בדיקות לחץ דם. לפיכך, יש צורך בבדיקה רציפה המתמשכת לאורך 24 שעות לפחות – בדיקת הולטר.
מכשיר הולטר לחץ דם מחובר למטופל כמו כל בדיקת לחץ דם אחרת, באמצעות שרוול מיוחד המוצמד אל הזרוע. משם, מד לחץ הדם מחובר למכשיר מיוחד המודד ומתעד את לחץ הדם באופן רציף, ובסוף הבדיקה נותן פלט מדויק באשר ללחץ הדם של המטופל. בדיקת הולטר לחץ דם (Holter Blood Pressure Monitoring) מהווה בדיקה חשובה ומדויקת שיכולה לסייע להגיע לאבחנה מדויקת אודות לחץ הדם של המטופל, וכך גם על הטיפול הנחוץ לו.

לקבוע תור לבדיקת הולטר לחץ דם
לקבוע תור לבדיקת הולטר לחץ דם
037712804

כל מה שצריך לדעת על הולטר לחץ דם

בדיקת הולטר לחץ דם לא דורשת הכנה מיוחדת, אינה פולשנית ולא כרוכה בהתאוששות או אשפוז. המכשיר מחובר חיצונית ונישא על גוף המטופל למשך יממה לפחות, כאשר האפשרויות הן 24 שעות (לרוב),ו 48 או 72 שעות (לעתים נדירות). מרגע בו מכשיר הולטר לחץ דם מחובר, לא ניתן להסיר אותו עד תום הבדיקה, שכן הסרתו עלולה לפגוע באופן משמעותי בדיוק תוצאות הבדיקה. בהתאם לכך, לא ניתן להתקלח לאורך כל שעות ביצוע הבדיקה, ולכן מומלץ להתקלח לפני הבדיקה.
מפעם לפעם, מכשיר לחץ הדם מתנפח בכדי למדוד את הפאזות השונות של לחץ הדם – במצב זה הנבדק עלול לחוש אי נוחות קלה באזור הזרוע והיד המחוברת, לאורך מספר שניות בודדות.

בדיקת הולטר לחץ דם פרטית – תל אביב מדיקל סנטר

בכדי לבצע בדיקת הולטר לחץ דם בצורה המדויקת ביותר, מומלץ לפנות אל תל אביב מדיקל סנטר. בדיקת הולטר לחץ דם פרטית אצלנו מתבצעת ומפוענחת על ידי מיטב הקרדיולוגים. הולטר לחץ דם פרטי נותן לכם את התוצאות המדויקות ביותר, ומיד לאחר הבדיקה אצלנו יותאם לכם הטיפול האיכותי ביותר על ידי קרדיולוג או נפרולוג (מומחה גם לרפואת כליות וגם ללחץ דם) מהשורה הראשונה.
ניתן לתאם בדיקת הולטר לחץ דם פרטית, לקבל ייעוץ וטיפול מהקרדיולוגים המומחים שלנו וליהנות ממערך קרדיולוגי מתקדם עם בדיקות ברמה הגבוהה ביותר – הכול תחת קורת הגג של תל אביב מדיקל סנטר.

קרדיולוגיה רופאים

דילוג לתוכן