רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

אקו לב במנוחה

עמוד הביתמחלקת קרדיולוגיה › אקו לב במנוחה

בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים בדיקת אקו לב במנוחה וגם בדיקת  אקו לב במאמץ באופן פרטי

מועדים לבדיקה:
יום א׳ 16:00 – 20:00
יום ג׳ 16:00 – 20:00
יום ד׳ 16:00 – 20:00
יום ה׳ 16:00 – 20:00
ימי ו׳ 08:00 – 13:00 לסירוגין

 עלות הבדיקה:
מחיר אקו לב במנוחה – 780 ש״ח
מחיר אקו לב במנוחה על ידי פרופ׳ מיכה פיינברג – 1050 ש״ח
מחיר אקו לב במאמץ פרטי – 1190 ש״ח
מחיר אקו לב במאמץ על ידי פרופ׳ מיכה פיינברג – 1410 ש״ח
*המחירים תקפים לבעלי ת.ז ישראלית

הבדיקה מתבצעת על ידי:
קרדיולוג מומחה או טכנאי/ת רפואי/ת מנוסה בדיקות אקו לב

הבדיקה מפוענחת ומאושרת על ידי קרדיולוג

הכנות לבידקה:
לאקו לב במנוחה מומלץ לבוא עם ביגוד נוח
לאקו לב במאמץ:
● ביגוד נוח ונעלי ספורט
● צום שעתיים (אפשר לשתות)
● לא לשתות קפה ולא לעשן 3 שעות
כתובתנו:
יש חניה בתשלום צמוד לבניין שלנו
אקו לב במנוחה
אקו לב במנוחה

בדיקת אקו לב בתל אביב מדיקל סנטר

אקו לב, שהינה אחת הבדיקות החשובות ביותר בתחום הקרדיולוגיה, מהווה חלק ממערך הבדיקות של מחלקת קרדיולוגיה בתל אביב מדיקל סנטר. בדיקה זו, ששמה המלא הוא אקוקרדיוגרמה, מתבצעת באמצעות מכשיר אולטרסאונד מיוחד, ומפוענחת על ידי קרדיולוג מומחה. אצלנו בתל אביב מדיקל סנטר מבצעים בדיקות אקו דופלר לב (שם נוסף לבדיקה) בעזרת האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והמדויקים ביותר, ובליווי צוות מקצועי ומיומן של טובי הקרדיולוגים בארץ.
בדיקת אקו לב מתבצעת במחלקת הקרדיולוגיה שלנו, המציעה מגוון רחב של בדיקות בתחום רפואת הלב כגון: בדיקות הולטר לב, הולטר לחץ דם, אקו לב במאמץ, אקו לב עוברי וזאת בנוסף על בדיקות גופניות ובדיקות מעבדה המתבצעות על ידי צוות מנוסה ומקצועי. עם המעטפת הטיפולית והטכנית שלנו, ועם רופאים מהשורה הראשונה כמו פרופ’ מיכה פיינברג, ד״ר יוליוס (טדי) הגש , ד״ר דוד הרפז, וד”ר אלכס גולדמן, באפשרותנו לספק לכם מענה שלם ומדויק החל משלב הבדיקה, דרך הפענוח והאבחנה ועד התאמת הטיפול הנכון עבורכם.
בעלי ביטוחים משלימים מתאימים וביטוחי בריאות פרטיים יוכלו לקבל החזר מלא או חלקי עבור הבדיקה והטיפול אצלנו.

פרופסור מיכה פיינברג
אחד ממוחים המובילים בביצוע אקו לב ואקו לב במאמץ
לקבוע תור

מה בודקים באמצעות אקו לב?

בדיקת אקו דופלר היא בדיקה המיועדת לאיתור ואבחון של מחלות לב שונות, ומפנים אליה לאחר חשד ראשוני למחלות אלה. חשד כזה יכול לעלות מדיווח של המטופל על תסמינים לבביים ו/או משמיעת אוושה או קצב לב לא סדיר בבדיקה גופנית. בדיקת דופלר לב בודקת באופן מקיף את תפקוד הלב לאיתור של אי ספיקה לבבית, מותאמת לאבחנה של מחלות מסתמים, מחלות זיהומיות כמו פריקרדיטיס ואנדוקרדיטיס, קרישי דם לבביים, ואף משמשת לבדיקת התפקוד הלבבי לאחר אירוע אוטם (התקף לב).

כיצד מתבצעת בדיקת אקו לב, ומה חשוב לדעת עליה?

אקו דופלר לב מתבצע באמצעות מכשיר אולטרסאונד, המוציא ומקבל חזרה גלי קול וממיר אותם לגלים חשמליים, אותם אנו רואים על מסך המכשיר. דופלר לב מתבצע בשכיבה על צידו השמאלי של הגוף, כשפלג הגוף העליון של המטופל חשוף. את הבדיקה מבצע טכנאי מיומן, ובמהלכה נמרח ג’ל מיוחד שמשפר את הובלת גלי הקול על גבי האזור הנבדק. הבדיקה נמשכת כחצי שעה.
אין כל צורך בהכנה מיוחדת עבור בדיקת אקו לב, כמו צום או הפסקה של תרופות. גם מבחינת התאוששות אין כל הנחיות מיוחדות, שכן אקו דופלר לא דורש כל טשטוש או הרדמה.

קרדיולוגים במרכז


 

אקו לב פרטי בתל אביב מדיקל סנטר – למה זה כדאי?

ביצוע אקו לב פרטי במסגרת תל אביב מדיקל סנטר מבטיח לכם מעטפת שלמה ומלאה, החל משלב ביצוע הבדיקה וכלה בהתאמת הטיפול הנכון עבורכם.
לאחר ביצוע בדיקת אקו דופלר לב אצלנו, הפענוח יתבצע על ידי הקרדיולוגים המומחים שלנו. קיימת גם אפשרות לקבל ייעוץ קרדיולוג שיסביר לכם באופן מקיף את תוצאות הבדיקה ואת כל משמעויותיה, ויתאימו עבורכם טיפול אופטימלי. כך, תחת קורת גג אחת, אתם מקבלים מעטפת רפואית שלמה ומלאה עם אקו לב פרטי וכל מה שנחוץ לכם מסביבו.

קרדיולוגיה רופאים

דילוג לתוכן