בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

אקו לב במאמץ

עמוד הביתמחלקת קרדיולוגיה › אקו לב במאמץ

בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים בדיקת אקו לב במאמץ וגם בדיקת אקו לב במנוחה באופן פרטי

מועדים לבדיקה:
יום א׳ 16:00 – 20:00
יום ג׳ 16:00 – 20:00
יום ד׳ 16:00 – 20:00
יום ה׳ 16:00 – 20:00
ימי ו׳ 08:00 – 13:00 לסירוגין

עלות הבדיקה:
מחיר אקו לב במאמץ פרטי – 1270 ש״ח
מחיר אקו לב במאמץ על ידי פרופ׳ מיכה פיינברג – 1520 ש״ח
מחיר אקו לב במנוחה – 890 ש״ח
מחיר אקו לב במנוחה על ידי פרופ׳ מיכה פיינברג – 1150 ש״ח
אנו מבצעים גם אקו לב במנוחה בבית המטופל – מחיר אקו לב בבית – 2300 ש״ח
*המחירים תקפים לבעלי ת.ז ישראלית

הבדיקה מתבצעת על ידי:
קרדיולוג מומחה מנוסה, המתמחה בדיקות אקו לב במאמץ בליוי טכנאי רפואי

הכנות לבידקה:
● ביגוד נוח ונעלי ספורט
● צום שעתיים (אפשר לשתות)
● לא לשתות קפה ולא לעשן 3 שעות
כתובתנו:
חניון הדולפינריום בתשלום צמוד לבניין שלנו
אקו לב במאמץ
אקו לב במאמץ

בדיקת אקו לב במאמץ בתל אביב מדיקל סנטר

בדיקת אקו לב במאמץ מבוצעת בתל אביב מדיקל סנטר כחלק ממערך הבדיקות של מחלקת קרדיולוגיה.
על אף שמדובר באחת הבדיקות המורכבות ביותר לביצוע בתחום הקרדיולוגיה, אקו לב במאמץ מהווה גם את אחת הבדיקות השכיחות והנחוצות ביותר בתחום. היא מתבצעת באמצעות מכשיר אולטרסאונד ייעודי, דורשת ביצוע מיומן ומדויק, ולאחר מכן גם פענוח על ידי קרדיולוג מומחה.
אצלנו בתל אביב מדיקל סנטר תמצאו את טובי המומחים בתחום רפואת הלב, שיבצעו עבורכם את הבדיקה בצורה המקצועית ביותר, ויתאימו לכם טיפול באופן אופטימלי לאחר פענוח תוצאותיה. פרופ’ מיכה פיינברג, ד״ר דוד הרפז, מומחה לקרדיולוגיית ילדים ד״ר יוליוס (טדי) הגש, ד”ר אלכס גולדמן ויתר צוות הקרדיולוגים המומחים שלנו יספקו לכם מענה מקצועי, אנושי ורגיש, שמבטיח לכם לא רק בדיקה מדויקת ומקצועית, אלא גם יחס אישי תואם.
לבעלי ביטוחי בריאות פרטיים, אקו לב במאמץ פרטי שמתבצע בתל אביב מדיקל סנטר יזכה בהחזר חלקי או אפילו מלא.
בדיקות לב נוספות שאפשר לבצע אצלנו כוללות בין השאר אקו לב במנוחה, הולטר לב, הולטר לחץ דם, אקו לב עוברי ועוד – מה שמבטיח לכם מעטפת טיפולית שלמה.

קצת על אקו לב במאמץ ומה הוא בודק?

באופן כללי, אקו לב במאמץ מתבצע בשני סוגים של מקרים. הסוג הראשון הוא בדיקות שמיועדות לאבחון של מחלת לב או כלי דם בעקבות תלונה של המטופל על קושי במאמץ. במצב זה, אקו במאמץ מיועד לאבחון של הספיקה הלבבית, תפקוד המסתמים והלחץ הריאתי במהלך ביצוע פעילות. מטופלים שמתלוננים על קשיי נשימה או לחצים בחזה במאמץ, עלולים גם לסבול מבעיה בספיקת העורקים הכליליים, וגם עבור אבחנה זו מיועדת בדיקת אקו לב במאמץ.
הסוג השני של המטופלים הוא אלה שצריכים לבצע בדיקת מאמץ לפני פרוצדורה מסוימת, או לבחירת הפרוצדורה הנכונה עבורם – בדרך כלל לפני ניתוחים. כאשר ישנו חשש שליבו של המטופל עלול שלא לעמוד בניתוח (גם כאשר לא מדובר בניתוח לבבי), מבצעים אקו לב במאמץ בכדי לבחון את התפקוד הלבבי תחת עומס פיזי. הבדיקה גם בודקת אצל מטופלים עם מחלת לב ידועה האם נדרש צנתור או ניתוח לבבי פתוח.


קרדיולוגים במרכז


 

כיצד אנו מבצעים אקו במאמץ

אקו לב במאמץ הוא למעשה בדיקת אולטרסאונד לבבי שמתבצעת פעמיים – פעם אחת לפני ופעם אחת אחרי ביצוע מאמץ בתנאי מרפאה. בתחילה מתבצעת בדיקת אקו לב רגילה במנוחה, ולאחר מכן המטופל נדרש ללכת על הליכון לזמן מסוים. כשדופק הנבדק מגיע לשיא, מבצעים את הבדיקה שנית בכדי להשוות את תפקוד הלב במאמץ לתפקודו הרגיל.
הבדיקה לא דורשת הכנה מיוחדת, אין בה טשטוש או הרדמה ומשום כך גם אינה כרוכה בהתאוששות מיוחדת. אקו לב במאמץ מתבצע על ידי צוות שכולל קרדיולוג מומחה וטכנאי הדמיה מיומן, באמצעות מכשיר חדשני של חברת Phillips וכן מערכת ארגומטריה חדישה.

היתרון של ביצוע אקו לב במאמץ פרטי בתל אביב מדיקל סנטר

ביצוע אקו לב במאמץ פרטי במסגרת תל אביב מדיקל סנטר, מבטיח לכם את המעטפת הרפואית המלאה שנחוצה סביב הבדיקה הזאת. בין אם מדובר בבדיקה שמאבחנת בעיה במאמץ, ובין אם בבדיקה המהווה פרומו לניתוח או פרוצדורה אחרת – אצלנו התוצאות מתקבלות במהירות, באופן מדויק, ומפוענחות על ידי מיטב הרופאים בתחום רפואת הלב בארץ.

קרדיולוגיה רופאים

דילוג לתוכן