בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

עיצוב שפתיים ותיקוני א-סימטריה

עמוד הביתרפואה אסתטית › עיצוב שפתיים ותיקוני א-סימטריה

האסתטיקה בשירות השפתיים 
לצורת השפתיים יש חשיבות רבה למראה הכללי של הפנים, בעיקר כשמדובר בנשים. שפתיים מלאות תורמות למראה נשי וסקסי, בעוד שפתיים צרות ודקות משוות לפנים הבעה זועפת או עצובה. כיום, כשענף הרפואה הקוסמטית מציע טכנולוגיות חדשניות למגוון טיפולים, כמעט הכול ניתן לשינוי. בין הטיפולים הפופולאריים נמצא רבים המתמקדים בשפתיים: עיצוב שפתיים, עיבוי שפתיים ותיקוני א-סימטריה באזור השפתיים. טיפולים אלה ניתנים לביצוע בשיטות מתקדמות המשתמשות בהזרקת חומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית. כך ניתן לעצב שפתיים גם בתל אביב מדיקל סנטר – ללא הליך ניתוחי מורכב, בזמן קצר ועם תוצאות מיידיות ברמה גבוהה. כל הטיפולים מבוצעים במחלקת האסתטיקה של המרכז ע”י ד”ר יוליה בר, רופאה מומחית לאסתטיקה. 

למי מתאימים טיפולי עיצוב שפתיים?
הטיפולים מתאימים לקשת רחבה של נשים: צעירות המעוניינות בשפתיים מלאות ובשרניות, מבוגרות ששפתיהן התכווצו כתוצאה מהגיל, נשים עם מבנה שמוט של השפתיים, נשים שסובלות מפגמים בשפתיים כגון חבלות, צלקות ונסיגת חניכיים, וכן נשים שסובלות מעיוות וא-סימטריה בשפתיים.

שיטת המילוי ויתרונותיה 
טיפולי עיצוב שפתיים מתבצעים במחלקת האסתטיקה של תל אביב מדיקל סנטר ע”י הזרקת חומצה היאלורונית. מכיוון שמדובר בחומצה טבעית שמצויה בגופנו, הגוף מקבל אותה ללא רגישות, תופעות לוואי או דחייה. לפיכך היא מהווה חומר מילוי אופטימלי. יתרון נוסף של שיטת מילוי זו בא לידי ביטוי בתוצאות המיידיות הניכרות על השפתיים בתום טיפול קצר ופשוט. תוצאות אלה עמידות למספר חודשים בלבד, ועם תפוגתן יש לחזור על הטיפול כדי לשמר את העיצוב הרצוי.

תיקוני א-סימטריה בשפתיים 
בשנים האחרונות ישנה שכיחות גבוהה לטיפולים המתקנים פגמי א-סימטריה באזור השפתיים. אנשים רבים סובלים מא-סימטריה באזור השפתיים בשל רגישותן הרבה לשינויים. א-סימטריה בשפתיים יכולה לנבוע מכמה גורמים:

  • גורמי גיל וגנטיקה, שעלולים לפגוע בנפח השפתיים ובלחותן.
  • שינויים מבניים כמו נסיגת חניכיים ושינוי בטונוס השרירים באזור השפתיים.
  • טיפולי עיבוי ועיצוב בלתי מוצלחים, אם בשל שימוש בחומרי מילוי תעשייתיים ואם בשל הזרקה לקויה שגורמת למראה ברווזי של השפתיים, לגושים ולעיוותים שונים. מכאן ניתן להבין עד כמה חשוב לבצע טיפולי עיצוב שפתיים רק אצל מומחים לרפואה אסתטית, מיומנים ומקצועיים.

במחלקת האסתטיקה בתל אביב מדיקל סנטר אנו מבצעים טיפולי אסתטיקה נוספים: עיבוי שפתיים, טשטוש קמטים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, הרמת גבות, פיסול ועיצוב עצמות הלחיים והסנטר, מילוי קמטים ושקעים, מזותרפיה רפואית, הצערת העור, טיפול בהזעת יתר.

דילוג לתוכן