רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר טטיאנה מושבה

ד”ר טטיאנה מושבה – מומחית לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר

ד"ר טטיאנה מושבה

ד”ר טטינה מושבה – רקע כללי ופעילות בתל אביב מדיקל סנטר

ד”ר טטיאנה מושבה היא רופאה בכירה בתחום הפסיכיאטריה של הילד והמתבגר. ד”ר מושבה מהווה חלק מהסגל הבכיר במחלקת הפסיכיאטריה והטיפול הפסיכולוגי המובחרת של תל אביב מדיקל סנטר. המטופלים של ד”ר טטיאנה מושבה הם ילדים ובני נוער בספקטרום גילאים רחב, בשלבים שונים של תהליך אבחון, טיפול פסיכותרפי ו/או תרופתי וייעוץ פסיכיאטרי.
ד”ר מושבה עובדת כחלק מצוות רחב של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש בילדים ומתבגרים, הכולל גם מענה של טיפול פסיכולוגי ושל פסיכותרפיסט ילדים ובמידת הצורך גם נוירולוג ילדים עבור אבחנות מורכבות ומולטי-דיסציפלינריות.

קצת על תחומי הפעילות והמומחיות של ד”ר מושבה

ד”ר מושבה, כפסיכיאטרית של הילד והמתבגר, עובדת מול מגוון רחב של מטופלים ומטופלות, והיא בעלת ניסיון רב בביצוע אבחונים, הערכות סיכון (הערכות מסוכנות) וכן בטיפול וליווי של מטופלים ומטופלות עם אבחנות מגוונות, לרבות:

  • אוטיזם, ולאחר האבחנה גם טיפול בילדים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי
  • לקויות שפה.
  • בעיות מוטוריקה שנובעות מגורם נפשי
  • קשיים רגשיים ונפשיים בגילאים שונים
  • אבחנת חרדה וכן טיפול בחרדות
  • דיכאון, לרבות מצבים אחרי משבר או אובדן
  • אובדנות
  • הפרעות קשב וריכוז (ADHD), לקויות התפתחותיות והפרעות התנהגות

הכשרה והשכלה רפואיים וניסיון מקצועי

ד”ר טטיאנה מושבה סיימה את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה בסופיה, בולגריה, וביצעה התמחות מלאה בפסיכיאטריה כללית בביה”ח האוניברסיטאי לחולי נפש בסופיה.
את הסמכתה של ד”ר מושבה כפסיכיאטרית ילדים היא ביצעה במסגרת התמחות במרכז הרפואי לבריאות הנפש אברבנאל בעיר בת ים. היא סיימה את ההתמחות בהצלחה לאחר מעבר בחינות שלב ב’, ומאז היא עובדת כרופאה בכירה בתחום.

פעילותה של ד”ר מושבה כחוקרת וכמרצה

ד”ר טטיאנה מושבה פרסמה לאורך השנים מספר עבודות מחקר בארץ ומעבר לים. על אחת מעבודותיה זכתה בפרס אקדמי. ד”ר מושבה שימשה במכללת סמינר הקיבוצים כמרצה בתחום פסיכופתולוגיה של ילדים ומתבגרים, כחלק מלימודי החינוך המיוחד במכללה. בנוסף, הועסקה בעבר כמרצה אורחת בפקולטה לחינוך מיוחד באוניברסיטת סופיה.

אם אתם זקוקים לטיפול ומענה של פסיכיאטר ילדים ברמה הגבוהה ביותר – ניתן לקבוע תור לד”ר טטיאנה מושבה, מבכירות הרופאות בתחום בארץ, בתל אביב מדיקל סנטר.

דילוג לתוכן