בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

ד”ר דני סלודובניק

ד”ר דני סלודובניק – מומחה ברפואת עור ומין

ד"ר דני סלודובניק

ד”ר דני סלודובניק – תל אביב מדיקל סנטר

ד”ר דני סלודובניק הוא רופא עור ומין מהשורה הראשונה במדינת ישראל כולה, המשמש כמומחה בתחום של רפואת עור ומין במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי (איכילוב) בת”א, בו הוא גם מנהל את המרפאה לאלרגיות של העור ורפואת עור תעסוקתית.
ד”ר דני סלודובניק מקבל מטופלים למרפאות וטיפולים במסגרת השירות של תל אביב מדיקל סנטר – עבור מגוון רחב של צרכים, בדיקות וטיפולים. ד”ר דני סלודובניק מהווה חלק ממחלקת העור והמין של תל אביב מדיקל סנטר, בה ניתן לקבל מענה עבור צרכים מגוונים לרבות ייעוץ וטיפול של רופא עור, בדיקות מעבדה, בדיקות אלרגיה עורית, בדיקת מחלות מין ועוד.

ד”ר דני סלודובניק
מומחה ברפואת עור ומין
לקבוע תור 03-7712804

תחומי העיסוק והמומחיות של ד”ר דני סלודובניק

ד”ר דני סלודובניק נותן מענה עבור מגוון רחב מאוד של צרכים בתחום רפואת העור והמין, בדגש על כל מה שקשור לתגובות אלרגיות של העור ולפגיעות עור בשל פגיעות תעסוקתיות (חומרים מזיקים). מבין תחומי המומחיות והמענה שלו ניתן למנות:

עבור כל המצבים והתחומים האלה, ולעוד רבים אחרים בתחום רפואת העור והמין, ד”ר דני סלודובניק יודע לתת מענה ברמה הגבוהה ביותר תחת השירות של תל אביב מדיקל סנטר.

הכשרה אקדמית והשתלמויות מקצועיות

הכשרתו האקדמית של ד”ר דני סלודובניק החלה בפקולטה לרפואה ע”ש סאקלר באונ’ ת”א, שם סיים את לימודי הרפואה בהצלחה. לאחר מכן ביצע התמחות ברפואת עור בביה”ח הדסה עין-כרם בירושלים. בסיום ההתמחות, ביצע תת-התמחות והשתלמות ייחודית מסוגה בתחום האלרגיות של העור ומחלות עור תעסוקתיות במדינת אוסטרליה. לאחר ששב לארץ, קיבל את המינוי כאחראי המרפאה לדלקות עור ממגע בביה”ח הדסה עין-כרם, לפני שעבר למרכז הרפואי ע”ש סוראסקי בת”א.

ד”ר דני סלודובניק
מומחה ברפואת עור ומין
לקבוע תור 03-7712804

פרסומים והישגים

עם השנים, פרסם ד”ר דני סלודובניק עשרות מחקרים רפואיים בכתבי עת נחשבים, הירצה בכנסים והוא אף משמש כסוקר של ספרות מקצועית בעיתונים רפואיים מובילים בתחום רפואת העור. בשנים האחרונות, משמש ד”ר סלודובניק כיו”ר החברה הישראלית לדלקת עור ממגע, ומלבד זאת הוא גם חבר מן המניין בהסתדרות הרפואית, באיגוד הישראלי לרפואת עור ומין, וכן באיגוד האמריקאיים לרפואת עור ובחברה האמריקאית לדלקת עור ממגע (דרמטיטיס).
בנוסף להישגיו המקצועיים והאקדמיים, ד”ר סלודובניק מהווה גם נדבך בהכשרת דור העתיד הרפואי, בהיותו מרצה בכיר באוניברסיטת ת”א.
אם אתם זקוקים לייעוץ, אבחנה או טיפול בתחום רפואת העור – פנו עוד היום לקביעת תור אצל ד”ר דני סלודובניק בתל אביב מדיקל סנטר.

דילוג לתוכן