רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר אלכסנדר גולדמן

ד”ר אלכסנדר גולדמן
ד”ר אלכסנדר גולדמן

ד”ר אלכסנדר גולדמן – מומחה בקרדיולוגיה וברפואה פנימית

ד”ר אלכסנדר גולדמן ופעילותו בתל אביב מדיקל סנטר

ד”ר אלכסנדר גולדמן הוא מומחה בקרדיולוגיה וברפואה פנימית, עם ניסיון ארוך שנים באבחון ובטיפול של מחלות לב שונות. ד”ר גולדמן מהווה חלק חשוב במערך הקרדיולוגי האיכותי של תל אביב מדיקל סנטר הוא מקבל מטופלים עבור ייעוצים ועבור ביצוע בדיקות קרדיולוגיות לא פולשניות, לאבחון ולטיפול של מחלות לב שונות.
ד”ר גולדמן עובד כחלק ממחלקת קרדיולוגיה המאופיינת ברמה הגבוהה ביותר. המחלקה מציעה למטופליה מערך טיפולי שלם ומלא תחת קורת גג אחת, עם טובי הרופאים בתחום, ציוד טכנולוגי מתקדם, וכל מה שנחוץ למטופל.

תחומי הפעילות והמומחיות של ד”ר אלכסנדר גולדמן

ד”ר אלכסנדר גולדמן הוא מומחה בקרדיולוגיה וברפואה פנימית, עם ניסיון ארוך שנים של טיפול במטופלים עם ספקטרום אבחנות רחב במיוחד. במסגרת התמחותו הוא מבצע ייעוצים קרדיולוגיים. ד”ר גולדמן בעל התמחות מיוחדת בקרדיולוגיה לא פולשנית, בדגש על בדיקות אקו לב, אקו לב במאמץ ובדיקות לא פולשניות נוספות. הביצוע המדויק והפענוח המקצועי של הבדיקות האלה הוא חיוני עבור האבחנה המדויקת של מטופליו, ועבור יצירת מענה טיפולי שלם לכל מטופל ומטופלת, וד”ר גולדמן מבצע את אבחנותיו בצורה המקצועית ביותר.

הכשרה רפואית

הכשרתו הרפואית של ד”ר אלכסנדר גולדמן החלה באקדמיה הפדרלית לרפואה בעיר קרסנוירסק ברוסיה, שם סיים את לימודי הרפואה והסטאז’ בשנת 1998, והחל התמחות בקרדיולוגיה. לאחר עלייתו לארץ, בשנת 2001 קיבל רישיון לעסוק ברפואה במדינת ישראל, והחל שירות צבאי כרופא קרבי.

ניסיון מקצועי

בשנת 2005 החל ד”ר גולדמן להתמחות ברפואה פנימית ובקרדיולוגיה במרכז הרפואי רבין (בילינסון) בפתח תקווה, במחלקות פנימיות א’ ו-ג’. בשנת 2015 סיים את התמחותו בקרדיולוגיה במסגרת המרכז הרפואי רבין, והחל לעבוד במחלקה הקרדיולוגית ביחידת אי-ספיקת הלב וביחידת הקרדיולוגיה הגרעינית, בתור קרדיולוג יועץ.
בשנת 2017 החל לעבוד בביה”ח אסותא אשדוד, כראש יחידת אי-ספיקת הלב החדשה בבית החולים.

ד”ר אלכסנדר גולדמן הוא קרדיולוג מהשורה הראשונה, עם התמחות בקרדיולוגיה לא פולשנית ועם ניסיון ארוך שנים באבחון, טיפול וייעוץ לאלפי מטופלים.
ניתן לקבוע תור לד”ר גולדמן במסגרת המערך הקרדיולוגי של תל אביב מדיקל סנטר.

קרדיולוגיה רופאים

דילוג לתוכן