רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

מחלקת המטולוגיה

הכירו את המחלקה

מחלקת המטולוגיה
מחלקת המטולוגיה

במסגרת פעילותה של מחלקת המטולוגיה בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מציעים ללקוחותינו מערך של שירותי ייעוץ, אבחון וטיפול בכל קשת המחלות וההפרעות ההמטולוגיות.

רופאי המחלקה ההמטולוגית הינם בעלי התמחות וניסיון רב שנים באבחון וטיפול בסוגים השונים של התופעות והמחלות ההמטולוגיות וביניהן אנמיה, בעיות בקרישיות הדם, לוקמיה, מיאלומה, לימפומה ועוד. ייעוץ וטיפול ניתן גם בתחום מח העצם: שאיבת מח עצם, השתלת מח עצם.

כמו כן, אנו מבצעים במחלקה פענוח בדיקות דם כגון: ספירת דם, בדיקת המוגלובין, בדיקת קרישיות דם, ברזל בבדיקות דם, ויטמין b12 בדיקות דם ועוד.

המחלקה ההמטולוגית מצוידת בכל המכשור המתקדם הנדרש לאבחון מהיר ומדויק של הבעיות השונות. במידת הצורך ובהתאם להפניית ההמטולוגים המומחים, ניתן לבצע במרכז גם בדיקות מעבדה ובדיקות רלוונטיות אחרות. כמו כן, מתקיים שיתוף פעולה מלא בין רופאי המחלקה ההמטולוגית למומחים אחרים במרכז כגון נפרולוג, מומחי סוכרת ועוד – הכל בהתאם לצורך שעולה עבור כל מקרה פרטני לגופו.

המרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר שוכן במתחם מעוצב, ומאופיין באווירה נעימה ומכילה. צוות המרכז שירותי, אדיב ופועל במרב המקצועיות והרגישות, תוך שימת דגש על יחס אישי, סבלנות ודיסקרטיות.

 

ייעוץ המטולוגים מומחים

כל שירותי מחלקת המטולוגיה, מייעוץ ועד בניית תכנית טיפול, ניתנים על ידי המטולוגים מומחים מהשורה הראשונה בתחומם. המחלקה פועלת בראשות ד”ר ילנה ריבקובסקי, המטולוגית בכירה במכון ההמטולוגי של המרכז הרפואי ע”ש שיבא בתל השומר.

בעזרת הניסיון של הצוות הבכיר והידע והמעורבות שלהם בגישות חדשניות ברפואת המטולוגיה, ביכולתנו לספק למטופלינו את השירות המקצועי הטוב ביותר. המטולוג פרטי עומד לרשותם בכל נקודת זמן בה יש צורך לבצע החלטות קריטיות על דרכי הטיפול והמהלכים השונים.

הייעוצים, הבדיקות והאבחונים המתבצעים במחלקה ההמטולוגים הינם בעיקר בתחומים הבאים:

  • פענוח בדיקות דם
  • אנמיה על סוגיה השונים
  • בעיות בקרישיות הדם- דימומים או קרישיות יתר
  • מחלות דם ממאירות כגון: לוקמיה, לימפומה, מיאלומה ועוד
  • מח עצם: שאיבה, השתלה

המטולוגיה רופאים

דילוג לתוכן