בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

נפרולוג פרטי

עמוד הביתבלוג › נפרולוג פרטי

שירות נפרולוג פרטי בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת פעילותה השוטפת של המחלקה הנפרולוגית בתל אביב מדיקל סנטר, עומד לרשות לקוחותינו שירות נפרולוג פרטי. שירות זה כולל ייעוץ מטעם מומחה בתחום נפרולוגיה מבוגרים וכן נפרולוגיה ילדים. בהתאם

נפרולוג פרטי
נפרולוג פרטי

לכך, השירות ניתן למבוגרים ולילדים הסובלים ממחלות והפרעות נפרולוגיות, המאופיינות בין השאר בתפקוד כלייתי לקוי, יתר לחץ דם ובעיות שונות בכליות. במסגרת זו מבוצעות גם בדיקות אבחון רלוונטיות ונבנית תוכנית טיפול.

הייעוץ ניתן במרכז הרפואי על ידי מנהל המחלקה הנפרולוגית – ד”ר זאב קציר. ד”ר קציר הינו נפרולוג מומלץ בכיר ועתיר ניסיון, המשמש כמנהל יחידת דיאליזה, סגן מנהל מכון לנפרולוגיה ויתר לחץ דם וכן יועץ אחראי לנפרולוגיה ילדים – בבי”ח האוניברסיטאי אסותא, אשדוד.

 

מה כוללים שירותי נפרולוג פרטי במרכז?

שירותי נפרולוג פרטי בתל אביב מדיקל סנטר כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול במגוון מחלות והפרעות נפרולוגיות:

  • אי ספיקת כליות כרונית
  • יתר לחץ דם במבוגרים
  • דיאליזה
  • הפרעות בתפקוד הכלייתי
  • טיפול מונע באבנים בכליות
  • ועוד…

במסגרת הייעוץ, הנפרולוג בודק את מצב המטופל, בוחן את ההיסטוריה הרפואית שלו, מבצע אבחון באמצעות בדיקה גופנית ובדיקות רלוונטיות אחרות. בסיום האבחון, הרופא מספק הסבר מפורט והמלצות לדרכי טיפול אפקטיביות לנוכח הממצאים הספציפיים.  המפגש עם הנפרולוג מאופיין באווירה נעימה וביחס אישי ועטוף ברגישות ודיסקרטיות. לא פעם, כבר בהצגת התמונה הבהירה והמקיפה ובהתייחסות האישית, יש כדי לתרום לתחושת הביטחון והרוגע של המטופלים.

 

היתרון של נפרולוג פרטי

נפרולוגיה היא תחום רפואה ייחודי, וכיוון שכך זמינות התורים לנפרולוגים ברפואה הציבורית אינה גבוהה. לעיתים תידרשו להמתין שבועות ואפילו חודשים עד שיתפנה עבורכם תור לייעוץ נפרולוגי. ברוב המקרים, ההמתנה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך ולפגיעה באיכות החיים ובתפקוד בהווה ובעתיד. בדיוק למצבים כאלה קיים הפתרון של נפרולוג פרטי, שדרכו ניתן לקבל ייעוץ, אבחון וטיפול בהליך מהיר ויעיל, שמונע סבל מיותר ומקדם מענה רפואי הולם לבעיה.

כשתפנו אל נפרולוג פרטי, תשמחו לגלות שיש לו את כל הסבלנות והזמן הנדרשים כדי  לשקף לכם תמונה כוללת ובהירה על מצבכם, לאבחן במדויק את הבעיה ממנה הנכם סובלים, ואף לבנות עבורכם תכנית טיפול מיטבית כולל מעקב. נדיר למצוא רמת התייחסות כזו בשירותים הרפואיים הציבוריים, המאופיינים מטבע הדברים בעומס רב ובזמן מוגבל וקצר שאפשר להקדיש לכל מטופל. חשוב לדעת כי ברוב המקרים, ייעוץ נפרולוג פרטי ממומן חלקית או במלואו ע”י ביטוח בריאות פרטי או ביטוחים משלימים בקופ”ח.

 

נפרולוג פרטי במרכז רפואי – היתרון גדול יותר

מטופל שפונה לתל אביב מדיקל סנטר, מגיע לא רק לנפרולוג אלא למרכז רפואי מתקדם. המשמעות היא שכאן ניתן לערוך גם בדיקות שונות הנדרשות לצורך אבחון הבעיה, לרבות בדיקות מעבדה הכוללות בדיקות דם, שתן ועוד. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ מטעם מומחה רפואי אחר במידת הצורך – והכול במרכז עצמו, שבו יש מעבדה רפואית, אבזור משוכלל ומחלקות רפואיות שונות עם צוות מומחים רב תחומי.

דילוג לתוכן