רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

קליניקה להשכרה בתל אביב

עמוד הבית › קליניקה להשכרה בתל אביב


אם אתם מחפשים קליניקה להשכרה בתל אביב, כזו שתספק את הסביבה המושלמת למטופלים שלכם ולכם – מצאתם! בתל אביב מדיקל סנטר השכרת קליניקה לרופאים, פסיכולוגים ומטפלים לסוגיהם, היא הרבה יותר מעוד חוזה שכירות. מדובר גם בערוץ נוסף להגדלת נפח המטופלים שלכם. 

לובי תל אביב מדיקל סנטר
לובי תל אביב מדיקל סנטר

יש לנו קליניקה להשכרה – ייעודית לאנשים ממקצועות הרפואה והטיפולבלב טיילת הרברט סמואל בתל אביב, מול שפת הים, בחלל אלגנטי, מעוצב ומצויד, שוכן המרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר. במרכז פועלים רופאים ורופאות מכל תחומי המומחיות, ואנשי ונשות טיפול מכל תחומי מקצועות הרפואה. בהתאם לכך, במקום מוצעים חדרים מותאמים לרופאים, פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים, קלינאיות תקשורת, מרפאות בעיסוק, מדריכי הורים, פיזיותרפיסטים, מעסים ועוד. השכרת קליניקה במקום מוצעת לפי ססיות (חצי יום), ימים או על בסיס שיתוף פעולה.

 

יש לכם כל מה שאתם צריכים:

  • חדרים ייעודיים לרופאים, פסיכולוגים וכל סוגי המטפלים.
  • מרכז רפואי מתקדם המצויד במכשור רפואי משוכלל כגון: אולטרסאונד חדשני, EEG  ,EMG, ספירומטריה, מכשור לבדיקות עיניים, ציוד ארגומטריה, מכשירי הולטר לחץ דם ולב, חדר פיזיותרפיה ועוד.
  • שירותי מזכירות ואדמיניסטרציה (כולל זימון ווידוא תורים).
  • נגישות למגוון בדיקות רפואיות ובדיקות מעבדה המתבצעות במקום.
  • מיקום מרכזי ונגיש לרבות לתיירים המתארחים במלונות בסביבה וזקוקים לשירותים רפואיים.

וגם פלטפורמה שיווקית משתלמת!

לעבוד מתוך קליניקה בתל אביב מדיקל סנטר, זה אומר ליהנות מפלטפורמה שיווקית, שעשויה לקדם אתכם ולהגדיל את נפח המטופלים שלכם. במסגרת שיתופי הפעולה השונים במרכז תוכלו לצאת נשכרים מתנועת המטופלים הרבה, ולקבל הפניות מרופאים אחרים הפועלים במקום. כמו כן, המרכז הרפואי משתף פעולה עם למעלה מ-150 חברות תיירות מרפא המהוות ערוץ נוסף לשיווק.

 

אם כבר לשכור קליניקה, אז כדאי שהיא תהיה תפורה על צרכים שלכם, ולנו יש בדיוק אחת כזו בשבילכם. צרו קשר והצטרפו לרופאים ומטפלים רבים שכבר נהנים ממכלול יתרונות תחת קורת גג אחת.


לפרטים נוספים בקשר להשכרת קליניקה אנא התקשרו ל 03-771-2804

דילוג לתוכן