בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

אלרגולוג

שירות אלרגולוג פרטי בתל אביב מדיקל סנטר

במסגרת פעילותה השוטפת של המחלקה לאלרגיה ואימונולוגיה בתל אביב מדיקל סנטר, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו שירות אלרגולוג פרטי (Allergist). השירות מספק מענה למבוגרים וילדים שסובלים מאלרגיות ורגישויות. אלרגולוג המכונה גם לעיתים רופא אלרגיה.

אלרגולוג
אלרגולוג

שונות, אשר באות לידי ביטוי בתסמינים פיזיולוגיים למיניהם. השירות המקצועי כולל ייעוץ ואבחון מקיפים, יסודיים ומוקפדים, הניתנים על ידי צוות מומחים מנוסים בתחום האלרגולוגיה, בניהולו של ד”ר ולרי טפליצקי, רופא פנימי ומומחה לאלרגיה ואימונולוגיה קלינית.

ד”ר ולרי טפליצקי
אלרגולוג ואימונולוג קליני
לקבוע תור 03-7712804

מה כוללים שירותי אלרגולוג פרטי במרכז?

שירותי אלרגולוג פרטי בתל אביב מדיקל סנטר כוללים ייעוץ, אבחון וטיפול במגוון בעיות אלרגיה:  רגישויות ואלרגיות בעור, אלרגיות באף ובסינוסים, אסטמה ומחלות דרכי הנשימה ועוד. לצורך האבחון אנו מבצעים במקום, במידת הצורך, בדיקות אלרגיה שונות כגון: PatchTest , בדיקת אי סבילות למזון, בדיקת אלרגיה לחיסון קורונה ועוד. במסגרת הייעוץ, הרופא מקבל מידע מהמטופל באשר לבעיית האלרגיה שלו, סוקר את ההיסטוריה הרפואית שלו, ומבצע אבחון באמצעות בדיקת אלרגיה מתאימה ובדיקות רלוונטיות אחרות במידת הנדרש. בסיום האבחון, האלרגולוג (רופא אלרגיה) מעניק הסבר מפורט והמלצות הן לדרכי טיפול אפקטיביות באלרגיה הספציפית והן להתנהלות יומיומית המונעת חשיפה לאלרגן הבעייתי. הפגישה עם הרופא מתקיימת באווירה אמפתית ונעימה, ומאופיין במתן יחס אישי, ברגישות ובדיסקרטיות.

 

היתרון של אלרגולוג פרטי

אם אתם מחפשים אלרגולוג מומלץ זמין, שיבצע את הבדיקות המתאימות, ויספק עבורכם אבחנה ותוכנית טיפול באופן יעיל ומהיר – ברוב המקרים הפתרון הוא אלרגולוג פרטי. זאת בשל העובדה כי זמינות התורים למומחי אלרגולוגיה ברפואה הציבורית אינה גבוהה. לעיתים תידרשו לחכות זמן רב עד שיגיע תורכם לייעוץ, ובדרך כלל המתנה ארוכה משמעה פגיעה מתמשכת באיכות החיים ובתפקוד היומיומי התקין. לעומת זאת, אצל אלרגולוג פרטי ההליך יהיה פשוט ומהיר, ויקדם את המענה הרפואי ההולם לבעיית האלרגיה שלכם. כמו כן, אלרגולוג שיקבל אתכם באופן פרטי יוכל להעניק לכם את מלוא הזמן ותשומת הלב. התייחסות כזו קשה למצוא במסגרות הרפואה הציבורית, המאופיינות בעומס רב ובזמן קצר ומוגבל המוקצב לכל מטופל. בהקשר זה יצוין כי לרוב ניתן לקבל החזר מלא או חלקי עבור הייעוץ הפרטי באמצעות ביטוח בריאות פרטי או ביטוח משלים בקופ”ח.

 

היתרון של אלרגולוג פרטי הפועל במרכז רפואי

כל מטופל שמגיע לפגישת ייעוץ אצל אלרגולוג בתל אביב מדיקל סנטר, פוגש גם מרכז רפואי מתקדם עם מכשור חדשני. המשמעות היא שניתן לערוך אצלנו מגוון בדיקות אלרגיה ואחרות, הנדרשות לצורך אבחון מדויק של הבעיה, וכן לקבל ייעוץ מטעמו של מומחה רפואי אחר במידת הצורך.

רופאים היחידה לאלרגיה ואימונולוגיה

טיפולים היחידה לאלרגיה ואימונולוגיה

דילוג לתוכן