בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

MRI שד פרטי

עמוד הביתתור אקספרס › MRI שד פרטי
MRI שד פרטי
MRI שד פרטי

זקוקה לבדיקת MRI שד פרטי?

קבעו לך תור לעוד מספר שבועות ואינך יכולה להרשות לעצמך להמתין?
פנית לחברות המסייעות לתיאום בדיקות ודרשו ממך תשלום לצורך קביעת בדיקתMRI פרטי?
חסכי לעצמך תהליכים ארוכים והוצאות מיותרות – פני אלינו ונקבע לך תור ל-MRI פרטי תוך מספר ימים.
אם ברשותך ביטוח פרטי, נשמח לבדוק עבורך זכאות להחזר עלות הבדיקה מחברת הביטוח.

לקביעת תור או לכל בירור התקשרו 03-771-2804

MRI שד פרטי כדאי לקבוע דרך תל אביב מדיקל סנטר

בדיקת MRI שד היא אחת הבדיקות החשובות ביותר עבור אבחון וטיפול במחלות שד, בדגש על סרטן שד. מכיוון שלרוב מדובר בבדיקה חשובה ודחופה במיוחד, בעוד ההמתנה אליה עלולה להיות ארוכה, ישנה חשיבות עצומה לקביעת בדיקת MRI פרטי דרך שירות זימון התורים המהיר של תל אביב מדיקל סנטר.
במקום להמתין זמן רב (לעיתים גורלי) בהמתנה לבדיקת MRI בקופה או במרכזים רפואיים אחרים, אצלנו ניתן ליצור קשר ולקבוע בטווח של ימים ספורים MRI שד שמתבצע באופן מקצועי במרכז המתמחה בתחום. כעת, כשאת מבינה כי בדיקת MRI שד פרטי המוזמנת דרך תל אביב מדיקל סנטר מעניקה לך יתרון, צריך להבין איך היא מתבצעת ולמה היא משמשת.

מה זה MRI שד?

MRI שד, או MRI שדיים, הינה בדיקת תהודה מגנטית, שמדמה בצורה מדויקת ביותר את המבנה הפונקציונלי (הפעילות) בשדיים. כך היא מספקת תמונה מדויקת של מחלות ואבחנות אפשריות של מחלות בשדיים.
MRI שדיים מתבצע באמצעות מכשיר MRI ומוכוון לאזור השד החשוד במחלה, והוא מהווה בדיקה מדויקת ורגישה ביותר לאבחון של סרטן שד. לבדיקה מופנים במרבית המקרים על ידי אונקולוג או על ידי כירורג שד, והיא משמשת לאבחנה מדויקת לאחר שעולה חשד קליני לקיום סרטן שד בבדיקה גופנית, או בבדיקת ממוגרפיה או אולטרסאונד שד. בדיקת MRI שד משמשת גם כבדיקת סקר לנשים שנמצאות בסיכון גבוה להתפתחות סרטן השד, בשל סיפור משפחתי, תסמונת גנטית או מחלת סרטן בעבר.

איך מתבצעת בדיקת MRI שד?

כעת נסביר איך מתבצעת בדיקת MRI שד. לפני בדיקת MRI שד, המטופלת תתבקש לשתות חומר ניגוד שמאפשר למכונת ה-MRI לתת את התמונה המדויקת ביותר. לחומר הניגוד תופעות לוואי מועטות, נדירות וקלות. בבדיקה עצמה, שאורכת בין 30 ל-40 דקות, מניחים את שדי המטופלת על גבי מכשיר ה-MRI. בתום הבדיקה אין צורך בהתאוששות או באשפוז, שכן אין לה תופעות לוואי. בדיקת ה-MRI לא כוללת חשיפה לקרינה מזיקה כלל. התוויית הנגד היחידה היא לנשים עם קוצבי לב או רסיסי מתכת בבית החזה, שלא יכולות לעבור בדיקת MRI בשל כך.

מה בודקת בדיקת MRI שד, ומדוע היא חשובה?

כאמור, בדיקת MRI שד משמשת לאבחנה מדויקת של סרטן השד. בדיקה זו נותנת תמונה מדויקת יותר מכל בדיקת הדמיה אחרת – הן של מיקום הגידול והן של אופיו. במרבית המקרים, בבדיקה עצמה תילקח גם ביופסיה מונחית MRI, בכדי להשלים את התמונה האבחנתית של הגידול לא רק מבחינת הדמיה אלא גם מבחינת סיווג הגידול.
בדיקה זו הינה חשובה במיוחד משום שהיא משפיעה על הטיפול. מיקום הגידול והאופי שלו משמשים לבחירה בין סוגים שונים של ניתוחים וטיפולים כימותרפיים אג’ובנטיים (משלימים). כך, בדיקת MRI שדיים יכולה לסייע לבחירה בין כריתה מלאה של השד לבין כריתה של הגידול עצמו, כמו גם לצורך בכריתה של בלוטות הזקיף (סנטינל) בבית השחי במידה והגידול הגיע גם אליהן. במקרים רבים יתבצע MRI שד נוסף לאחר ביצוע הניתוח, לווידוא ההצלחה שלו ואיתור של כל שרידים למחלה.

תל אביב מדיקל סנטר – MRI שד מהיר ומדויק מקביעת תור אקספרס ועד בירור ההחזר הכספי

אם עלייך לבצע בדיקת MRI שד, ההחלטה הנכונה ביותר עבורך היא לבצע זאת דרך זימון התורים המהיר של תל אביב מדיקל סנטר. אנו נקבע עבורך בדיקה במינימום זמן המתנה, ונתאם את הבדיקה במרכז רפואי מקצועי ומוכר לרבות יצירת קשר בינך לבין נציג אותו מרכז. בנוסף, נבדוק עבורך את נושא ההחזר מחברת הביטוח בה יש לך ביטוח פרטי.

דילוג לתוכן