רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

MRI עמוד שדרה

עמוד הביתתור אקספרס › MRI עמוד שדרה
MRI עמוד שדרה
MRI עמוד שדרה

עליכם לעבור בדיקת MRI  עמוד שדרה והתורים ארוכים? ניסיתם להיעזר בחברה לתיאום בדיקות אך דרשו מכם תשלום מופרז? אם אתם רוצים להימנע  מתהליך מסורבל ומהוצאות מיותרות – צרו עימנו קשר

ונתאם לכם תור מהיר לבדיקת MRI פרטי תוך מספר ימים.

אם יש לכם ביטוח פרטי, נבדוק את זכאותכם לקבלת החזר מחברת הביטוח.

 

בדיקת MRI עמוד שדרה פרטי עושים דרך תל אביב מדיקל סנטר

אנשים רבים הסובלים מכאבי גב או כאבי צוואר, מופנים על ידי רופא אורתופד לבדיקת MRI עמוד שדרה לבירור מקור הכאב. מהר מאוד מתברר להם שקביעת התור לבדיקה זו משימה לא פשוטה. גם כאשר פונים אל מרכז רפואי פרטי, יש להמתין לעיתים חודש או יותר לביצוע הבדיקה,  ואז כשמנסים להסתייע בחברת אסיסטנס שמבטיחה זימון תורים מהירים – מגיעה הדרישה לתשלום מעיק.  זהו בדיוק העיתוי המתאים להשתמש בשירות תור אקספרס של תל אביב מדיקל סנטר –  אנחנו נקבע לכם תור עבור בדיקת MRI עמוד שדרה אצל טובי המומחים בתהליך מהיר ונוח. תוכלו לזהות את איכות השירות כבר מההתייחסות המקצועית והאישית לה תזכו בשיחת הטלפון האדיבה עם מזכירת המרכז. מהר מאוד תוכלו לרשום ביומנכם את המועד הקרוב ביותר לבדיקת  MRI פרטי במרכז רפואי איכותי.

 

הצורך והחשיבות של בדיקת MRI עמוד שדרה

בדיקת MRI עמוד שדרה מומלצת במקרה של כאבי גב או צוואר קשים, שסיבתם לא נמצאה בבדיקות קודמות, או כאשר עולה חשד לזיהום או גידול בעמוד השדרה. לעיתים הבדיקה נדרשת גם לתכנון ניתוחים או פעולות פולשניות בעמוד השדרה. תוצאות הבדיקה כוללות תיאור מפורט של החוליות והדיסקים הבין חולייתיים בעמוד השדרה, מה שמאפשר לאבחן בעיות כמו שינויים ניווניים, זיהומים, גידולים שפירים או ממאירים, מומים מולדים, כלי דם שאינם תקינים ועוד.

 

חשוב לבצע MRI פרטי במהירות המרבית

כאשר מטופל מופנה לביצוע בדיקת MRI עמוד שדרה או כל MRI אחר, מדובר בבדיקה חשובה שנועדה לאבחן בעיה שמן הראוי לטפל בה בהקדם האפשרי. במקרים כאלה הזמן הוא פרמטר משמעותי בהקשר של מניעת מצב רפואי בלתי הפיך ולעיתים אפילו הצלת חיים. מטופל שמקבל הפניה ל-MRI וצריך להמתין זמן רב למועד הביצוע, יכול לשלם על כך בבריאותו.  לפיכך, חשוב לקבוע MRI פרטי במהירות המרבית.

 

אנחנו נדאג לכל התהליך – מקביעת התור ועד לבירור ההחזר

אם הופניתם לבדיקת MRI וברצונכם לזרז את התהליך – תל אביב מדיקל סנטר זו הכתובת עבורכם. מרגע שתיצרו עימנו קשר, נדאג לקדם את התהליך במהרה – נאתר עבורכם את התור הקרוב ביותר, נתאם בדיקה באחד המרכזים הרפואיים המקצועיים, נעדכן אתכם בפרטים הרלוונטיים, נקשר ביניכם לבין איש הקשר במרכז, ואף נבדוק את עניין ההחזר מחברת הביטוח בה יש לכם ביטוח בריאות.

לא מחכים חודש ויותר ל-MRI חשוב.
צרו עימנו קשר ונדאג לכם ולבריאותכם.

מחלקת נוירולוגיה רופאים

דילוג לתוכן