בית גאון (גיבור לשעבר) קומה 12 רח׳ פרופסור יחזקאל קויפמן 6 תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00

טיפול במחלות עור של העריה

עמוד הביתהמחלקה עור ומין › טיפול במחלות עור של העריה

טיפול במחלות עור של העריה בתל אביב מדיקל סנטר

טיפול במחלות עור של העריה
טיפול במחלות עור של העריה

במסגרת שירותי מחלקת עור ומין במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר, אנו מספקים טיפול במחלות עור של העריה (פות או vulva) המשתייכות לתחום רפואת עור ומין. הטיפול ניתן על ידי ד”ר נועה ריץ, רופאת עור ומין מנוסה ומוכרת, בעלת מומחיות בתחום טיפול במחלות עור של העריה כגון: ליכן סקלרוזוס, ליכן פלאנוס, ליכן סימפלקס כרוניקוס, דלקות עור ממגע בעור העריה ועוד.

טיפול במחלות עור של העריה במרכז שלנו כולל:

  • פגישה עם ד”ר נועה ריץ – מומחית בתחום מחלות עור של העריה.
  • בדיקת הרקע הרפואי האישי והמשפחתי של הנבדקת.
  • אבחון יסודי ומקיף, לרבות הפניה לבדיקות שונות במידת הצורך.
  • המלצות לטיפול והפניות למומחים אחרים במידת הצורך.
ד"ר נועה ריץ
רופאת עור ומין בכירה
לקבוע תור 03-7712804

חשיבותו של טיפול במחלות עור של העריה (פות או vulva)

מחלות עור של העריה מהוות מטרד משמעותי לנשים הסובלות מהן. ראשית, הן כרוכות בתסמינים לא נעימים כמו צריבה, גרד, כאב או אי נוחות בעריה. שנית, מדובר בבעיה באזור אינטימי, שלרוב עלולה לפגוע ביחסים האינטימיים ובקיום מגע מיני עם בני זוג. כמו כן, בדומה לבעיות רפואיות רבות, חוסר טיפול במחלות עור של העריה עלול לגרור החמרה ו/או להפוך את הבעיה לכרונית. לפיכך, בכל מקרה בו עולה חשד למחלת עור של העריה, חשוב מאוד להתגבר על מחסומי הבושה והמבוכה, ולפנות אל רופא עור ומין המומחה בתחום העריה כדי לעבור אבחון ולקבל ייעוץ וטיפול בהתאם.

היתרון בביצוע טיפול במחלות עור של העריה בתל אביב מדיקל סנטר

קביעת תור מיידי לקבלת פתרון מהיר – כאמור, בכל מקרה בו עולה חשד למחלת עור של העריה, חשוב מאוד להגיע בהקדם לבדיקה אצל רופא עור ומין. ברפואה הציבורית, תור לבדיקה כזו עלול להיקבע למועד מאוחר יחסית, מה שעלול לעכב את האבחון והטיפול בבעיה על תסמיניה המטרידים ואף להביא להחמרתה. בתל אביב מדיקל סנטר ניתן לקבוע תור מהיר לרופאה המתמחה ספציפית בתחום מחלות עור של העריה, ולקבל מענה מקצועי ומהיר לבעיה. במידה ויש לכן ביטוח בריאות פרטי או ביטוח משלים כלשהו באחת מקופות החולים, תוכלו לקבל החזר מלא/חלקי לייעוץ הפרטי.

ביצוע בדיקות נוספות במסגרת המרכז – לעיתים, במהלך האבחון למחלות עור של העריה, עולה הצורך בביצוע בדיקות נוספות כמו בדיקת מחלות מין, בדיקות STD, בדיקות מעבדה שונות ועוד. את כל הבדיקות הללו ניתן לבצע בתל אביב מדיקל סנטר, לחסוך עיכובים מיותרים וריצות מתישות, ולהרוויח זמן יקר ומענה מהיר.

קבלת ייעוץ מומחים במקום – כשמדובר במחלות עור של העריה המערבות איברי מין נשיים, נדרש לעיתים גם ייעוץ מומחים בתחום הגניקולוגיה. ניתן לקבל ייעוץ כזה אצלנו בתל אביב מדיקל סנטר, מבלי להידרש לתהליך מחודש ומסורבל של קביעת תור אצל רופא נשים מחוץ למרכז.

האווירה הנעימה והיחס האישי – כמו כל הטיפולים הניתנים אצלנו במרכז, גם נשים שעוברות טיפול במחלות עור של העריה, נהנות מאווירה נעימה, יחס אישי ואדיב מהצוות, שמירה על דיסקרטיות ומענה לכל הנדרש.

רופאים

דילוג לתוכן