רציף הרברט סמואל 46, תל אביב 03-771-2804 א'-ה' 08:00 - 20:00 ו' 08:00 - 14:00
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ד”ר אנטולי סימנובסקי

ד"ר אנטולי סימנובסקי
ד”ר אנטולי סימנובסקי

ד”ר אנטולי סימנובסקי – תל אביב מדיקל סנטר

ד”ר אנטולי סימנובסקי הוא כירורג כלי דם מומחה, בעל התמחות נוספת בכירורגיה כללית ועם ניסיון עתיר וארוך שנים בטיפול במאות ואלפי מטופלים ומחלות כלי דם שונות. ד”ר סימנובסקי הוא מומחה כלי דם שמהווה חלק מרכזי ממערך כלי הדם בתל אביב מדיקל סנטר. תחומי המומחיות שלו הם אבחון וטיפול במחלות כלי דם שונות, ובאופן ספציפי הוא מומחה כלי דם ברגליים.
ניתן לקבוע תור לפגישה ואבחון עם ד”ר סימנובסקי בתל אביב מדיקל סנטר, ולקבל מענה שלם במסגרת המרכז הרפואי הכולל גם מכון אולטרסאונד ברמה הגבוהה ביותר ומערך בדיקות מעבדה מלא.

תחומי פעילות ומומחיות

תחומי המומחיות של ד”ר אנטולי סימנובסקי כוללים:

  • אבחון וטיפול במחלות כלי דם ברגליים, כולל ביצוע ופענוח של בדיקות דופלר ורידי רגליים, דופלר עורקים לאחר מאמץ ובדיקת דופלר אגן. ד”ר סימנובסקי הוא מומחה כלי דם ברגליים, ושימוש בבדיקות מתקדמות ומדויקות כמו דופלר ורידי רגליים מאפשר לו לבצע אבחון מדויק ולהתאים טיפול מיטבי עבור מחלות כלי דם ברגליים.
  • אבחון וטיפול במחלות מפרצתיות של כלי דם, המתבצע דרך בדיקת אולטרסאונד מתאימה בהתאם למיקום התלונה של המטופל.
  • אבחון וטיפול במחלות כלי דם צוואריות. ד”ר סימנובסקי מבצע ומפענח בדיקת דופלר צוואר ודופלר קרוטיס, שתפקידן לזהות היצרויות וקרישים בכלי הדם הצוואריים. אולטרסאונד דופלר קרוטיס יכול לזהות מצבים ראשוניים שיכולים להוביל לשבץ מוחי, וד”ר סימנובסקי מומחה באבחון מצבים אלה והתאמת טיפול מיטבי להם.
  • הערכה לפני ואחרי ניתוח ו/או צנתור. לפני ביצוע פרוצדורות כירורגיות באופן כללי, וכירורגיית כלי דם בפרט, יש לבצע הערכה של כירורג כלי דם. גם לאחר פרוצדורות כמו ניתוח או צנתור יש להעריך את הצלחתם באמצעות בדיקה של מומחי כלי דם – וד”ר סימנובסקי הוא מבכירי הרופאים בתחום.
  • חוות דעת שנייה בנושא מחלות כלי דם. במקרים רבים, בירור של כאבים (כאבי רגליים, למשל) שמתבצע אצל נוירולוג, אורתופד או רופא משפחה, דורש בירור של מומחה כלי דם ברגליים – וד”ר סימנובסקי מעניק מענה מדויק בתחום זה.

הכשרה רפואית

ד”ר אנטולי סימנובסקי סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת סנט פטרסבורג ברוסיה, ולאחר מכן השלים את הכשרתו הכירורגית בפקולטה לרפואה ע”ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן החל התמחות בכירורגיה כללית ובכירורגיית כלי דם במרכז הרפואי “קפלן” ברחובות, שם הוא משמש כרופא בכיר ומומחה כלי דם. בשנת 2008 השלים קורס טראומה מתקדם והוא משמש כרופא בכיר במערך הטראומה של המרכז הרפואי “קפלן”. מלבד זאת, ביצע ד”ר סימנובסקי הכשרות והשתלמויות אקדמיות רבות בארץ ובעולם, כולל השתלמות אקדמית בבית החולים האוניברסיטאי בלונדון, אנגליה בשנת 2012.

ניסיון מקצועי וקליני

מאז סיום התמחותו, משמש ד”ר סימנובסקי כרופא בכיר, כירורג כלי דם ומומחה כלי דם במערך הטראומה של המרכז הרפואי קפלן. בנוסף, משמש כיועץ רפואי לניתוחים בריאטריים במרכז הרפואי אסותא ברמת החייל במחלקת הכירורגיה הכללית, וכאחראי על פענוח ואישור בדיקות כלי דם במכון קרדיו-סנטר.
בין השנים 2012-2014 שימש כרופא מחוזי ראשי במחלקת שיקום במשרד הביטחון, ובין השנים 2010-2014 היה רופא מלווה של המכון הגיאופיסי.

ניסיון אקדמי

משנת 2004 משמש ד”ר אנטולי סימנובסקי רכז ומרצה בקורס הכנה לרישיון רפואה לבוגרי חו”ל. משנת 2009 הוא משמש כמרצה בכיר בבית הספר לסיעוד של האוניברסיטה העברית בבית החולים קפלן. בין 2009-2012 שימש כמרצה בבית הספר לסיעוד דינה פתח תקווה בבית החולים בילינסון.
ד”ר אנטולי סימנובסקי הוא רופא מומחה הן בכירורגיה כללית והן בכירורגיית כלי דם. יש לו ניסיון רב באבחון וטיפול במחלות כלי דם שונות, וניתן לקבוע אליו תור אצלנו בתל אביב מדיקל סנטר.

שירותי במחלקת מחלות כלי דם

דילוג לתוכן